Opinie

  1. Agata Rafalska ★★★★★

    Chodzimy do Kliniki od 8 lat, fachowa rzetelna obsługa i pomoc na najwyższym poziomie. Panie uratowały mi psa po wstrząsie anafilaktycznym, również zoperowały guza na karku. Profilaktyczna obsługa wspaniała, nie wiem o czym piszą klienci, którzy twierdzą, że któryś z lekarzy jest niemiły. Najważniejsza w tej materii jest wiedza i realna pomoc. Polecam z całego serca ❤️

  2. Estera Tendera ★☆☆☆☆

    Jedna z Pań weterynarz pracuje za karę i ma o sobie niesamowicie wysokie mniemanie, sama jestem medykiem z magistrem a po wizycie tam z psami zawsze czuje się poniżona, jakiekolwiek pytanie się zada jest się traktowanym jak idiota, na szczęście znaleźliśmy o wiele sympatyczniejszą klinikę w Wołominie, plus nie chciała pomóc kotu którego znalazłam potrąconego mimo że mam alergię taką że się duszę to chciałam pomóc zwierzęciu ale oni nie mają umowy ze schronieniem i niech ja się duszę czekając aż przyjadą za swoje dobro

  3. Krzysztof Lemański ★☆☆☆☆

    Jest takie powiedzenie... nie bądź chamie chytry bo chytry dwa razy traci... Do tej beczki miodu która tutaj się wylewa dodam łyżkę dziegciu. Czy ktoś slyszal o pakiecie PETHELP? Ta przychodnia też o tym słyszała ale nie chce go stosować bo pieniądze później wpływają im na konto... KPINA. A gdzie empatia do zwierząt, czy tylko kasa jest najważniejsza? Wyszliśmy stamtąd bardzo zdegustowani i uraz pozostal w nas do dzis od 2017 roku. Dzwoniliśmy po całym powiecie wolominskim i znaleźliśmy przychodnie w Ząbkach. Jakby nam z nieba ten pakie spadł. Mieliśmy kłopoty finansowe i to było wybawienie. Przychodnia nie robiła problemu bo dla nich najważniejsze było życie naszego psa. Wiemy że są ludzie którzy dla których wydatek kilkuset złotych na swoje zwierzę to jest wybór miedzy jego a swoim życiem... straszny dylemat

  1. Edyta Wójcik ★☆☆☆☆

    Chodzenie na korytarzu w koło z jednego do drugiego pokoju tempem żółwia, o kolejki po 2 godziny… Wiecznie to samo kiedy tam nie jestem.

  2. Małgorzata Badowiec ★★★★★

    Polecam z całego serca !!! Panie uratowały życie Mojemu Pieskowi , za co SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!! Wspaniałe ,profesjonalne podejście Osób tu pracujących ,nikt tu nie pracuje ,, za karę" , widać miłość do zwierząt i duże zaangażowanie w swoją pracę .JESZCZE RAZ BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY RAZEM Z CLIFFCIEM !!! JESTEŚCIE PANIE CUDOWNE !!!

  3. Werka Gruszecka ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Pani chyba pracuje tam za karę. Była bardzo nie miła miała problem żeby odpowiedzieć na pytania. Byliśmy na wizycie kontrolnej Pani nie zbadała psa pojechaliśmy do innego weterynarza okazało się że pies ma zapalenie uszu i chory ogon. Mimo że widziała ogon powiedziała faktycznie ma brzydki ogon i tyle… Pani powiedziała że będzie musiała zaszczepić psa bo nie wierzy w szczepienia z książeczki mimo że pies był szczepiony!! Jeszcze raz NIE POLECAM!

  1. Joanna B ★★★★★

    Bardzo polecam! Obsługa na wysokim poziomie, widać zaangażowanie w leczenie zwierząt, w naszej ocenie nie ma naciągania na nieuzasadnione, droższe zabiegi. Do Koali chodzimy z naszymi zwierzętami niemal od początku jej powstania. Profesjonalna opieka zwierząt młodych, jak i starych, wobec których trzeba podejmować trudne decyzje.

  2. Kuba Nosowicz ★★★★★

    Świetnie zajęli się małym przemokniętym kotkiem znalezionym na drzewie. :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA "KOALA"?

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA "KOALA" znajduje się przy Ręczajska 11F, 05-230 Kobyłka, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA "KOALA"?

Można skontaktować się z PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA "KOALA" pod numerem +48 516 728 358

Jak można dotrzeć do PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA "KOALA"?

Do PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA "KOALA" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements