Opinie

  1. Katarzyna Łozowska ★★★★☆

    Fajne miejsce na mapie Bialan. Lubię takie wisienki w naszej Dzielnicy. Dużo miejsca na powietrzu. Najczęściej przychodzę tu na piwo, ale znajomi biorą coś z grilla i zawsze jest bardziej smacznie. Jest plac zbaw dla dzieci. Szef pan Piotr zawsze uśmiechnięty, pracownicy również. Miejsce blisko autobusów, tramwajów, a jednocześnie zaciszu drzew, które go okalają.

  2. Mikołaj Cb ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce do odwiedzenia w ramach przejażdżki rowerowej. Jedzenie z grilla bardzo dobre, smaczna dobrze doprawiona karkówka z ładnego kawałka mięsa, dobre kiełbaski, idealnie zgrillowany ser, niczego więcej nie potrzeba :)

  3. DownForLife82 ★★★★★

    Przyjemna miejscówka - zielona enklawa na Bielanach. Dobre, proste jedzenia. Obsługa top. Najmłodsi mają gdzie się pobawić.

  1. alicja spaltabaka ★★★★★

    Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy! Blisko zabudowań, a klimat jak na Mazurkach. Dużo zieleni, cienia, miejsc pod parasolami do siedzenia i zabawy. Jest duży telewizor z dobrym nagłośnieniem gdzie można oglądać igrzyska, ale jeśli kogoś nie interesują mecze można usiąść dalej i posłuchać świergolenia ptaszków. Dla dzieciaków jest plac zabaw i piaskownica, dla starszaków zimne piwko, a dla piesków miska wody. Obsługa bardzo sympatyczna, człowiek czuje się jakby był na grillu u znajomych. A propos grilla - jedzonko deluxe i ceny uczciwe. Bardzo polecam!

  2. Marcin Ambroziak ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce na wspólną biesiadę, szczególnie w większym gronie. Pyszne potrawy z grilla, smaczne frytki, no i oczywiście piwo.

  3. Patryk Konopka ★★★★★

    Przyjemny klimat, dobre jedzonko (grill). W okresie letnim piwko w tym klimacie smakuje o wiele smaczniej.

  1. OLAF KUBIAK ★★★★★

    Pyszne jedzenie super jakość zimne piwko przemiła obsługa

  2. Łukasz Kierstnik ★★★☆☆

    Jeżeli szukasz miejsca gdzie możesz usiąść przy stole i zostawić gdzieś na placu zabaw dzieci - trafiłeś idealnie. Wakacyjny, januszowy klimat na warszawskich Bielanach. Jedzenie, takie jakie się spodziewałem, niejakie, byle się napchać i popić piwkiem. Jest zjadliwe, no właściwie to frytki były smaczne. Porcja większa, za 25 zł. Frytki dodatkowo za 11 zł. Szkoda, że tak mało warzywnych dodatków.

  3. ewa muzyka ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce. Ceny zdecydowanie odpowiadają wielkości porcji. Na prawdę dobrze przyrządzone jedzenie z grilla. W dodatku bardzo symaptyczny właściciel. Miejsce przyjazne dla psów. Będziemy tu chętnie zaglądać latem :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ZIELONY ZAKĄTEK?

ZIELONY ZAKĄTEK znajduje się przy Popiela, Bielany, 01-921 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ZIELONY ZAKĄTEK?

Można skontaktować się z ZIELONY ZAKĄTEK pod numerem +48 660 470 037

Jak można dotrzeć do ZIELONY ZAKĄTEK?

Do ZIELONY ZAKĄTEK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements