Opinie

  1. Marta ROH ★★★★★

    Restauracja Bistro na Deptaku to miejsce, gdzie z pewnością można zjeść pyszne i świeże jedzenie. Szczególnie polecam rosół - aromatyczny i bogaty w smaku, na pewno zaspokoi on nawet największy apetyt. Jeśli chodzi o dania główne, to polecam soczystą pierś z grilla podaną z pyszną, świeżą sałatką. To idealne danie dla miłośników mięsa, które z pewnością zostawi wspaniałe wrażenie na podniebieniu. Restauracja ma również specjalną ofertę dla najmłodszych - pyszne naleśniki, które na pewno przypadną do gustu każdemu dziecku. Wszystko w tej restauracji jest wykonane z najwyższej jakości składników i podane w przyjemnej atmosferze. Jest to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić, szczególnie dla miłośników świeżego i pysznego jedzenia.

  2. Przemysław Leniarski ★★★★★

    Jak dla mnie naprawdę poprawna kuchnia. Cena przez jakość z lokalizacją wychodzi dobrze. Zwykle biorę danie dnia i zawsze smakowało a porcje słuszne (tu mała uwaga, 2 danie zbyt szybko podawane, jak dla mnie...). Ostatnio wziąłem żurek bo zupy z dania dnia już nie było, i był naprawdę pyszny. Sadzone jajko zamiast na twardo to miłe zaskoczenie. Opinie wstawiłem po kilkukrotnych odwiedzinach. Pozdrawiam i smacznego

  3. ROOH ROOH ★★★★★

    Restauracja Bistro na Deptaku to wspaniałe miejsce dla miłośników dobrej kuchni. Kolega prowadzący lokal gastronomiczny kiedyś dał mi "dobrą radę" aby nie jeść tego co poleca kelner, ponieważ często w ten sposób kuchnia wyzbywa się mniej świeżych produktów. Tym razem zapytałem się miłej pani co poleca i właśnie to wybrałem, to był strzał w 10! Jestem bardzo zadowolony z jakości jedzenia, które jest świeże i przygotowane z najlepszych składników. Gołąbki w rondelku to absolutny hit - miękkie, soczyste i pełne smaku. Ich konsystencja jest idealna, a sos wspaniale komponuje się z mięsem i ryżem. Również pielmieni z czerwonym barszczem na zakwasie są niesamowicie pyszne. Ciasto jest delikatne i miękkie, a farsz jest obfity i pełen smaku. Barszcz ma intensywny smak, który jest idealnie zbalansowany. Obsługa w restauracji jest bardzo przyjazna i pomocna, a atmosfera jest bardzo przyjemna i relaksująca. W sumie, polecam Bistro na Deptaku każdemu, kto szuka wspaniałych smaków i miłej atmosfery w sercu Grodziska.

  1. Małgorzata Bełc ★★★★★

    W tygodniu jadłam wątróbkę i była przepyszna, dziś pojechałam z synkiem na obiad- ja zjadłam schabowego z kapustą zasmażana, palce lizać, syn jadł nuggetsy i był bardzo zadowolony. Jadłam też innego dnia gulasz z kaszą, często na to wracam, bo jest rewelacyjny. Pielmienie pierwsza klasa. Porcje wszystkiego ogromne, ledwo da się zjeść. Bardzo wszystkim polecam odwiedzić to miejsce. Gdybym mogła dałabym nawet więcej niż 5 gwiazdek!

  2. Kinga Warwas ★★☆☆☆

    Edit: poziom odpowiedzi na opinie pozostał ten sam, co pozwala jednak na utrwalenie w opinii że właściciele się nie zmienili. Nawiązując - talerze nie zostały puste, nie było z kim po rozmawiać ponieważ Pani z kasy była zajęta swoim chłopakiem, który mocno ją olewał grzebiąc w telefonie i smieszkując z innym panem z obsługi. Zmiana nazwy (poprzednio restauracja Pełen rondel po kuchennych rewolucjach) ale obsługa ta sama, nie wiem jak właściciele. Nawyki obsługi podobne - jeden stolik na sali dla klientów zarezerwowany dla obsługi - przesiadują przy nim grzebiąc w telefonach, podśmiewając się, rozwiązując problemy związkowe itd. - wprawia to w dyskomfort - klient czuje się, że przeszkadza. Jedzenie niestety bez większych zmian - frytki smakują jakby we fryturze smażone były również słodkie wypieki (faworki,paczki?). Ziemniaki paro dniowe (identyczny problem jak poprzednio), kapusta zasmażana jak dla mnie bez smaku i nie jadalna, w kotlecie schabowym w tłuszczyku wyczuwalne paro dniowe oczekiwanie na klienta. Jedynie mogę pochwalić żeberka które zdecydowanie mi smakowały - stąd 2 gwiazdki. Niestety nie dam więcej szans temu miejscu. Wizyta zakończyła się bólem brzucha - podejrzewam glutaminian sodu który przedłuża życie daniom, a mój żołądek tak na niego niestety reaguje ale możliwe że po prostu nieświeże jedzenie. Jak dla mnie ogromne nie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro na Deptaku?

Bistro na Deptaku znajduje się przy 11 Listopada 48, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro na Deptaku?

Można skontaktować się z Bistro na Deptaku pod numerem +48 666 588 034

Jak można dotrzeć do Bistro na Deptaku?

Do Bistro na Deptaku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements