Dzisiaj byłam pierwszy raz w nowym lokum po przeprowadzce i jest sztos, piękna, nowa przychodnia, obok duży parking dla klientów. A Pan Doktor… jestem zachwycona! Ma mega podejście do zwierząt, wszystko wyjaśnił, pieski Go od razu polubiły. Widać że lubi tą pracę, że sprawia Mu przyjemność. Polecam Doktora Karola całym sercem, z pewnością będziemy stałymi pacjentami.
Zdjęcia
Opinie
-
Solange O ★★★★★
-
Justyna G ★★★★★
Jeśli ktoś szuka najlepszego weterynarza z wiedzą i doświadczeniem to Pan Karol jest właściwym człowiekiem. Polecam z całego serca bo ratuje nasze zwierzęta za każdym razem stawiając poprawną diagnozę co umożliwia szybkie wyleczenie. Dziękuję mu z całego serca
-
Michał Wachnik ★☆☆☆☆
Wizyta umówiona na 10:00, przyjeżdżam z kotem, a na miejscu dowiaduję się, że ktoś samowolnie przełożył wizytę na 14:00 i nikt nie raczył nas o tym poinformować. Zero szacunku do czasu właściciela i – co gorsza – do stresu, jaki przeżywa kotek. I to już druga taka sytuacja. Takie podejście pokazuje kompletny brak organizacji i troski o pacjenta. Zdecydowanie nie polecam i odradzam wizytę w tym miejscu.
-
Artur Mikuła ★★★★★
Zabiegiem okoliczności odkryłem przychodnię specjalistyczną gdy tego potrzebowałem i jestem pod wrażeniem. Chory zwierzak uzyskał bardzo szybką, kompleksową opiekę stomatologiczną. Jednocześnie jestem pod wrażeniem kontaktu po zabiegu, dostępności, zaangażowania, odczuwalnej woli pomocy. Niewątpliwie dokończę leczenie pierwszego i wrócę z drugim z moich 'puchaczy' w celach diagnostycznych (na wszelki wypadek).
-
Monika Iwanowska ★★★★★
Bardzo miły personel, fachowa obsługa, przystępne ceny, pełna diagnostyka
-
Pawel Gawel ★★★★★
Profesjonalna opieka i pomoc, po kolejnej wizycie jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalna obsługa
-
Dawid Adamaszwili ★★★★★
Miła i profesjonalna obsługa. Koty zadowolone od lat
-
Ola Kulis ★★☆☆☆
Ogólnie rok temu przychodnia była najlepszą w okolicy , weterynarze z pasją i podejściem do zwierząt . Poprzednicy pomogli wyleczyć nie zaraz chore zwierze : króliki i robienie szczepień , czy pobranie krwi . 1 pomoc była zawsze dana albo przekierowanie do specjalisty . Chodziłam tam z psem i królikami i myszka . Zawsze wracaliśmy z uśmiechem albo świadomością . Tym razem chciałam udać się na kontrole po kastracji czy wszystko okej , (usłyszeliśmy ze nie ma juz kogoś od małych ssaków i żeby nie przychodzić więcej z królikami , ale mogą sprawdzić) zobaczenie czy rana się tylko nie papra i nie jest zaczerwieniona . Pani spojrzała na sekundę i poszliśmy do domu . Jeśli chodzi o psy małe to tez nie polecam . Brak podejścia do zwierząt i sprawdzenie czy tylko chore gardło czy coś jeszcze lub gruczoły nie są zapchane na prośbę tez nie zostało sprawdzone . 150 zł wydane na leczenie od soboty i jak narazie nie ma najmniejszej poprawy . Niestety uwielbialiśmy tą przychodnie , teraz rezygnujemy z niej i znaleźliśmy poprzednich weterynarzy , którzy się zajmowali naszymi zwierzakami z pasją i bardzo polecam wcześniejszych weterynarzy , nie ma porównania do obecnych :(
-
Agnieszka Królikowska ★★★★★
Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie. Konsultacje z p. Prof. Wreszcie mamy postęp w leczeniu Lokiego. Jeśli masz zwierze to w Kotee zaapelują się nim idealnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Spec.przych. Wet KOTEE?
Spec.przych. Wet KOTEE znajduje się przy 05-850 Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Spec.przych. Wet KOTEE?
Można skontaktować się z Spec.przych. Wet KOTEE pod numerem +48 660 198 483
Jak można dotrzeć do Spec.przych. Wet KOTEE?
Do Spec.przych. Wet KOTEE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku