Opinie

  1. Jarosław ★★★★☆

    Całkiem miłe miejsce z niezłym jedzeniem, choć spodziewaliśmy się czegoś mocniej/lepiej przyprawionego, bo dania były raczej mdłe. Niezłe zupy i przystawki, dania główne też dobre, natomiast mega niespodziankę sprawił nam słodki deser z mozzarellą - super! Obsługa miła i kompetentna, ale niespodzianką jest automatyczne doliczanie napiwku do rachunku, co nie jest ok.

  2. Dominik - taste&explorar ★★★★★

    Jedno z najlepszych miejsc na orientalne śniadanie w Warszawie. Lokal jest niewieki, dużo gości, a na weekendy jest kolejka. Zestaw śniadaniowy z pomidorami yumurta podany w kilkanaście minut. Duża deska przekąsek - hummus, oliwki, sery i konfitury oraz koszyk specjalnego pieczywa, wszystko świeże i pyszne. Danie śniadaniowe - pomidor yumurta rewelacyjny w smaku. Podane w metalowym naczyniu na wzór szakszuki, wyrazisty smak, sporo jajek i masła. Zdecydować warto przyjść.

  3. Robert Nałęcz ★★★★★

    Przede wszystkim szeroki wybór dań kuchni kaukaskiej, co jest niewątpliwym atutem. Bardzo dobry smak potraw, szczególnie mięsnych, które są zawsze świeże. Atmosfera w lokalu jest przyjemna i sprzyja spotkaniom w gronie rodziny lub przyjaciół. Obsługa jest miła i pomocna, co dodatkowo podnosi komfort wizyty

  1. Joanna Zarzecka ★★★★★

    Przepyszne jedzenie,smaki znane z Kaukazu przeniesione na stół w Warszawie, wspomnienia z podróży ożywają. Byłam tu drugi raz i w sumie spróbowałam sporo rzeczy i wszystko pyszne,a popite sokiem z granatu naprawdę przypomina wakacje w Armenii/Azerbejdżanie/Gruzji. Mimo późnej pory szybko dostałyśmy nasze potrawy.nawet jeśli porcja wydaje się nieduża,to jest bardzo syta i nikt głodny stąd nie wyjdzie.

  2. kat.borkowska ★★★★☆

    4 gwiazdki tylko i wyłącznie za dość wysokie ceny i póki co słabą obsługę. Jedzenie natomiast jest pyszne, jajka z pomidorami to chyba najlepsza forma jajecznicy jaką jadłam!!

  3. Amelia Kicińska ★★★★★

    Byliśmy z rodzicami na kolacji, miejsce bardzo ładne i przede wszystkim smaczne :) Czas oczekiwania na dania różny, ale przy zamawianiu najlepiej się dopytać - obsługa bardzo pomocna i sympatyczna, wszystko wyjaśniała. Dania pięknie podane. Jadłam falafela (na zdjęciu) - teoretycznie przystawka, w rzeczywistości dość solidna porcja. Bardzo dobry, największym zaskoczeniem był dla mnie bakłażan - nie lubię, a tutaj był pyszny! Na pewno wrócimy :)

  1. Karolka Polka ★★★★★

    Przepyszne śniadanie , fantastyczny klimat. Miejsce z duszą. Każda potrawa dopracowana , pięknie podana. Obowiązkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Szczerze polecam .

  2. Bart Wielki ★★★★★

    Sniadanie bardzo ok! Jezeli ktos sie spieszy to proponuje sprawdzic czas oczekiwania, przygotowanie zestawu sniadaniowego z pomidor yumurta troche zejelo, ale napewno warto! Spko wystroj!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Baku Restauracja i Kawiarnia?

Baku Restauracja i Kawiarnia znajduje się przy Ludwika Rydygiera 12, 01-793 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Baku Restauracja i Kawiarnia?

Można skontaktować się z Baku Restauracja i Kawiarnia pod numerem +48 786 668 070

Jak można dotrzeć do Baku Restauracja i Kawiarnia?

Do Baku Restauracja i Kawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements