Opinie

  1. Ewelina G. ★★★★★

    Z całego serduszka polecam ! Pierwszy raz poczułam się tak zaopiekowana, poinformowana u lekarza. Najlepsze na świecie podejście do pieska, czułam, że zostawiam go w dobrych rękach. Obie panie przecudowne, wszystko wyjaśnią, doinformują, bardzo kompetentne i z sercem. ❤️ Po wizytach u kilku weterynarzy przed - nie spodziewałam się takiego podejścia. Byliśmy na rezonansie a dowiedzieliśmy się więcej niż od 4 weterynarzy.( Tak zadawaliśmy im pytania) Zdecydowanie jedni z lepszych ❤️

  2. Edyta Prystańska ★☆☆☆☆

    Witam. Za 2 tygonie będą trzy lata jak zawieźliśmy na rezonans naszego ukpchanego piesełka. Został przyjęty, nie zapytano o badania serca, krwi i nie zrobiono żadnych. Wtedy nie wiedzieliśmy , że to potrzebne. Widocznie liczył się tylko tysiaczek. Naszego ukochanego Chicusia po rezonansie oddano nam martwego w pudełku kartonowym. Tacy na Ruczaj specjaliści. Dopiero teraz mogę o tym napisać. Nasze serca były rozerwane na 1000 kawałków. Pani felczer nawet nie przeprosiła, nie dała słów wyjaśnienia. Ponoć miał guzka na tchawicy, czego nie potwierdziła sekcja Bardzo to przykre, każdy może popełnić błąd, ale należało by pocieszyć zrozpaczonych właścicieli

  3. Roman Celiński ★★★★★

    Chciałbym podziękować p.Ani za profesjonalne i rzetelne przedstawienie stanu naszego kota. Czasem brutalna prawda jest lepsza niż niepotrzebne dawanie nadziei. Dziękuję raz jeszcze i polecam.

  1. Karina C ★★★★★

    Serdecznie z Kożuchem polecamy. Przemiła obsługa. Panie z wielkim sercem podeszly do pacjenta. Tylko więcej takich miejsc. Do tego spokojna okolica. Pozdrawiamy

  2. Krzysztof Gebski ★★★★★

    10/10- bardzo profesjonalnie, dobra opieka nad pieskiem, dobrze cenowo. Bardzo polecamy

  3. Julia Sobczyk ★★★★★

    Lekarze pomogli nam w podbramkowej sytuacji. Polecamy

  1. Betty B ★☆☆☆☆

    Witam wszystkich zainteresowanych opinia na temat tego miejsca i oceny tego co tam wykonują Moja ocena jest mizerna i to bardzo Pojechałam z psem na rezonans głowy i odcinka szyjnego w dn 16 04 2021 z Łodzi Pech chciał że maszyna rezonansu zepsuła się co podobno często zdarza się ale został pobrany szpik Wizytę ustalono na następny dzień więc znowu podróż z Łodzi do Warszawy Koszty narastały oraz męka psa W sobotę 17 04 zostało wykonane badanie rezonansem i myślałam że pech odwrócił się bo wynik rezonansu był dobry generalnie żadnych zmian Czekałam na wynik biopsjii szpiku Przyszedł na maila ale jaki To jest hit ZLE POBRANY MATERIAL NIEFACHOWO nie stwierdzono w tym materiale szpiku Jest to dla mnie bulwersujące ale pies musi mieć ponownie pobrany materiał lecz napewno nie w tej lokalizacji Przestrzegam przed tą placówka

  2. Zuzia Kałucka ★★★★★

    Rezonans glowy u mojej 14 letniej kotki przebiegł bez problemów. Osoby przeprowadzające badanie empatyczne oraz rzeczowe, udzieliły wskazówek co do dalszego postępowania i opieki po anestezji. Dziękuję!

  3. Karina Ziemiecka ★☆☆☆☆

    Niestety mam przykre doświadczenia. Mopsik wydany zaraz po przebudzeniu. W domu zaczął się dusić. Straciłam najlepszego przyjaciela. Teraz wiem, że pies powinien zostać pod obserwacją ale byłyśmy ostatnim pacjentem więc jak najszybciej do domu. To nie miało prawa się wydarzyć. Pozostał ogromny żal.

  1. Karina Z ★☆☆☆☆

    Niestety mam przykre doświadczenia. Mopsik wydany zaraz po przebudzeniu. W domu zaczął się dusić. Straciłam najlepszego przyjaciela. Teraz wiem, że pies powinien zostać pod obserwacją ale byłyśmy ostatnim pacjentem więc jak najszybciej do domu. To nie miało prawa się wydarzyć. Pozostał ogromny żal.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Radiologica VET?

Radiologica VET znajduje się przy Ruczaj 89, 02-997 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Radiologica VET?

Można skontaktować się z Radiologica VET pod numerem +48 661 050 005

Jak można dotrzeć do Radiologica VET?

Do Radiologica VET można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements