Opinie

  1. Julia Chmielewska ★☆☆☆☆

    Nie jestem fanką pisania takich opinii, ale ile można. Za każdym razem jak przychodzę Pani brunetka ekspedientka ma klientka gdzieś nie odpowiada. Dziś już naprawdę się wkurzyłam Pani nie było na sklepie, mówię okej czekam przy kasie dalej nie wyszła idę pukam na zaplecze może być sama i mieć Pracę tam ale nie. Pani sobie gada przez telefon wychodzi ignoruje dzień dobry ignoruje że proszę dwa razy o torebkę muszę trzeci ,słowem się nie odezwała do mnie kasują rzeczy tylko gadała przez telefon ja wszytskie zwroty grzecznościow Pani nic. Rozumiem że praca w Żabce nie jest wymarzona ale jeśli masz pracę to ją szanuj i klientów szczególnie tych zawsze życzliwych.

  2. Nadia Kowalewa ★☆☆☆☆

    Nie polecam Żabki. W okolicy są dwie, ale ta jest po prostu okropna. Ciągle nikogo nie ma na miejscu, zamykają godzinę wcześniej, a w dni powszednie też raz działa, raz nie.

  3. Dziana ★☆☆☆☆

    Bardzo dziwna Żabka, w poniedziałek w południe z świeżych bułek zostały takie same resztki jak w niedzielę wieczorem. Czyli w poniedziałek przez pierwszą połowę dnia pracy nikt nie pracuje? W środku tygodnia przyszłam o 17:00 i zostałam odesłana, bo powiedziano mi, że Żabka będzie zamknięta… delikatnie mówiąc, jestem po prostu w szoku z obsługi.

  1. Bartłomiej Markiewicz ★☆☆☆☆

    Sklep czynny od 9-tej. Oczywiście pusto, drzwi zamknięte. Punktualność zerowa a żabka szczyci się wysokimi standardami. Możliwe ale to nie ten punkt.

  2. Connor___1 ★★☆☆☆

    Kiedyś byłem w żabce i sobie kupiłem gorący kubek czekolady i niestety nie było mleka to ok pani dała mleko jeszcze raz zrobilem i jakims cudem znowu bez mleka bylo mimo że pani dała mleko do maszyny, to prosiłem o zwrot pieniedzy i dostalem i pomyślałem że ok nastepnym razem bedzie naprawione... przychodze po kilku tygodniach i dzieje się to samo z maszyną... wygląda jakby mieli po prostu gdzieś klientów

  3. Olgierd Kilian ★☆☆☆☆

    Ekspedientka każe czekać na siebie 10 min bo wypoczywa sobie przed sklepem

  1. CookieNinja Wariat ★☆☆☆☆

    Obsługa to tragedia na ekspedientkę trzeba czekać 10 min bo pije sobie piwo z kolegą przed sklepem

  2. juraczek ★★★★★

    Super sklep, bardzo czysto, cudowni ludzie i obsługa !

  3. Katarzyna Rupinska-Machaj ★☆☆☆☆

    Obsługa notorycznie wpuszcza klientów bez maseczek i rękawiczek. Nawet nie zwróci uwagi...naprawdę zróbcie coś w tym temacie bo to nasuwa pytania odnośnie dbania o higienę w sklepie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Żabka?

Sklep Żabka znajduje się przy Jasna 15, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Żabka?

Można skontaktować się z Sklep Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Sklep Żabka?

Do Sklep Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements