Opinie

  1. Beata Jankowska. vc ★★★★★

    Byliśmy dziś na przekłucie z córeczką 11 lat Pani baaardzo miła wytłumaczyła gdzie najlepiej zrobić bo chodziło o 1 kolczyk w górnej części ucha. Wyczuła że córka jest zestresowana i i tak ją zagadała że nawet nie zauważyła kiedy co i jak serdecznie polecam zwłaszcza że przekłucie jest igłą co jest zdrowsze niż pistolet.

  2. A. B. ★★★★★

    Polecam jak najbardziej. Tatuaż wykonany starannie z zaangażowaniem przez Igora. Miła, spokojna atmosfera w studiu. Wrócę gdy znajdę trochę czasu.

  3. Rafał Woźniak ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam ten Salon. Poszliśmy tam na przekłucie uszu naszej 7 letniej córki. Pani, która wykonywała usługę była bardzo nie delikatna (przekłucie było igła). Córkę bardzo bolały uszy mimo, że była bardzo fajnie nastowiona. Wybór kolczyków to jakaś masakra zwykle srebrne kulki 1X lub 2x ledwo widoczne diamenciki. Z czego jedne rozsypały się podczas wkładania w ręku u tej pani i nastąpił bardzo duży problem, bo uszy przekłute, a drugiego kolczyka brak po pytaniu i co teraz ? Pani powiedziała, że zaraz coś dosztukujemy jak to ??? Zapytałem to jeden bedzie inny drugi inny ? No śmiech na sali... Na całe szczęście udało się znaleźć drugi taki sam lecz różnił się zapięciem. Z racji tego, że kolczyk się różnił pani musiała wyciągnąć poprzedniego i włożyć nowego co sprawilo ogromny ból dziecku. Próbując go zakręcić robiła to bardzo nie umiejetnie, co sprawiało córce dodatkowy ból. Żeby nie sprawiać już córce przykrości ani bólu zgodziliśmy się z żoną na takie rozwiązanie mimo, że już byliśmy nie zadowoleni z obsługi oraz samego zabiegu. Po całym zajściu pani skasowała nas 250zl. Tragedia nigdy więcej !!! Ja o 250zl nie zbiednieje, ale mam nadzieję, że nasza opinia dotrze do jak największej ilości ludzi.

  1. Mae Woods ★☆☆☆☆

    Byłam w tym salone w niedzielę, Pani piercerka bardzo profesjonalna. Jednak na stronie salonu na Booksy jest napisane, że piercing typu "lobe" kosztuje 120 zł za jedno ucho lub 200 za dwa. Ja zapłaciłam 240 za dwa, i zrozumiałam, że pobrano o 40 zł więcej dopiero w domu. Cóż, każdy ma prawo się mylić, napisałam więc do Państwa na Facebooku w sposób miły i uprzejmy, byłam również uprzejma w trakcie wizyty. Powiedziano mi, że "upper lobe" to nie to samo co "lobe". Ja zapytałam, dlaczego w takim razie nie ma oddzielnej ceny dla "upper lobe" na stronie, na co mi powiedziano że to jest ta sama procedura, więc nie ma oddzielnej ceny. Czyli to jest to samo, ale cena nie jest ta sama i nic o tym nie ma na Booksy. Do tego dostałam pasywno-agresywny komentarz w stylu "ma Pani naszą kartę zniżkowa, następnym razem dostanie 50%, nie wiem jak jeszcze mamy klienta zadowolić". Tylko że tę kartę dostaje każdy, kto zrobi 3 przekłucia, a właśnie tyle zrobiłam. I oczywiście nie przyjdę więcej, bo nie chcę znowu zapłacić więcej niż jest napisanie na Booksy. A więc odpowiadając na pytanie odnośnie zadowolenia klienta: klient jest zadowolony, gdy traktuje się go z szacunkiem, i pobiera się tyle ile jest napisane w cenniku. Po tej rozmowie salon zaznaczył nieobecność na wizycie (mimo tego że w niedzielę wizyta została zaznaczona jako ukonczona) , pewnie dlatego żebym nie mogła zostawić opinii. Chamskie podejście, w którym 40 zł jest ważniejsze niż normalne traktowanie. Wiadomo teraz, jakim cudem mają średnia 4.9 na Booksy.

  2. Tomasz Misierewicz ★★★★★

    Bardzo dobre studio tatuażu,wszystko wykonane starannie i profesjonalnie. Z całego serca polecam!

  3. Piotrek Piotrek ★★★★★

    Projekt wykonany przez Igora okazał się o niebo lepszy od inspiracji! Wykonanie i to jak prezentuje się tatuaż zasługują na 6 gwiazdek! Na pewno nie raz jeszcze wrócę i stanowczo polecam!

  1. Pa PES ★★★★★

    Robiłem już 3. Tatuaż u nich jak zawsze zaje….. efekt . Dobra atmosfera i mistrzowskie wykonanie Dzięki Igor

  2. EpicGreen 0 ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Poszłam wymienić kolczyki, cena wymiany 2x 30 na booksy. Po wykonaniu usługi mówią mi że cena to 100 zł (50 za jedno) mówiąc, że cena 30 zł dotyczy osób które przykuwały u nich uszy. Nigdzie nie było takiej informacji na booksy, i nie zostałam o tym poinformowana również przed wykonaniem usługi. Po prostu naciąganie. Dzwonili również żeby ugadać inny termin ze względu na jakiś problem związany z personelem. I o ile to rozumiem i nie mam problemu, tak takiej dezinformacji i naciągania nie toleruję.

  3. Aleksander Grzybowski ★☆☆☆☆

    Jeżeli chodzi o tatuaże to nie wiem, ale moja dziewczyna była na trzech przekłuciach, czego jedne na brwi. Wszystkie wykonane w wyjątkowo bolesny sposób, a kolczyk w brwi wykonany zdecydowanie za płytko. Po pół roku, kolczyk zdążył się przesunąć na tyle, że brakowało mu skóry do utrzymania i brakowało kilku tygodni, by wyrwał się wraz z nią. Ponadto dołączona biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej, której jak się okazuje nie używa się od 8 lat i nieprawidłowo zalecona pielęgnacja. Kolczyków, które na czas badania MR trzeba było wyjąć, nie dało się założyć ponownie, tak więc dwie z trzech dziurek się zrosły, a trzecia niemal pozostawiła po sobie szramę. Dziewczyna zmieniła salon i kolejne przekłucia zostały wykonane bez zarzutu. Ogółem o tatuażach tutaj nic nie wiem, może i są fajne, ale piercingu zdecydowanie odradzam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Studio Tatuażu & Piercingu IroInk Modlińska?

Studio Tatuażu & Piercingu IroInk Modlińska znajduje się przy Modlińska 176, Białołęka, 03-170 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Studio Tatuażu & Piercingu IroInk Modlińska?

Można skontaktować się z Studio Tatuażu & Piercingu IroInk Modlińska pod numerem +48 884 000 214

Jak można dotrzeć do Studio Tatuażu & Piercingu IroInk Modlińska?

Do Studio Tatuażu & Piercingu IroInk Modlińska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements