Pierwszy dziarka w życiu u tatuatorki Patrycji, gorąco polecam ją jak i całe studio. Początek super rękawa :D Pozytywnie zakręcona ekipa w świetne skomunikowanym miejscu Warszawy.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Soboń ★★★★★
-
Paulina Osinska ★★★★★
Bardzo fajne studio, genialny personel i atmosfera. Mój pierwszy tatuaż, wzór stworzony i wykonany przez Patrycję. Świetna robota!
-
Małgo ★★★★★
Pani Ika zajmuje się moimi paznokciami od kilku miesięcy po tym, jak zostały zniszczone w innym salonie. Piłuje, odżywia, nawilża. Kiedy już je wzmocniła, wykonała manicure hybrydowy plus wzmocnienie paznokci jakimś swoim tajnym sposobem. Jestem zachwycona efektem i po dwóch latach koszmarnie łamliwych i nie nadających się do malowania paznokcie nareszcie odzyskuję swoje zadbane dłonie. Pani Ika słucha i nie narzuca swojego zdania, co jest częstą praktyką wszystkowiedzących artystek. W salonie jest duży wybór lakierów, jest czysto i super przyjemnie. Polecam i będę wszystkim polecać. Dziękuję!
-
Małgosia ★★★★★
Pani Ika zajmuje się moimi paznokciami od kilku miesięcy po tym, jak zostały zniszczone w innym salonie. Piłuje, odżywia, nawilża. Kiedy już je wzmocniła, wykonała manicure hybrydowy plus wzmocnienie paznokci jakimś swoim tajnym sposobem. Jestem zachwycona efektem i po dwóch latach koszmarnie łamliwych i nie nadających się do malowania paznokcie nareszcie odzyskuję swoje zadbane dłonie. Pani Ika słucha i nie narzuca swojego zdania, co jest częstą praktyką wszystkowiedzących artystek. W salonie jest duży wybór lakierów, jest czysto i super przyjemnie. Polecam i będę wszystkim polecać. Dziękuję!
-
Sylwia Mi ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z tatuażu. Tatuażystka Klaudia - dokładna, delikatna, cierpliwa, mega sympatyczna i widać, że lubi to co robi. Atmosfera w studio przyjemna. Czułam się jakbym tam była już z 10 raz, a nie pierwszy :D Lubię wracać, tam gdzie czułam się dobrze, tak więc do zobaczenia ;)
-
Michał Szlachta ★★★★★
Jako weteran daję ogromny plus dla tego miejsca. Super klimat, fachowe podejście do klienta, zarówno początkującego posiadacza tatuażu jak i ludzi, gdzie czasem trudno znaleźć wolne miejsce na nowy wzorek. Mnóstwo nowych pomysłów i świeże spojrzenie na wszelkie trendy. Szczerze polecam i pozdrawiam całą Ekipę. Czekam na nowy termin i ciąg dalszy. :-)
-
Szop Pracz ★★★★★
Dziś wykonałem swój pierwszy tatuaż! Jestem osobą naprawdę wymagającą. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione! Projekt wizja tatuażysty jak by siedział w mojej głowie i wszystko rozumiał. Pełen profesjonalizm podejście do klienta 10/10!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ADRENALINE studio tatuażu i piercingu (dawniej: INKcepcja tattoo and beauty studio)?
ADRENALINE studio tatuażu i piercingu (dawniej: INKcepcja tattoo and beauty studio) znajduje się przy Smolna 11, Śródmieście, 00-375 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ADRENALINE studio tatuażu i piercingu (dawniej: INKcepcja tattoo and beauty studio)?
Można skontaktować się z ADRENALINE studio tatuażu i piercingu (dawniej: INKcepcja tattoo and beauty studio) pod numerem +48 881 787 777
Jak można dotrzeć do ADRENALINE studio tatuażu i piercingu (dawniej: INKcepcja tattoo and beauty studio)?
Do ADRENALINE studio tatuażu i piercingu (dawniej: INKcepcja tattoo and beauty studio) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku