Najlepszy grodziski lokal z kuchnią azjatycką. Polecam zamawiać bezpośrednio telefonicznie, a nie przez pyszne. Sympatyczni Państwo przyjmują zamówienia zmodyfikowane do potrzeb. Krótki czas oczekiwania na dostawę, ale to akurat norma w tym mieście.
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil Golawski ★★★★★
-
Paulina ★★★★★
Pyszny chrupiący i soczysty kurczak, dobra surówka, ale ryż niestety rozgotowany. Jadłam też makaron ryżowy z warzywami i pycha.
-
Jarosław Świerczyna ★★★★★
Zamówiłem w Uber Eats ryż z kurczakiem po wietnamsku plus dwie sajgonki. Ryż bardzo duża porcja, sos łagodny idealny. Bardzo smaczne. Sajgonki chyba najlepsze jakie jadłem z barów tego typu. Dla mnie lokal odkrycie!
-
Artur Kakiet ★★★☆☆
Jedzenie ogólnie smaczne (zdarzają się wpadki ) jednak bardzo duży minus za dostawy i posiłki z odbiorem. Wszystko trzeba dokładnie sprawdzać bo często zdarza im się nie dać ryżu lub surówki ,a dziś do kurczaka po pekińsku nie dali nic więcej. Wyglądało to tak jakby ktoś wyjął te dodatki bo były resztki ryżu i surówki. Niestety spieszyło mi się i nie sprawdziłem co było błędem. Ceny także sporo podskoczyły więc nie jest już to miejsce warte polecenia .
-
Tomasz Kane ★★★★☆
Miły pan azjata oferuje tu klasycznego "chińczyka". Lokal może się podobać, miejsca jest sporo. Samo jedzenie różnie. Pad Thai z kurczakiem całkiem dobry (4/5) Kurczak chrupiący taki sobie (3/5, sos do niego niedobry, surówka dobra). Klasyka.
-
_ Matiason_ ★☆☆☆☆
Jedzenie mega średnie w ogóle nie doprawione a dostawcy od razu do zwolnienia pierwszy raz się spotykam z takim dostawca który przeklina i wydziera się na klienta o to że chce kartą zapłacić
-
Ameri Cano ★★★★☆
Zamówienie na miejscu, kurczak po pekińsku oraz wiosenne sajgonki. Kurczak mógłby być trochę bardziej soczysty ale ogólnie jest to b.dobry bar wietnamski :-) a sajgonki za 15 zł to jest serio bardzo dobra opcja.
-
Roksana Matusek ★★☆☆☆
Zamówiłam ryż z kaczką. Smak 2/10 Wielkość porcji 10/10
-
Klaudia Motylińska ★☆☆☆☆
Niestety to nie jest ten sam standard co kiedyś... Porcje bardzo małe. Zamówiliśmy wołowinę na gorącym półmisku, otrzymaliśmy może 4 kawałki mięsa reszta to marchewka i papryka... Poza tym jedzenie wgl nie doprawione. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Ha-Noi?
Bar Ha-Noi znajduje się przy Szkolna 23, 05-827 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Ha-Noi?
Można skontaktować się z Bar Ha-Noi pod numerem +48 889 717 909
Jak można dotrzeć do Bar Ha-Noi?
Do Bar Ha-Noi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku