Lokal przyjemny. Ceny znośne. Porcje solidne. Chociaż wcześniej była możliwość małej lub dużej porcji. Teraz tylko duże. Kelnerzy trochę zakręceni. Obsługiwała nas pani potem nagle pań. Nie wiadomo w końcu kto miał nam podać sztućce a jedzenie już czekało na stole przed nami. Ogólnie obsługa miła tylko pan który podawał nam i innym klientom ramen mógłby nie wkładać swojego kciuka w każdą miskę. Bóg jeden wie gdzie ten kciuk był. Szkoda ze serwetek nie było nigdzie w zasięgu wzroku. Herbata się lekko rozlała i nie było czym wytrzeć żeby nie fatygować wszystkich w koło. Ramen bardzo dobre. Mocno słone. Nie każdemu może to pasować. Wersja ostra jest mocno ostra więc ostrzegam.
Zdjęcia
Opinie
-
Helena Łapińska ★★★★☆
-
Piotr Giemza ★★★★★
Bardzo dobre tylko mało :) na oko danie z 350 gram za 60 parę złotych, jakby miało 150 gram więcej to polecałbym znajomym :) to bardziej przystawka niż danie główne, za tyle kasy trochę mało. krewetki w tempurze raczej koktajlowe, chyba ze się nie znam, trzy małe kawałki tuńczyka, jeden pierożek i yakitori z boczniaka, plus trochę tatara z łososia. Kompozycja pyszna, tylko malizna. Za 60 parę złotych chciałbym wyjść najedzony. Nawet w sumie nie chodzi o cenę niech to kosztuje 85 zł, uwielbiam takie bowle, ale niech to będzie danie główne, a nie przystawka. Może powinniście wprowadzić opcje wielkości dania, tak jak w przypadku ramenu. Ale do smaku nie mogę się przyczepić, tylko wyszedłem głodny. Mogłem zamówić drugi raz to samo, ale to byłoby za dużo. Po prostu jedyny minus jak dla mnie, jest taki że chciałem zjeść obiad, a dostałem 2/3 obiadu :)
-
Marta Sienicka ★★★★★
Wyjątkowe miejsce z cudownym jedzeniem! Wybraliśmy się tam rodzinnie i każdy z nas zamówił coś innego, każde danie okazało się małym dziełem sztuki. Smaki były po prostu obłędne! Zarówno przystawki, dania główne, jak i desery trzymają bardzo wysoki poziom. Miłym zaskoczeniem była także karta drinków, bardzo ciekawa, z oryginalnymi propozycjami. Obsługa przemiła, pomocna i z wyczuciem, dostaliśmy kilka świetnych rekomendacji. To naprawdę wyjątkowa kuchnia azjatycka w przyjemnym, ciepłym klimacie. Byłam tam już dwa razy i z ogromną przyjemnością wrócę ponownie! ❤️
-
Paweł Piątek ★★★★★
Trafiłem tutaj z polecenia od znajomych, z zamiarem spróbowania tutejszych potraw. Wszystkie dania smakowały dobrze. Ogólnie miłemu klimatowi dokuczał zapach świeżo malowanej grafiki :(. Szkoda również, że po godz. 17 zabrakło tatara. Plus duży za miłą obsługę.
-
Ryszard Korzeniewski ★★★★★
Miałem okazje spróbować 90% ramenowni w Warszawie. Tych najbardziej znanych, i tych mniej. Shoku moim zdaniem trzyma najwyższy i najsmaczniejszy poziom. Ramen i przystawki w tej restauracji to coś niesamowitego. ZAWSZE bardzo dobrze przyprawione, tatar z łososia to istna przyjemność dla podniebienia, porcje naprawdę duże. Ostatnio z narzeczoną byliśmy w tłusty czwartek i otrzymaliśmy 2 pączki z nadzieniem z matchy. Było to ogromnym i miłym zaskoczeniem, a smak pączków przepyszny. Wybierając się do Shoku na pewno warto zrobić wcześniej rezerwację stolika. Potrafią mieć tłumy nawet w tygodniu. Osobiście mega polecam przyjście i spróbowanie potraw. Nie zawiedziecie się.
-
Maciej Felczerek ★★★★★
Myślałem, że będzie tutaj większy wybór ramenu, ale Tantan Ramen w zupełności spełnił moje oczekiwania. Idealnie ostry i bardzo smaczny. Parfait dobre, dużo dają sezonowe owoce z sosem mango. Mus czekoladowy niezły, może bym się skłaniał aby była to bardziej deserowa czekolada, ale to subiektywne, poza tym forma podania cieszy oko. Ciekawy wybór piw craftowych i drinków. Obsługa sprawna. Na pewno zaplanuję rewizytę.
-
Aleksandra Mlonka ★★★☆☆
Bardzo ciężko ocenić mi ten lokal :( wnętrze świetna, zwłaszcza ogródek. W łazience czysto + są kosmetyki yope, a nie okropne wysuszające mydło. Obsługa bardzo miła, a jedzenie smaczne. Niestety tuż po dojechaniu obie osoby miały zatrucie pokarmowe, czuliśmy się przez dwa dni naprawdę zle i nie wychodziliśmy z domu, dodam ze nie jedliśmy od rana nic, a przyszliśmy po godzinie 18 i cały dzień czuliśmy się dobrze. Może to wina bardzo wysokich temperatur i przechowywania jedzenia, może owoców morza, może surowej (opalanej) wołowiny
-
Martyna Gaj ★★★★★
Dużo ludzi, troszkę mało miejsca. Jedzenie pyszne - zamówiliśmy lemoniady z liczi i imbirową, krewetki w panierce z płatków zielonego ryżu z sosem chilli, Tantan Ramen i Curry z tofu. Zdecydowanie wygrały krewetki. Lemoniady ok, choć ktoś chyba coś pomylił i dostałam cytrynową. Ramen dobry, a curry świetne tylko niestety ryż jest podawany razem z sosem, przez co nasiąka i robi się papka. Obsługa bardzo miła. Duża porcja ramenu jest ogromna i nie było problemu, żeby zapakować pozostałą część na wynos.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SHOKU?
SHOKU znajduje się przy Karolkowa 30, Wola, 01-207 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SHOKU?
Można skontaktować się z SHOKU pod numerem +48 575 772 500
Jak można dotrzeć do SHOKU?
Do SHOKU można dotrzeć, korzystając z poniższego linku