Opinie

  1. Klaudia Patrycja Romanowska ★★★★☆

    Mieszkam w pobliżu i bardzo cenię tę restaurację za jakość jedzenia. Niestety, doświadczenie psuje obsługa - młoda Pani z ciemnobrązowymi włosami, której sposób bycia jest nieprzyjemny i opryskliwy. Sprawia wrażenie osoby niechętnej do kontaktu z klientem i nie stara się tego ukrywać. Z tego powodu często wybieram inne miejsca na lunch.

  2. patryk dubielecki ★☆☆☆☆

    Zamówiłem burgera. Ale czas oczekiwania na niego za długo Do tego frytki po 2 minutach są już zimne jakby były przygotowywane wcześniej Niestety później robiły się nie do zjedzenia Burger po jednym gryzie już się rozwalał cały Pomidora pokroili na grubość 2 cm Do tego nawalili od pyty sosu gdzie to pływało Mięso bez smaku i do tego w formie kulki a nie kotleta Za taką cenę lepiej iść do McDonald i lepiej zjesz i mniej wydasz

  3. Fedir Kardash ★★★★★

    Dobre jedzenie w dobrej cenie. Stek bardzo smakował. Porcja nie super duża ale wystarczy akurat by się najeść. Miała atmosfera i przyjemna obsługa! Polecam

  1. Jakub Grefling ★★★★☆

    Niewielka osiedlowa restauracyjka w stylu włoskim. Dobre, smaczne, z charakterem, ale bez efektu "wow". Jeśli się jest w pobliżu i coś znajdzie dla siebie w menu - warto wejść i wybrać, zwłaszcza z karty win.

  2. Kuba Lużyński ★★☆☆☆

    Bardzo słabo, ale po kolei. 1) czas oczekiwania - zbyt długi, na grzanki ze szparagami czekaliśmy 20 minut, a po nich następne 20 na dania główne. 2) lemoniada malinowa to syrop malinowy pewnie z Paoli, z mrożonymi malinami. 3) carbonara - okropna, słona. 4) gniochi - miały być w kremowym sosie, ale była to bardzo słodka zupa. 5) nikt z obsługi nie przyszedł zapytać czy wszystko ok czy jak smakuje, zatem nawet nie było z kim o tym porozmawiać. Kiedy poszliśmy to zgłosić dosłownie nie dostaliśmy odpowiedzi, jedynie spojrzenie zdziwnienia. Wystarczyłoby chociaż przepraszam. Nie polecam, nie wrócę.

  3. Paweł Szulc ★★☆☆☆

    21.05 Niedziela - koło 16:00 - miałem okazję wpaść do Sorelle Bistro na lody z rodzinką, kupiliśmy łącznie pięć porcji po jednej gałce lodów. Porcje które zostały nałożone były wręcz śmiesznie małe, a nawet pomiędzy zamówionymi porcjami różnica wielkości była zaskakująca, do tego stopnia że czasami kulka nie wystawała nawet z małego wafelka. Po zapytaniu Pani obsługującej czemu jest taka różnica w wielkości i czy są jakieś standardy co do nakładanej ilości, Pani nie umiała odpowiedzieć - mówiąc jedynie "że tam gdzie ma lody na wykończeniu to musi nakładać mniej" - jeśli dobrze to zrozumiałem. Lody w smaku były dobre, ale za taką cenę porcja powinna być przynajmniej 3 razy taka. Poszliśmy tam z polecenia, wiec może to jednorazowa sytuacja/pomyłka ale skutecznie mnie zniesmaczyła. Daje 2/5 gwiazdki, za smak i to że podobno zazwyczaj porcję są większe.

  1. Adam ★★★★★

    Stek wołowy - fenomenalny! Klimat miejsca zachęca do powrotów. Zdecydowanie polecam

  2. Jakub Stykowski ★★★★★

    Bardzo smaczny makaronik z kurczakiem i gnocchi z truflami. Polecam. I pieska widziałem bardzo ładnego. Jamnika długowłosego - pozdrawiam Pana Jamnika. Burger z haloumi też dobry. I widziałem burgera z wołowina, wyglądał ładnie. I pachniał ładnie. Nie jadłem, bo był szwagra i by się pogniewał.

  3. Igor Gołombowski ★★★★★

    Burger petarda najlepszy w okolicy!!! Do tego bardzo miła i szybka obsługa. Polecam!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sorelle Bistro i Wino?

Sorelle Bistro i Wino znajduje się przy Bluszczańska 65, Mokotów, 00-712 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sorelle Bistro i Wino?

Można skontaktować się z Sorelle Bistro i Wino pod numerem +48 790 778 368

Jak można dotrzeć do Sorelle Bistro i Wino?

Do Sorelle Bistro i Wino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements