Opinie

  1. Siarhei Leuchenia ★☆☆☆☆

    Przyszedłem dzisiaj przed 16 i nikogo nie było. Czytałem wcześniej opinie i właśnie miała miejsce dokładnie taka sama sytuacja: po prostu chciałem kupić kolczyk. Nie rozumiem po co pisać, że jesteście otwarci do 17. Napiszcie, że jesteście na miejscu do 10/13/16 i w ogóle nie byłoby żadnego problemu. Upd: No to nie ma sprawy, napiszcie w opisie, że trzeba wcześniej umówić się albo napiszcie, że do 14 jesteście i niech do was dalej dzwonią. Przy czym tu pryzmat, jak ja patrzę na googlu, że coś jest otwarte, po pracy spędzam czas na to, żeby dotrzeć do miejsca i widzę przed sobą zamknięte drzwi? Ale patrząc na odpowiedź w ogóle nie żałuję, że nie trafiłem do was.

  2. Kateryna Dubovyk ★★★★★

    Gorąco polecam. Świetne i starranne wykonanie. Wszystko według wczeszniejszych ustaleń. I co najważniejsze wszystko zgodnie z terminem. Miła atmosfera . Na pewno odwiedzę to miejsce nie raz. Pozdrawiam♥️

  3. Robert O ★★★★★

    Polecam to studio. Bardzo miła i zarazem profesjonalna obsługa. Bardzo ciekawe i zróżnicowane projekty. Profeska w doradztwie. Dobry kontakt. Gdyby można było dać więcej gwiazdek to dałbym nawet 100.

  1. Marzena Liśkiewicz ★☆☆☆☆

    Nie informują klientów, że tatuaż robi uczennica z pewnością nie profesjonalista. Jak się zwróci uwagę to zwalają winę na klienta. Wykonanie tatuażu jest bardzo słabe. Nie chcą pokazywać tatuaży po kilku kilkunastu dniach po zrobieniu bo się ich po prostu wstydzą. Braki w tatuażu, przerywane linnie i nie dociągnięcia zwalają na miejsce na ciele i gojenie. Nawet osoby które prowadzą to studio nie wiedzą o czym mówią. Zwykłe nie powiązane osoby i inni tatuażyści widzą gołym okiem jak źle wykonany jest tatuaż. Studio umywa ręce zwalając winę na klienta. Nie polecam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Straszą sądem za wyrażenie swojej opinii i swojego zdania. Kasują nie wygodne komentarze ze swojej strony. PROFESJONALIŚCI zostawiają tylko dobre opinie. Tak klientów zdobędą na chwile. Zdjęcia z wykonanych tatuaży dołączam do opinii proszę samemu ocenić. Tatuaże po 11 dniach od zrobienia, data na palcach również zrobiona w tym studio razem z koroną. Osoba z doświadczeniem?? Która szuka modeli na fb na tatuaże? Nie zostałam poinformowana o problematycznym miejscu i poprawce w kwocie 100zł przed zrobieniem tatuażu. Nie poszła bym do was nawet na poprawkę za darmo widać klasę wykonania tatuaży na zdjęciu przez rzekomą profesjonalistkę każdy sam może ocenić.

  2. Natalia Ligowska ★★★★★

    Wszystko super, piercer przemily a wykonanie szybkie i bezproblemowe:)

  3. Angelika ★★★★★

    Robiony upper lobe, helix i tragus - profesjonalna ręka, przyjazne podejście do klienta i szybka usługa bez żadnych utrudnień. Bardzo polecam, napewno odwiedzę ponownie :)

  1. Ewelina Mozel ★★★★★

    Polecam gorąco! Piercing piersi szybko i bezboleśnie x2 ;) Mariusz jest profesjonalny i bardzo sympatyczny:) zdecydowanie niedługo wracam po więcej.

  2. Alex x ★★★★★

    Tydzień temu byłam robić nostrila i nigdy wcześniej nie byłam tak zadowolona z robienia kolczyka. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera a Pan robiący kolczyk - totalna rewelacja. Jestem pewna że jeszcze tam wrócę. Polecam bardzo!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biała Kreska Studio Tatuażu i piercingu?

Biała Kreska Studio Tatuażu i piercingu znajduje się przy Skoroszewska 1b/lok 7h, 02-495 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biała Kreska Studio Tatuażu i piercingu?

Można skontaktować się z Biała Kreska Studio Tatuażu i piercingu pod numerem +48 603 380 580

Jak można dotrzeć do Biała Kreska Studio Tatuażu i piercingu?

Do Biała Kreska Studio Tatuażu i piercingu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements