Opinie

  1. NieKrytaKrytyczkaBaba ★☆☆☆☆

    Zamówienie niekompletne brak Hamburgera mcchicken, oraz kawa Carmel Latte z bitą śmietaną była bez bitej śmietany a konsystencja kawy była podobna do konsystencji wody, bez smaku ulepek.

  2. Sylwia Sylwia ★☆☆☆☆

    Palenie papierosów przez obsługę tego McDonalds w wejściu (i wpuszczanie dymu do środka) jest w porządku, a już wejście z 2kg psem na rękach nie. Gratuluję logiki

  3. Maja Bańkowska ★☆☆☆☆

    Zamiawialam tu lody a konkretniej mcflurry juz pare razy i za każdym sa one pomieszane. I rozumiem ze moze ktos to lubi ale jakbym chciala to bym poprosila o pomieszanie, a nie dostaje lody ktore wygladaja jakby ktos sie do nich zwymiotował a do tego zamiast lodow smietankowych z karmelem oraz posypka dostaje lody o smaku karmelu z jakas posypka. Wiem ze brzmię jak jakis rozpieszczony dzieciak ale jednak płace za to a wiec wolałabym dostac je tak jak powinny byc a nie wybeltane i rozpuszczone bo komus sie nudziło.. (zamawialam je przez drive thru dla tego nie wrocilam aby zwrocic uwage)

  1. Monika Ołdakowska ★★★★★

    Zawsze ratuje mnie w podróży! Kiedy byłam bardzo głodna w trasie, obsługa w McDrive była niesamowicie szybka i miła. Pani wydająca zamówienie uśmiechnęła się, a moje frytki były idealnie gorące. Super sprawa

  2. Maciej P ★☆☆☆☆

    Kiedy dowiedziałem się że w Wyszkowie powstanie McDonalds, ucieszyłem się że powstanie lokal, który będzie musiał trzymać poziom jak w innych placówkach. Niestety, w Wyszkowie nawet McDonalds jest po wyszkowsku, czyli beznadziejnie i na odwal się. Pomylone, niekompletne zamówienia, lody mcflurry o konsystencji błota (na których reklamację usłyszysz od obsługi „to nie sezon na lody”), pomylone bułki w burgerach… Lista osiągnięć rośnie. Lepiej przejechać się do Pułtuska, tam się nigdy nie zawiodłem.

  3. Kasia Nowka ★☆☆☆☆

    Normalnie aż szkoda komentować. Wzięliśmy na wynos jedzenie. Po przyjeździe do domu okazało się , że w cheeseburger nie ma mięsa. Co to ma być danie wege?

  1. Oliwier Tauter ★★☆☆☆

    Jedzenie dobre, jak w każdym maku, choć brakowało paru rzeczy w zamówieniu a w lokalu było dosłownie kilka osób. Burgery robione niestarannie, sos nalany tak że pół bułki było w keczupie. W kubku coli był lód mimo odznaczenia go w kiosku. Ogólnie nie polecam, póki nie zmienią ludzi lub podejścia do pracy!

  2. Marek Zawada ★★★☆☆

    Jedzenie jak jedzenie, w każdym Maczku takie samo. Natomiast czas oczekiwania na posiłek za długi. W końcu to fast food a nie restauracja, ale też było bardzo dużo młodzieży i ciężko o wolny stolik. Wole zajechać na takie przy trasie, bo tam nie ma dzieci i młodzieży zerwanych z lekcji.

  3. Marcin Krzemiński ★☆☆☆☆

    Miałem tego nie robic, ale już wiele razy ciagle tu sa jakieś problemy z żarciem. Tym razem sos którego prawie w kanapce nie ma, gdzie w innych punktach jest wszystko ok... dramat.

  1. hubert Domalewski ★★★★★

    Czytając opinie myślałem że ta restauracja wypadnie bardzo źle lecz się myliłem tam jest fajnie przytulnie miła obsługa i dobre jedzenie jak w każdym mc’u . Czas realizacji był bardzo dobry czekałem około 5 minut i jedzenie było swierze i dobre polecam . I ten mc’donald był dosyć ładny

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 46, 07-200 Wyszków, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 787 017 353

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements