Od dawna wybierałam się zobaczyć, co może mieścić się tak blisko tak ruchliwej ulicy, a nawet dwóch. MIŁYM zaskoczeniem był dla mnie widok na bagno! KELNERKA przemiła. Od razu przyniosła płyn na komary, jak tylko wyraziłam obawę o obecność komarów! BARDZO smaczny FishBurger z frytkami. Do tego jakiś ciekawy sosik. MINUSIK za niewydzielenie części dla palących! PIWO lane drogie, ale WARTE SWOJEJ CENY. POLECAM. ZASKAKUJĄCE MIEJSCE!
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena ★★★★★
-
Agnieszka Tułodziecka ★★★★★
Urokliwe miejsce. Klimat super, obsługa niektórzy ekstra, a inni jeszcze muszą się trochę nauczyć. Jedzenie - niestety słabo. Ale chęci są. Jest potencjał.
-
Olek M ★★★☆☆
Miejsce bardzo ładne i klimatyczne, przyjemny widok na bagno oraz względna cisza, jak by nie było to w gęsto zabudowanej Warszawie. Niestety jedzenie zawodzi, dania są bez godnego zapamiętania smaku w porcjach głodowych, ciężko się jednym najeść. Lemoniada cytrynowa za to bardzo dobra.
-
Karol B ★★★☆☆
Mam tu pewien rozjazd w ocenie. Miejsce – rewelacyjne. Niby w centrum Warszawy, a klimat jakby poza miastem, w lesie – cisza, spokój, bardzo przyjemnie. Obsługa przemiła, od momentu zaparkowania roweru po zapłatę rachunku – wszystko na najwyższym poziomie. Natomiast… jedzenie już niestety nie zrobiło na mnie wrażenia. Smaki dość przeciętne, nie zostają w pamięci. Jeśli szukacie miejsca na relaks i miłe spędzenie czasu – zdecydowanie warto. Ale jeśli idziecie z nastawieniem na kulinarne doznania – możecie się rozczarować.
-
Paweł Szkodziak ★★★★☆
Przestronne i niezobowiązujące miejsce na moczarach ze stolikami nad wodą. Jedliśmy pizzę i piwo. Wszyscy trzej zadowoleni. Dobre cienkie ciasto i smaczne obłożenie - zgodnie ze sztuką. Miła obsługa i sympatyczni, raczej młodzi goście. W mniejszej sali ktoś świętował 50-tkę. Nieinwazyjnie. Będę tam wracać
-
Adam Struzik ★★★★★
Od strony ulicy miejsce wyglada bardzo niepozorne. Po wejściu na teren restauracji ukazuje nam się przyjemny widok stawu z kaczkami. Pizza dobra, deser jeszcze lepszy. Obsługa bardzo dba o klienta. Szczególne chciałbym pochwalić Panią kelnerkę Zuzannę! Dwie godziny upłynęły w ekspresowym, acz przyjemnym tempie. Dużo miejsca na zewnątrz. Spokojnie można prowadzić intymne bądź biznesowe rozmowy ;)
-
Sebastian Morawski ★★★★★
Bardzo udane wyjście. Zaskakujące otoczenie jak na tę lokalizację, otoczenie zieleni i stawu. Bardzo przyjemnie, sprawna obsługa, jedzenie super. Próbowaliśmy placka z cukini i kimchi, pizzę, wegetariańskie tortille, desery też super (tiramisu, sernik z mango, ciasto czekoladowe). Można przyjść z pieskiem, jest wiele misek z wodą. Parking dla rowerów.
-
Katarzyna ★★★★☆
Piękne, zielone miejsce z pysznym jedzeniem i miłą obslugą. Odejmuje jedną gwiazdkę za nadmiar węglowodanów i brak innych opcji niz biała buła i frytki( chyba z gotowca, sadząc po kształcie). Rewelacyjne sezonowe menu oparte na dostępnych warzywach, pyszne sosy.
-
Kasia Kulikowska ★★★☆☆
Jedzenie naprawdę bardzo smaczne, wino i drinki w porządku. Przyjemne miejsce na wyjście ze znajomymi. Odejmuję dwie gwiazdki za: - bardzo kiepską obsługę - kelnerki nie były zbyt miłe, długo czekaliśmy aż ktoś się nami zainteresuje, przyszliśmy w 3 osoby, jedna osoba dostała pizzę po kilku minutach od zamówienia, zdążyła już zjeść i minęło jeszcze z 10-20 minut zanim reszta dostała swoje zamówienie - czystość w lokalu i ogródku - warto by nad tym popracować, bo lokal ma potencjał, wiec fajnie by było gdyby był bardziej zadbany - poziom cen - uważam, że ceny są jednak zbyt wysokie jak na tego typu lokal
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bez Słowa?
Bez Słowa znajduje się przy Fosa 3, Ursynów, 02-768 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bez Słowa?
Można skontaktować się z Bez Słowa pod numerem +48 571 869 289
Jak można dotrzeć do Bez Słowa?
Do Bez Słowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku