Opinie

  1. Y. D. ★☆☆☆☆

    Wygląd miejsca ok, ale obsługa naprawdę słaba. Nie wiem, dlaczego nikt nie zwraca uwagi na to, jak wygląda personel – dziewczyna miała na sobie bardzo krótkie szorty i druga top, który bardziej pasowałby do klubu niż do restauracji. Jedzenie dobre, nie mam się do czego przyczepić, ale atmosfera i podejście do gości mocno kuleją. Dziewczyny za barem nawet się nie przywitały, nie pożegnały, zero uśmiechu. Do tego w menu brakowało sporo pozycji – przyszliśmy o 14:00, a dostępna była tylko pizza (i to nie wszystkie rodzaje).

  2. Mars.i.a M ★★★★★

    Pyszna pizza , spoko ceny i miła obsługa :)

  3. Adam Rakowski ★★★☆☆

    Jedzenie kiepskie, choć pizza zjadliwa. Ceny, biorąc pod uwagę jakość, dość wysokie. Obsługa różna. Czasem jest okej, czasem trzeba się samemu pofatygować po serwetki.

  1. JAREMA ANDRZEJ RABIŃSKI ★★★★★

    To już druga impreza profesionalnie zorganizowana w tym lokalu. Potrawy smaczne, dobrze dobrane pod różne gusta kulinarne. Zainteresowani mogli też zamówić dania z karty menu. Ceny dań akceptowane. Sprawna i sympatyczna obsługa kelnerska. Przed lokalem ogólnodostępne miejsca postojowe.

  2. Beata Machocka ★★★★★

    Świeże i gorące, bardzo smaczne jedzenie. Uprzejma i profesjonalna obsługa. Eleganckie wnętrze. Śliczne filiżanki do kawy. I tylko espresso nieplijalne, przepalone ziarno to nie to samo, co mocna kawa, nawet przy dobrym ekspresie.

  3. Adam eMus ★★★☆☆

    Zamówiłem piwko i burgera z kozim serem. Pani na barze miała bardzo ponurą minę i jakby nie chciało jej się mnie obsłużyć. To samo pan podający jedzenie. Burger średni. Baaardzo średni i uratowało go tylko to, że byłem głodny. Raczej nie wrócę. Ludzie, którzy przyrządzają i podają Ci jedzonko są tak samo ważni jak jedzenie. Jedno idzie w parze.

  1. Tomasz Olender ★★★★★

    Obsługa otwarta na współpracę, jedzonko smaczne, lokalizacja - bliziutenko do metra, także śmiało można zajść, wypić i zjeść. Widziałem, że mają pięknie się prezentujące ciasta.

  2. R.K. K ★★☆☆☆

    Trafiłem przypadkowo , mały wybór piwa , jedzenie fatalne . Obsługa jakby za karę pracowała !

  3. Krystian Suchecki ★☆☆☆☆

    Jeżeli chodzi o jedzenie to nie polecam, jakość fatalna w stosunku do ceny. Burger był lekko spalony, nie było czuć w nim smaku, leciała z niego woda. Inne danie z ziemniaka było po prostu niesmaczne. Obsługa średnia ale miła.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres COCO kawa kuchnia wino?

COCO kawa kuchnia wino znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 22, Ursynów, 02-797 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do COCO kawa kuchnia wino?

Można skontaktować się z COCO kawa kuchnia wino pod numerem +48 224 061 500

Jak można dotrzeć do COCO kawa kuchnia wino?

Do COCO kawa kuchnia wino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements