Opinie

  1. Shuw Wyyw ★☆☆☆☆

    Przyszłam z kotem, zestresowany, jak to zwierzę u weta, a oni pobrali próbkę i powiedzieli, że to nie cysty ani świeżb i elo. Mieliście próbkę, więc co, mam traumatyzować kota po kolejną? Problem trwa. Nawet nie odpisaliście po waszym słabym jak na 200 ziko werdykcie. Jak dla mnie to słaby wet. Odp. Groteskowo to się zachowaliście. Biznes to biznes, ale wam zależy tylko na szmalu. Przychodzi baba do weterynarza i słyszy na co kot nie jest chory...

  2. Izabela Drążkiewicz ★★★★★

    Cała Ekipa Przychodni jest bardzo przyjazna Pupilom. Empatia, zaangażowanie i profesjonalizm. Mogę z czystym sumieniem polecić.

  3. Lola Lolik ★★☆☆☆

    Ogólnie dobra opieka, zawsze byliśmy zadowoleni. Szkoda tylko, że w momencie w którym stały pacjent ma nagły problem i potrzebna jest pilna kontrola, a ja dzwonię i słyszę że nie ma miejsc nic i nie mogą z tym zrobić - trochę mnie zwalił z nóg. Nie wiem jak inni, ale gdyby mój pies miał rutynową wizytę (szczepienie, jakąkolwiek inna kontrola gdy pies ma się ogólnie dobrze) to nie miałabym nic przeciwko gdyby klinika odezwała się do mnie z prośbą przełożenia wizyty o 1/2 dni, ponieważ muszą pomóc zwierzęciu w nagłej potrzebie - tu nie było nawet próby podjęcia się znalezieniu czasu - gdy zaczęłam prosić i mówić że to nagłe i naprawdę się martwię - zawieszone połączenie, kilkukrotna próba dodzwonienia się - brak odpowiedzi i brak telefonu od klinki. Szkoda, lubiliśmy tam chodzić. Dodam, że pojechaliśmy do weterynarza na Widzew który powiedział że bardzo dobrze że nasza reakcja była szybka bo infekcja mogła zakazić cały organizm w ciągu nawet kilku godzin. Bardzo mi i pieskowi przykro, że zostaliśmy tak olani u naszego weterynarza w tak poważnej sytuacji.

  1. Ania Anka ★★★★★

    Pani dr Kasia, osoba konkretna i posiadająca dużą wiedzę. Nie jest to pierwszy nasz pies pod opieką tej lecznicy. Pan dr operował naszego poprzedniego psa, przedłużył mu życie o 5 lat. Uważam że sukcesem jakiegokolwiek leczenia jest trzymanie się jednej lecznicy, a nie skakanie po całym województwie. Chciałam zaznaczyć że dojeżdżamy z drugiego końca Łodzi:)

  2. Szymon Frączyk ★☆☆☆☆

    Kompletnie nie polecam. Przyjechaliśmy z ledwo żywym psem, były przeprowadzane badania krwi, USG i był już wróżony rak i wycinanie śledziony. Podczas USG mówiono że śledziona ma "anomalie" i będzie do wycinania po biopsji. Zmieniliśmy weterynarza który nic nie powiedział na temat śledziony złego i po kolejnych badaniach zostały dane tabletki przeciwko robakom. Po tygodniu pies zdrowy :) Również podejście do klienta słabe. Trzeba się dopytywać o wyniki, była jedna pomyłka w wysyłce wyników na maila.

  3. Ania Ciupinska ★★★★★

    umówiona konkretna godzina to godzina wizyty bez czekania ,obcięcie pazurków i usunięcie pozostałości po kleszczu 30 zl Według mnie bardzo dobra cena Piękna klinika Fajna Pani Doktor BARDZO POZYTYWNE WRAŻENIA

  1. Jacek Sikora ★★★★★

    Królestwo doktora Pawła Boruca i jego Żony zasługuje na pochwalne peany i ogrom pozytywnych słów. Niech jeden fakt, który przytoczę załatwi wszelkie wahania i niezdecydowanie czy jechać czy nie. Otóż kiedyś, dawno temu obydwoje pracowali u kogoś jako pracownicy. Z pewnych względów postanowili odejść i otworzyć lecznicę pod Łodzią. My również się przenieśliśmy jeszcze wtedy z naszym pierwszym psiakiem. Jak już biedaczek kończył swój żywot i nie mógł chodzić to doktor Boruc.... przyjechał do nas. Oczywiście kupiliśmy z moją Żoną następnego czarnego labradora i aż po dzień dzisiejszy jesteśmy ich klientami. Wszystko co robi ta dwójka ludzi i ich pracownicy wynika z autentycznej miłości do zwierząt. Lecznica cały czas się rozwija, nie jest przesadnie droga dla właścicieli czworonogów i jednocześnie pozwala właścicielom na realizację swoich innych zainteresowań. I o to chodzi, nasz pies nigdy się tych lekarzy nie bał (tak jak i pierwszy nasz labek), mało tego, tak bardzo chce wejść do gabinetu, że szczekanie słychać w promieniu kilkuset metrów , jak już wejdzie to jest szczęśliwy i spokojny. Ma do nich zaufanie.... tak jak i my, właściciele naszych kochanych zwierzaczków. A więc, wszystkiego dobrego dla lecznicy, dla załogi, a Państwa zachęcam do wizyt, naprawdę warto, mimo że mamy do przejechania 30 km w jedną stronę, ciągle jeździmy tylko tam

  2. Ka “KaMa” Ma ★★★★★

    Bardzo jestem wdzięczna za pomoc , zrozumienie i serce . Pomimo ciężkiej walki o zdrowie i życie Puffka, trzeba było podjąć najcięższa decyzję..... Pani doktor Kasia Boruc z największą życzliwością i wielkim sercem pomogła przejść przez ten dramat. Dziękuję bardzo za pomoc i życzę wszystkim takich ludzi na Swojej drodze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres VET-MED Przychodnia Weterynaryjna?

VET-MED Przychodnia Weterynaryjna znajduje się przy Rokicińska 122, 95-020 Andrespol, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do VET-MED Przychodnia Weterynaryjna?

Można skontaktować się z VET-MED Przychodnia Weterynaryjna pod numerem +48 669 016 672

Jak można dotrzeć do VET-MED Przychodnia Weterynaryjna?

Do VET-MED Przychodnia Weterynaryjna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements