Opinie

  1. Solange O ★★★★★

    Dzisiaj byłam pierwszy raz w nowym lokum po przeprowadzce i jest sztos, piękna, nowa przychodnia, obok duży parking dla klientów. A Pan Doktor… jestem zachwycona! Ma mega podejście do zwierząt, wszystko wyjaśnił, pieski Go od razu polubiły. Widać że lubi tą pracę, że sprawia Mu przyjemność. Polecam Doktora Karola całym sercem, z pewnością będziemy stałymi pacjentami.

  2. Justyna G ★★★★★

    Jeśli ktoś szuka najlepszego weterynarza z wiedzą i doświadczeniem to Pan Karol jest właściwym człowiekiem. Polecam z całego serca bo ratuje nasze zwierzęta za każdym razem stawiając poprawną diagnozę co umożliwia szybkie wyleczenie. Dziękuję mu z całego serca

  3. Michał Wachnik ★☆☆☆☆

    Wizyta umówiona na 10:00, przyjeżdżam z kotem, a na miejscu dowiaduję się, że ktoś samowolnie przełożył wizytę na 14:00 i nikt nie raczył nas o tym poinformować. Zero szacunku do czasu właściciela i – co gorsza – do stresu, jaki przeżywa kotek. I to już druga taka sytuacja. Takie podejście pokazuje kompletny brak organizacji i troski o pacjenta. Zdecydowanie nie polecam i odradzam wizytę w tym miejscu.

  1. Artur Mikuła ★★★★★

    Zabiegiem okoliczności odkryłem przychodnię specjalistyczną gdy tego potrzebowałem i jestem pod wrażeniem. Chory zwierzak uzyskał bardzo szybką, kompleksową opiekę stomatologiczną. Jednocześnie jestem pod wrażeniem kontaktu po zabiegu, dostępności, zaangażowania, odczuwalnej woli pomocy. Niewątpliwie dokończę leczenie pierwszego i wrócę z drugim z moich 'puchaczy' w celach diagnostycznych (na wszelki wypadek).

  2. Monika Iwanowska ★★★★★

    Bardzo miły personel, fachowa obsługa, przystępne ceny, pełna diagnostyka

  3. Pawel Gawel ★★★★★

    Profesjonalna opieka i pomoc, po kolejnej wizycie jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalna obsługa

  1. Dawid Adamaszwili ★★★★★

    Miła i profesjonalna obsługa. Koty zadowolone od lat

  2. Ola Kulis ★★☆☆☆

    Ogólnie rok temu przychodnia była najlepszą w okolicy , weterynarze z pasją i podejściem do zwierząt . Poprzednicy pomogli wyleczyć nie zaraz chore zwierze : króliki i robienie szczepień , czy pobranie krwi . 1 pomoc była zawsze dana albo przekierowanie do specjalisty . Chodziłam tam z psem i królikami i myszka . Zawsze wracaliśmy z uśmiechem albo świadomością . Tym razem chciałam udać się na kontrole po kastracji czy wszystko okej , (usłyszeliśmy ze nie ma juz kogoś od małych ssaków i żeby nie przychodzić więcej z królikami , ale mogą sprawdzić) zobaczenie czy rana się tylko nie papra i nie jest zaczerwieniona . Pani spojrzała na sekundę i poszliśmy do domu . Jeśli chodzi o psy małe to tez nie polecam . Brak podejścia do zwierząt i sprawdzenie czy tylko chore gardło czy coś jeszcze lub gruczoły nie są zapchane na prośbę tez nie zostało sprawdzone . 150 zł wydane na leczenie od soboty i jak narazie nie ma najmniejszej poprawy . Niestety uwielbialiśmy tą przychodnie , teraz rezygnujemy z niej i znaleźliśmy poprzednich weterynarzy , którzy się zajmowali naszymi zwierzakami z pasją i bardzo polecam wcześniejszych weterynarzy , nie ma porównania do obecnych :(

  3. Agnieszka Królikowska ★★★★★

    Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie. Konsultacje z p. Prof. Wreszcie mamy postęp w leczeniu Lokiego. Jeśli masz zwierze to w Kotee zaapelują się nim idealnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Spec.przych. Wet KOTEE?

Spec.przych. Wet KOTEE znajduje się przy 05-850 Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Spec.przych. Wet KOTEE?

Można skontaktować się z Spec.przych. Wet KOTEE pod numerem +48 660 198 483

Jak można dotrzeć do Spec.przych. Wet KOTEE?

Do Spec.przych. Wet KOTEE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements