Opinie

  1. Yulka (Yulka) ★★★☆☆

    Box z filetem z kurczaka - makaron rozgotowany, bez smaku, kurczak odsmażany i nasiąknięty tłuszczem który zabija smak kurczaka, sos jakiś rozwodniony - kiedyś było dużo lepiej i smaczniej. Obsługa jak zawsze uśmiechnięta i miła.

  2. long pleu ★☆☆☆☆

    Bo Luc Lac jest bardzo słone i okropnie niedobre. Często jem to danie, więc znam je bardzo dobrze. Nigdy nie jadłem tak niedobrego dania. Nie polecam!

  3. Mabelle Chedid ★★★★☆

    Duże porcje za uczciwe ceny. Wiele pozycji w menu do wyboru. Dania, które próbowaliśmy, były pyszne, ale nie imponujące. Gdybym wrócił, spróbowałbym czegoś innego. Personel jest przyjazny.

  1. Iwona MK ★★★★★

    Zawsze smacznie i do syta. Miła i pomocna obsługa. Jedzenie świeże, nigdy nie miałam rewolucji po ich jedzeniu. Chciałam jeszcze kupić chipsy krewetkowe - brak. Mam nadzieję że jednodniowy brak i normalnie będą dostępne. Tym razem zamówiłam Massaman Curry. Smaczne, aksamitne, curry mocno przebija się. Dużo warzyw. Zamówiłam z makaronem smażonym. Pan pomylił się i nałożył z ryżem ale po zwrócenie uwagi dali mi makaron na osobnym talerzu. Za darmo, miły gest. Reasumując : Wszystko super, polecam.

  2. Agata Piłat ★★★★★

    Azjatyckie bardzo dobre jedzonko za niewielkie pieniądze. Można się bardzo najeść jednym posiłkiem - na zdjęciach Chicken Yaki - pyyycha! Obsługa bardzo miła i pomocna, zawsze doradzi, co dobrego można zjeść. Na miejscu można kupić napoje typu Coca Cola, Nestea itp.

  3. Jasiek Mlodziejewski ★☆☆☆☆

    Dramat, to na zdjęciu to niby Pad thai z kolendrą. Kolendra to te trzy listki rzucone na górze. Smakuje to jak rozgotowany makaron z jakimś dziwnym sosem a nie jak Pad thai.

  1. Joanna Z ★★★☆☆

    Z tęsknotą przyszłam na massaman curry. Niestety to co pamiętam a to co zastałam bardzo mnie zasmuciło. Porcja mniejsza o jakieś 30 procent. Dosłownie 5 kawałków kurczaka. Sos smaczny... Cudowny ten smak.. Ale czemu zrobił się tak bardzo słodki? Poprosiłam o danie z makaronem, dostałam ryż. Opłacony napój, został wydany dopiero po przypomnieniu. Dodatkowo zostałam wprowadzona w błąd iż nie ma możliwości płatności kartą. Paragonu w takim przypadku mi nie wydano. Brak pałeczek. Cóż... Kiedyś dałabym 4, dziś to naciągane 3

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Asia Hung?

Asia Hung znajduje się przy Powsińska 31, 02-909 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Asia Hung?

Do Asia Hung można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements