Opinie

  1. Magdalena Motylewska ★★★★★

    Zawsze przepyszne jedzenie, jedzenie jak u babci oraz cudowna rodzinna atmosfera. Polecam każdemu

  2. Adrian Dybowski ★★★★★

    Gościnność w tym miejscu zasługuje na pochwałę. Czułem się tutaj bardzo dobrze. Obsługa jest mila i spokojna. Toalety mimo swojego wieku, co nadaje im specyficzny klimat, to czyste. Na sali i w ogródku porządek i spokój. Jedzenie tradycyjne, poprawnie wykonane i jest jeszcze sporo miejsca na poprawę doznań. Talerze mówią same za siebie. Polecam dla osób lubiących tradycyjną Polską kuchnię. Z przyjemnością będę tu wracał.

  3. Marianna Czerczak ★★★★★

    Rewelacja! Cudowny klimat, przemiła obsługa, a jedzenie wyśmienite. Serdecznie polecam z całego serca.

  1. Zuzanna Główka ★★★★★

    Pyszne jedzenie w dobrych cenach oraz przemiła obsługa. Zatrzymaliśmy się przejazdem i naprawdę polecamy : )

  2. Edyta Ostrowska-Kopka ★★★★★

    W dniu dzisiejszym korzystaliśmy z cateringu wielkanocnego u Państwa, jedzenie było bardzo smaczne, obsługa bardzo miła i na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy z całego serca wszystkim. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Państwa oferty.

  3. Natalia Jarocha ★☆☆☆☆

    Jedna wielka kpina i żart. Zapytaliśmy Pani czy jest dowóz. Odpowiedziała, że tak. Przy czym przy zamówieniu 3 zup, pani nagle stwierdziła że nie dowiezie zup bo jej się nie opłaca. I się rozłączyła. Nawet nie dała dokończyć czy to całe zamówienie, czy coś jeszcze będzie domawiane. Jest to gorzki żart w stronę klienta, nie tak powinna wyglądać obsługa. Gburstwo i chamstwo.

  1. Wioletta Glaz-Sajak ★★★★★

    Bardzo smacznie, nie najdrożej, miła, rodzinna atmosfera. Dziękujemy.

  2. Kaja ★★★★★

    Wchodzisz tam i czas zwalnia. Spokój dla głowy, pyszne jedzenie dla brzuszka. Pani obsługuje wszystkich, jakby to były jej własne wnuki. Dostaliśmy kompot gratis. Polecam!

  3. e s ★★★★★

    Przepyszne obiady! Korzystaliśmy zarówno z pojedynczych obiadów na wynos, jak i organizacji imprez, czy przyjęcia weselnego. Właścicielka służy radą i bardzo miłą obsługą. Jedzenie przepyszne. Lokal mógłby w środku być bardziej nowoczesny, bądź odświeżony, ale smak dań to wynagradza :)

  1. Voyager Space ★★★★☆

    Z zewnątrz nie wygląda na atrakcyjną restaurację. Kilka stolików na zewnątrz oraz kilka w środku lokalu. Jest toaleta. Lokal jest klimatyzowany. Bardzo miła obsługa. Ale przedewszystkim. Bardzo dobre jedzenie. Przygotowane ze smakiem i zjedzone ze smakiem. Podczas moich wizyt, wszystko było bardzo w porządku. Polecam wybrać się tu na obiad.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja u Klimka?

Restauracja u Klimka znajduje się przy Sadowa 2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja u Klimka?

Można skontaktować się z Restauracja u Klimka pod numerem +48 604 650 127

Jak można dotrzeć do Restauracja u Klimka?

Do Restauracja u Klimka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements