Opinie

  1. Krzysztof Soboń ★★★★★

    Pierwszy dziarka w życiu u tatuatorki Patrycji, gorąco polecam ją jak i całe studio. Początek super rękawa :D Pozytywnie zakręcona ekipa w świetne skomunikowanym miejscu Warszawy.

  2. Paulina Osinska ★★★★★

    Bardzo fajne studio, genialny personel i atmosfera. Mój pierwszy tatuaż, wzór stworzony i wykonany przez Patrycję. Świetna robota!

  3. Małgo ★★★★★

    Pani Ika zajmuje się moimi paznokciami od kilku miesięcy po tym, jak zostały zniszczone w innym salonie. Piłuje, odżywia, nawilża. Kiedy już je wzmocniła, wykonała manicure hybrydowy plus wzmocnienie paznokci jakimś swoim tajnym sposobem. Jestem zachwycona efektem i po dwóch latach koszmarnie łamliwych i nie nadających się do malowania paznokcie nareszcie odzyskuję swoje zadbane dłonie. Pani Ika słucha i nie narzuca swojego zdania, co jest częstą praktyką wszystkowiedzących artystek. W salonie jest duży wybór lakierów, jest czysto i super przyjemnie. Polecam i będę wszystkim polecać. Dziękuję!

  1. Małgosia ★★★★★

    Pani Ika zajmuje się moimi paznokciami od kilku miesięcy po tym, jak zostały zniszczone w innym salonie. Piłuje, odżywia, nawilża. Kiedy już je wzmocniła, wykonała manicure hybrydowy plus wzmocnienie paznokci jakimś swoim tajnym sposobem. Jestem zachwycona efektem i po dwóch latach koszmarnie łamliwych i nie nadających się do malowania paznokcie nareszcie odzyskuję swoje zadbane dłonie. Pani Ika słucha i nie narzuca swojego zdania, co jest częstą praktyką wszystkowiedzących artystek. W salonie jest duży wybór lakierów, jest czysto i super przyjemnie. Polecam i będę wszystkim polecać. Dziękuję!

  2. Sylwia Mi ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z tatuażu. Tatuażystka Klaudia - dokładna, delikatna, cierpliwa, mega sympatyczna i widać, że lubi to co robi. Atmosfera w studio przyjemna. Czułam się jakbym tam była już z 10 raz, a nie pierwszy :D Lubię wracać, tam gdzie czułam się dobrze, tak więc do zobaczenia ;)

  3. Michał Szlachta ★★★★★

    Jako weteran daję ogromny plus dla tego miejsca. Super klimat, fachowe podejście do klienta, zarówno początkującego posiadacza tatuażu jak i ludzi, gdzie czasem trudno znaleźć wolne miejsce na nowy wzorek. Mnóstwo nowych pomysłów i świeże spojrzenie na wszelkie trendy. Szczerze polecam i pozdrawiam całą Ekipę. Czekam na nowy termin i ciąg dalszy. :-)

  1. Szop Pracz ★★★★★

    Dziś wykonałem swój pierwszy tatuaż! Jestem osobą naprawdę wymagającą. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione! Projekt wizja tatuażysty jak by siedział w mojej głowie i wszystko rozumiał. Pełen profesjonalizm podejście do klienta 10/10!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ADRENALINE studio tatuażu i piercingu (dawniej: INKcepcja tattoo and beauty studio)?

ADRENALINE studio tatuażu i piercingu (dawniej: INKcepcja tattoo and beauty studio) znajduje się przy Smolna 11, Śródmieście, 00-375 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ADRENALINE studio tatuażu i piercingu (dawniej: INKcepcja tattoo and beauty studio)?

Można skontaktować się z ADRENALINE studio tatuażu i piercingu (dawniej: INKcepcja tattoo and beauty studio) pod numerem +48 881 787 777

Jak można dotrzeć do ADRENALINE studio tatuażu i piercingu (dawniej: INKcepcja tattoo and beauty studio)?

Do ADRENALINE studio tatuażu i piercingu (dawniej: INKcepcja tattoo and beauty studio) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements