Opinie

  1. srtn000 ★★★★☆

    Bardzo smaczna kuchnia azjatycka! Jedzenie jest sycące, świeże i w naprawdę przystępnych cenach. Obsługa miła i sprawna, zawsze z uśmiechem. Lokalizacja może nie najlepsza, ale warto się tu wybrać – dla smaku i atmosfery naprawdę warto.

  2. Natalia Mokrzycka ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej knajpy zamówiłam przez pyszne niestety czekałam dwie godziny na zamówienie. Zadzwoniłam pani powiedziała że nic nie może zrobić bo nie ma kierowcy. Po kolejnej godzinie zamówienie zostało anulowane. Szkoda że nie można dać 0 gwiazdek

  3. Jakub Goszcznski ★☆☆☆☆

    Zamówiłem kurczaka w cieście kokosowym mięso surowe ciasto nasiąknięte olejem stare i odgrzewane tam samo jak frytki

  1. Sebastian ★★★★★

    Bar Sai-Gon w Grodzisku Mazowieckim to miejsce gdzie można zjeść dobre dania kuchni azjatyckiej i wietnamskiej. sajgonki były pyszne i chrupiące. Zupa krewetkowa deliszys - pyszna i pożywna. Udon z wołowina pierwsza klasa. Obsługa bardzo miła. Polecam to miejsce

  2. Adam Lisiecki ★★★☆☆

    Powiem tak jedzenie było okej jadłem trzy albo cztery razy nie miałem żadnych zastrzeżeń ale co do obsługi już mam pani jest wręcz opryskliwa arogancka i chamska rozumiem że nie zna polskiego na tyle żeby komunikować się z klientem kupujesz płacisz a jak nie to spadaj stąd po co w ogóle to przyszedłeś ja sobie oglądam filmy na telefonie podczas spożywania mojego posiłku musiałem słuchać odgłosy wyświetlanego filmu na pani telefonie co było bardzo irytujące w moim przypadku jedzenie polecam ale na wynos

  3. Szymon Kaczyński ★★☆☆☆

    Kurczak w cieście sezamowym wydany w miarę sprawnie i smacznie. Niestety na makaron trzeba było czekać ponad pół godziny, co moim zdaniem na tego typu lokal trochę przesada. Makaron musiał być jedzony w samochodzie, ponieważ nie mieliśmy już ochoty ani czasu siedzieć w tym miejscu. Pomimo tak długiego czasu oczekiwania, Pani z oburzeniem zażądała dopłaty do opalania na wynos, nie dając nawet sztućców i reklamówki na pojemnik.

  1. SarioN ★★★☆☆

    Zaraz po otwarciu baru jedzenie było bez zarzutu, teraz jest co raz gorzej...

  2. Tespi_ ★★☆☆☆

    Jedzonko takie same jak wszedzie w kazdym lokali w Grodzisku. Obsługa specyficzna. Nie wywyższa sie niczym od innych dań w barach azjatyckich. Gong Bao wyglądało jak kurczak smażony w panierce z dodatkiem warzywek. Jezeli nie macie opcji na inne jedzenie to bierzcie ale nie oczekujcie złota od jedzenia✌️

  3. Maciej Gzik ★☆☆☆☆

    Dramat. Okazalo sie ze w tym lokal kurczak w ciescie kokosowym to… pulpety w ciescie czyli zmielone mieso. Warto zastanowic sie dlaczego lokal mieli mieso ktore normalnie powinno byc w kawalku. W smaku paskudne. W poprzednim lokalu tolerowali golebie w kuchni a teraz cos takiego :/

  1. Maciej Koliński ★★★★★

    Bar otwarty z początku czerwca 2022r. więc jeszcze nie nabył dziwnych nawyków żywieniowych jak ma konkurencja. Mam nadzieję, że będzie tak dalej, bo jedzenie jest bardzo dobre, na miejscu ciężko czasami się dogadać ale polecam Kurczaka po Amerykańsku (na zdjęciu). Sajgonki niestety jakby gryźć papier toaletowy nasączony w oleju z dziwnym farszem. Ogółem całokształt na plus.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Sai-Gon?

Bar Sai-Gon znajduje się przy Żyrardowska 36, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Sai-Gon?

Można skontaktować się z Bar Sai-Gon pod numerem +48 507 877 027

Jak można dotrzeć do Bar Sai-Gon?

Do Bar Sai-Gon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements