Zawsze przepyszne jedzenie, jedzenie jak u babci oraz cudowna rodzinna atmosfera. Polecam każdemu
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena Motylewska ★★★★★
-
Adrian Dybowski ★★★★★
Gościnność w tym miejscu zasługuje na pochwałę. Czułem się tutaj bardzo dobrze. Obsługa jest mila i spokojna. Toalety mimo swojego wieku, co nadaje im specyficzny klimat, to czyste. Na sali i w ogródku porządek i spokój. Jedzenie tradycyjne, poprawnie wykonane i jest jeszcze sporo miejsca na poprawę doznań. Talerze mówią same za siebie. Polecam dla osób lubiących tradycyjną Polską kuchnię. Z przyjemnością będę tu wracał.
-
Marianna Czerczak ★★★★★
Rewelacja! Cudowny klimat, przemiła obsługa, a jedzenie wyśmienite. Serdecznie polecam z całego serca.
-
Zuzanna Główka ★★★★★
Pyszne jedzenie w dobrych cenach oraz przemiła obsługa. Zatrzymaliśmy się przejazdem i naprawdę polecamy : )
-
Edyta Ostrowska-Kopka ★★★★★
W dniu dzisiejszym korzystaliśmy z cateringu wielkanocnego u Państwa, jedzenie było bardzo smaczne, obsługa bardzo miła i na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy z całego serca wszystkim. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Państwa oferty.
-
Natalia Jarocha ★☆☆☆☆
Jedna wielka kpina i żart. Zapytaliśmy Pani czy jest dowóz. Odpowiedziała, że tak. Przy czym przy zamówieniu 3 zup, pani nagle stwierdziła że nie dowiezie zup bo jej się nie opłaca. I się rozłączyła. Nawet nie dała dokończyć czy to całe zamówienie, czy coś jeszcze będzie domawiane. Jest to gorzki żart w stronę klienta, nie tak powinna wyglądać obsługa. Gburstwo i chamstwo.
-
Wioletta Glaz-Sajak ★★★★★
Bardzo smacznie, nie najdrożej, miła, rodzinna atmosfera. Dziękujemy.
-
Kaja ★★★★★
Wchodzisz tam i czas zwalnia. Spokój dla głowy, pyszne jedzenie dla brzuszka. Pani obsługuje wszystkich, jakby to były jej własne wnuki. Dostaliśmy kompot gratis. Polecam!
-
e s ★★★★★
Przepyszne obiady! Korzystaliśmy zarówno z pojedynczych obiadów na wynos, jak i organizacji imprez, czy przyjęcia weselnego. Właścicielka służy radą i bardzo miłą obsługą. Jedzenie przepyszne. Lokal mógłby w środku być bardziej nowoczesny, bądź odświeżony, ale smak dań to wynagradza :)
-
Voyager Space ★★★★☆
Z zewnątrz nie wygląda na atrakcyjną restaurację. Kilka stolików na zewnątrz oraz kilka w środku lokalu. Jest toaleta. Lokal jest klimatyzowany. Bardzo miła obsługa. Ale przedewszystkim. Bardzo dobre jedzenie. Przygotowane ze smakiem i zjedzone ze smakiem. Podczas moich wizyt, wszystko było bardzo w porządku. Polecam wybrać się tu na obiad.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja u Klimka?
Restauracja u Klimka znajduje się przy Sadowa 2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja u Klimka?
Można skontaktować się z Restauracja u Klimka pod numerem +48 604 650 127
Jak można dotrzeć do Restauracja u Klimka?
Do Restauracja u Klimka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku