Opinie

  1. Darek Wojcik ★☆☆☆☆

    Zamawiając udka, spodziewałem się udka. Dostałem korpusy dodam zdjęcie najładniejszego. Jakbym chciał zamówić rosół to bym zamówił rosół… Dramat… nie wspomnę za prawie 70 zł o niepełnym zamówieniu. Zamawiam ufam i nigdy nie pomyślałabym że ktoś oszuka na kawałkach… T R A G E D I A

  2. Agnieszka Karcz-Sobieraj ★☆☆☆☆

    Niestety, dzisiejsze zamówienie, zresztą już któreś z kolekcji przyszło niepełne. Ale dopóki brakowało drobnych rzeczy typu zamówiony dodatkowo za opłatą sos, nie zwracałam uwagi. Ale jesli brakuje bitsów Grande 300 g to juz nie jest mała rzecz, próba dodzwonienie sie do działu reklamacji, graniczy z cudem, 2 razy po półgodziny oczekiwaniu rozłącza rozmowę. Bardzo słaba obsługa.

  3. Tomasz W ★☆☆☆☆

    Uważajcie, do kubełków na wynos wrzucają w większości "śmieci" z panierki, a nie kawałki kurczaka. Dobrze ,że mam blisko, wiec tam zawitam i porozmawiam.

  1. Paula Pokojska ★☆☆☆☆

    Niestety, ale dzisiejsze zamówienie przeszło wszelkie oczekiwania. Porcje mikroskopijne. Rozumiem, że promocja na kubełek, ale to nie znaczy, że zaraz trzeba dawać połowę porcji żeby się zgadzało. 45g bitesow to praktycznie sama panierka. Nóżka Kentucky magicznie zmieniła się w skrzydełko. Qurrito grande wielkości mniejszej niż zazwyczaj zwykłe. Dobrze, że nie zamówiłam klasycznego, bo by chyba były same wrapy z sosem. Dobrze, że chociaż sera było wiecej to całość nie była sucha. Ryż dobrze ugotowany, ale porcja chyba też troszkę mniejsza niż mogłyby sugerować zdjęcia w menu. Jakość zdecydowanie się pogorszyła, a tak lubiłam tą restaurację.

  2. MIKE G ★☆☆☆☆

    Zasłużona jedna gwiazdka, bo coś do mnie dotarło. Dwa mikro, nano! Kawałeczki kurczaka Kentucky. Kilka żylastych bite'sów i parę strips'ów. Wszystko leciutkie, wysuszone na wiór a porcje.. kciuk mój niewielki dla porównania. Sosik ma ze dwa mililitry. Wstyd! Kiedyś kurczaki Kentucky były duże, z olbrzymią ilością panierki, fenomenalnie doprawionej. Było też taniej ale wiadomo, niekończąca się inflacja. Teraz dostajemy trzask w twarz, do tego w cenie absolutnie kosmicznej, jak na taką ilość/ jakość. Każde KFC w naszym brzydkim mieście Warszawa, powinno być odwiedzone przez człowieka kontrolującego jakość. Ponieważ jest to niedopuszczalne. To jednak sieciówka, musi trzymać standardy. Chyba, że takowych już nie ma. To ja podziękuję.

  3. Marcin B. ★☆☆☆☆

    Fatalna obsługa zamówień z dowozem. Realizacja zamówienia trwa więcej niż godzinę. Brak kontaktu ze strony obsługi, brak możliwości otrzymania informacji o obsłudze zamówienia o czasie przyjazdu kierowcy, brak możliwości anulowania. Szczęście, że nie zapłaciłem on-line! Nie polecam nikomu, szkoda nerwów! Na marginesie dodzwonienie się na numer, aby złożyć reklamację nie jest możliwe. Od 20 minut wiszę na linii, zero informacji o czasie oczekiwania - zwykła kpina z klientów.

  1. Georgina Kincaid ★★★☆☆

    Bywam calkiem czesto. No ale dziś się zawiodłam. Czekałam ponad 40 min i nie wytrzymałam. Samochody na Drive były obsługiwane bez większych opóźnień a ludzie w lokalu czekali. Dopiero po zapytaniu dlaczego mój numer zniknął z tablicy i czy wciąż mam czekać coś się ruszyło. Nie rozumiem tej sytuacji. Wiem jak funkcjonują takie lokale i że Drive ma priorytet w stosunku do sali ale to już było przegięcie. Nie wiem czy wrócę. Dzisiejsza sytuacja była bardzo nieprzyjemna.

  2. Ada Łukasz Jedz z Nami ★★★★☆

    Pierwszy raz zjedliśmy śniadanie w KFC i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Czysty, zadbany lokal, sympatyczna obsługa. Smaczne śniadaniowe quritto i dobre tosty. Nie było problemu z odjęciem mięsnych elementów. Bajgiel słaby, suchy i jak dla nas, za dużo majonezu. Chętnie kiedyś wrócimy na poranną ofertę.

  3. AeroWAW ★★★★☆

    Bardzo dobra restauracja KFC, oferująca nam klasyczny wybór kurczaka w różnych odsłonach. Znajdziemy tu typowe dla tej sieci burgery, kubełki z kurczakiem, pockety czy frytki (które, trzeba przyznać, są całkiem nieźle). W ofercie znajduje się też opcja nieskończonej dolewki, która jest dość popularna w amerykańskich sieciach fastfoodowych. Jeśli chodzi o ten konkretny lokal, to zamówienia wydawane są szybko, a obsługa jest miła. Ogółem, KFC godne polecenia.

  1. Artur Huzar ★☆☆☆☆

    To była moja ostatnia wizyta w tym miejscu. Restauracja kompletnie nie przygotowana do serwowania jedzenia a przecież po to jest! Wybór słaby, planowanie produkcji w tej restauracji nie istnieje, mało co można zamówić z oferty, bo brakowało kurczaka. Rozumiem, że braknie keczupu ale kurczaka? W KFC? Dostałem w końcu jakieś zleżałe kawałki z tego, co było a na koniec frytki - też brakło. Pracownik zgarnął więc spod stojaka podgrzewanego to, co spadło na blachę pod nim i z tego przygotował mi porcję. Wspaniale!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KFC?

KFC znajduje się przy Modlińska 144, Białołęka, 03-170 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KFC?

Można skontaktować się z KFC pod numerem +48 801 464 646

Jak można dotrzeć do KFC?

Do KFC można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements