Miejsce jest dobre, jedyna sensowna kawa w tej okolicy, a wypieki są smaczne. Ale pewnego razu zajrzałem wieczorem o 18.30, chciałem kupić chleb, i zobaczyłem, że pracownica zaczęła sprzątanie. Resztki bułek zostały złożone na dolnej półce, a dwie górne półki były spryskiwane środkiem czyszczącym. To było obrzydliwe, bo spray na pewno trafiał też na produkty.
Zdjęcia
Opinie
-
Serge ★★★☆☆
-
Izabela Łapacz ★★★☆☆
Mam duży dylemat dotyczący tego miejsca bo ogólne opinie bardzo dobre a mnie nie powaliło. Jedzenie bardzo (!!! ) ładnie wygląda i tyle. Potrawy niestety niezbyt smaczne. Mam dość wrażliwe żołądki i mimo większości produktów eko i świeżych coś jest nie tak. Ogólnie odrazu po posiłku niezbyt dobre samopoczucie. Moje towarzystwo ma podobne odczucia
-
Artur Michał ★★★★★
Jestem zaskoczony tym miejsce. Przypadkowo, ale był to traf w 10. Smaczne i różne opcje na zdrowo. Nawet bez cukru. Panie młode, ale mile i kompetentne, bo ta młodzież teraz to niczym się nie interesuje nawet w pracy.
-
KSK Caroboto ★★★★★
Kocham to miejsce, idealne na kaffkę, jeśli są oczywiście wolne miejsca. Bardzo sympatyczna, zaangażowana obsługa. Dobre jedzenie, domowe desery, świetny chleb, pyszne lunche. Atmosfera wyluzowana, pogodna, mam ochotę tam siedzieć godzinami. Wolałabym, żeby było taniej, ale za dobry chleb teraz wszędzie się dużo płaci. Menu dla każdego klienta - vege, kawy bez kofeiny, mleka sojowe etc.
-
Maria K ★★★★★
Fajne klimatycznie miejsce z przepysznymi śniadaniami. Bardzo fajnie, że można kupić na miejscu i na wynos różne dania i produkty. Mają taras, wygodne stoliki i krzesła. Kawa bardzo dobra.
-
Tomasz Błaszczyk ★★★★★
Najlepsze miejsce z pysznymi śniadaniami vege. Ponadto rewelacyjna kawa , przepyszne pieczywo, bułeczki oraz drożdżówki z jabłkiem i rabarbarem . Miejsce klimatyczne , zawsze pierwszej świeżości produkty. Cena adekwatna do jakości . Szczerze rekomenduje zarówno na wynos jak i na miejscu . Jeśli chodzi o obsługę , młodzi , sympatyczni ludzie. Bardzo pracowici . Osobiście nie odczułem od nikogo złych wibracji. Panie robią przepyszną kawę i dziewczyny na kuchni rewelacyjną szakszukę . Chętnie tam powracam :) Polecam , bo smacznie tam karmią :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wiele Dobrego?
Wiele Dobrego znajduje się przy Zygmunta Vogla 62/27B, 02-990 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wiele Dobrego?
Można skontaktować się z Wiele Dobrego pod numerem +48 535 444 666
Jak można dotrzeć do Wiele Dobrego?
Do Wiele Dobrego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku