Okropny, gumowe mięso - widać na obrazku jak wyglądał „kurczak”, suchy, bardzo mało sosu, mięso to miał być kurczak a dostałem coś pasztetopodobne, kebab śmierdzi, surówkę ledwo czuć, przyjechał twardy i zimny. Dostawa trwała 1h 30min (przez tel mówił że 30min). Omijać szerokim łukiem. Moja noga nigdy już tu nie stanie.
Zdjęcia
Opinie
-
Piotrek G ★☆☆☆☆
-
Tomasz Kane ★★★★★
Jeden z lepszych kebabów w mieście. Za 14 zł można się najeść do syta. Wystrój lokalu... w sumie to go nie ma. Jest całkiem czysto i lekko ascetycznie. Panowie od kręcenia kebaba bardzo mili/sympatyczni. Sam kebab dobry, choć miejscami troszkę za dużo tłuszczu. Generalnie polecam to miejsce na kebabowej mapie Grodziska. PS. Danie kebab na wysons - najmniejsza porcja za 18 zł - jest nie do zjedzenia na raz :-) Update 2025: Pan właściciel (polak) bardzo sympatyczny, kebaby bardzo duże - nie daję rady zjeść średniego :-) I to chyba jedyny kebab w Grodzisku, który nie oferuje gotowej kuli mocy z kurczaka - polecam.
-
Emila Stasiewicz ★☆☆☆☆
Jedzenie to na pewno nie jest. Ostatnio zamówione kebaby były ze śmierdzącym starym mięsem. Oczywiście lokal ani kierowca nie raczyli odebrać telefonu i złożyć jakie kolwiek wyjaśnienia czy przeprosiny co dla mnie jest równoznaczne z tym że wiedzieli jakie świństwo tam włożyli!! Jedna gwiazdka to za dużo. NIE POLECAM JAK NIE CHCECIE SIĘ POCHOROWAĆ
-
DT P ★★☆☆☆
Pierwsza wizyta i raczej ostatnia. Kebab w cienkim cieście na wynos, nie można za wiele o nim napisać, bo był po prostu bardzo słaby. Jedyny plus to duży rozmiar (wziąłem najmniejszego, a był całkiem pokaźny) i cena. Dałbym nawet 3 gwiazdki, ale... Nie wiem, może akurat źle trafiłem, ale po wejściu do lokalu uderzył mnie w nozdrza dym od smażenia. Do tego stopnia, że zacząłem kaszleć i miałem wrażenie, że w lokalu unosi się mgiełka od tego dymu. Dodatkowo, przy stolikach lekki bałagan - byłem jedynym klientem, a pod stołami resztki jedzenia, blaty nie wyczyszczone, itp. Kucharz w tym czasie miał pogawędkę z jakimś (chyba) znajomym. Naprawdę nie było opcji, żeby w takich warunkach zjeść w lokalu. Już nie chodzi o ten bałagan, bo w kebabach różnie z tym bywa, ale zadymienie raczej nie nastraja do jedzenia. Ok, może nawet przymknąłbym na to wszystko oko, gdyby jedzenie okazało się rewelacyjne, ale niestety było tylko zwyczajne. Często daję lokalom drugą szansę, ale tym razem chyba zrobię wyjątek, bo po prostu nie chce mi się tam wracać. Apel do właścicieli, ogarnijcie trochę warunki w swojej knajpie.
-
Mateusz Wiśniewski ★★★★★
Ogólnie kebab na 5! W smaku bardzo dobry (zamówiłem polecany w opiniach grecki z wołowinka i sos mieszany) do tego spora porcja bo niby zamówiony średni na cienkim a był na prawdę spory. Co do ceny ciężko powiedzieć bo teraz wszędzie te ceny szaleją niemiłosiernie ale 25zł za takiego kebiska na te czasy myślę że dobra cena. Teraz minusy: - brak serwetek/chusteczek przy stołach - brak sosów przy stołach (co jest teraz coraz bardziej popularne i na prawdę jest to super opcja) - zamówione na miejscu i podane do ręki bez talerzyka - duży minus za to bo niestety jak to z kebsa sosy często wyciekają a człowiek nie chce po sobie bałaganu zostawiać więc dodatkowo przecieranie stołu dochodzi.. Tak więc za całość dałbym 4,5 gwiazdki ale nie ma takiej opcji więc bardziej na 5 się przychyliłem - super jednak jakby właściciel zwrócił uwagę na powyższe minusy i coś z tym zrobił.
-
jestdobrze ★★★★☆
Po zjedzeniu kebaba w dostawie mogę uznać że jest poprawny, bardzo dobra pita,mieso i surówki również w porządku, jedyne co mi przeszkadzało to ogrórek,na wyróżnienie zasługuje stosunek porcji do ceny,naprawdę solidny kebab
-
Zbigniew Lis ★★★★★
Dałem drugą szansę i powiem szczerze warto było, zamówiłem kebab grecki z oliwkami i serem feta (polecił mi go właściciel) baraniną sos mieszany bardzo smaczny bardzo duży plus że pastę czosnkową dodawana na zewnątrz kebsika. Wrócę na pewno
-
LenkY ★☆☆☆☆
Kebab zdecydowanie najgorszy w Grodzisku.Składniki oraz mięso z tych najtańszych. Opini nie pomógł również fakt iż prawie udusiłem się 5 centymetrową kością która się w nim znajdowała . Radze mijać to miejsce
-
malakaj81 - ★★★★★
Dobre mięso i sos. Porcja również solidnej wielkości.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab Habibi?
Kebab Habibi znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 25, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab Habibi?
Można skontaktować się z Kebab Habibi pod numerem +48 532 678 797
Jak można dotrzeć do Kebab Habibi?
Do Kebab Habibi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku