Opinie

  1. Tomasz G ★☆☆☆☆

    Żadko tu jadam, bardzo doceniam proces i czystość miejsca ale muszę poruszyć pewien temat. Jest zima, jakims cudem jestem tu drugi raz w jedym miesiącu i kolejny raz dostaje napój z lodem... jakim prawem w zime serwuje sie komuś kubek pelen lodu? Rozumiem, ze to nie ten lokal a korporacja ustala zasady ale drugi raz zepsuło mi to posiłek i dobrze, ze sie nie pochorowałem. Na logike zima jest, zmiencie zasady!

  2. Paweł Lis ★★☆☆☆

    Zamówienie na wynos przez aplikację Combo: Cheeseburger bez cebulki, nuggetsy, małe frytki i cola plus inny zestaw. Kiedy otworzyłem torbę w domu okazało się, że dostałem nie to co chciałem w tym Combo, 2x Cheeseburgery z tą cebulką, frytki i cola. I taka sytuacja była nie po raz pierwszy. Wogóle mam wrażenie, że poziom tego fast fooda z roku na rok spada. I obsługa, jak i smak podawanego jedzenia.

  3. Maryna Chumak ★★☆☆☆

    jak tak... zabrałem burgera, a tutaj nie ma tego samego sera w panierce "drwala"...

  1. Szymon Cholewiński ★★☆☆☆

    Zamówiłem większy zestaw i dwa sosy. Sosów brak a zapłaciłem za nie. Frytki to chyba soli nawet nie widziały. Dziwny zapach McRoyala. Co to ma być ? Nie to po płacę żeby soli nie było i jeść stare kotlety od karczmy ze Zdzicha. Kolejni do zgłoszenia do inspekcji jak w Grójcu. Jedna z gorszych restauracji typu fast food. Ludzie unikajcie tego miejsca jak ognia.

  2. Aki 2470 ★★★★☆

    Mocne 4. Jedzenie jak w każdym lokalu M, czasem kiepsko złożone - rozwalające się. Czystość w lokalu bez zastrzeżeń. Kierownictwo reaguje na uwagi gdy było potknięcie. Jest ok.

  3. Sandra Majcher ★☆☆☆☆

    Obsługa narodowości ukraińskiej na najniższym poziomie komunikacji - brak kultury, arogancja w kontakcie z klientem. Apetyt na jedzenie sam przechodzi. Jakość obsługi spadła na przełomie lat drastycznie.

  1. Amciuk ★☆☆☆☆

    Po pierwsze dostawa zajęła ponad półtorej godziny, była to jednak najprawdopodniej wina glovo, aczkolwiek mcdonald’s na pewno nie jest bez winy. Po drugie najbardziej zawiodłam się tym że moje zamówienie było zimne gdy do mnie dotarło. Frytki z sekundy na sekundę były coraz bardziej sflaczałe, do tego byla prośba o brak sałaty w chikkerze, jednak nie dość ze dodali sałatę to jeszcze było jej mało i była spleśniała (chyba tylko po to aby mnie zdenerwować). Do napoju nie została dodana słomka, nie było również serwetek (musiałam używać papieru toaletowego). Najbardziej zatrważający był jednak brak sosu czosnkowego za którego zapłaciłam dodatkowe 2zł. Na koniec dodam jeszcze ze torby po dowozie zamówienia były tluste i przemoknięte od zaparowanego jedzenia które przebywało w nich od ponad godziny. Gdy dostawca przekazał mi torby rozerwały się w mych rękach. Musiałam zbierać frytki z podjazdu. Muszę jeszcze wspomnieć że jedzenie w tej restauracji bardzo podrożało, co sprawiło ze nie każdy może sobie pozwolić na tego typu fast fooda. Za taka cenę można zjeść obiad w wykwintnej restauracji a nie w takiej dziurze. Żegnam ozięble i pozdrawiam

  2. Adamus Ragulus ★☆☆☆☆

    Bardzo słaba jakość produktów i przygotowania jedzenia kanapka niedbale zrobiona bułka wyglada jak wyjęta z kosza a frytki przesuszone. Jeśli nie umierasz z głodu to omiń tą restauracje…

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy Królewska 60, 05-827 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 694 496 005

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements