Opinie

  1. Adrianna Gałązka ★★★★★

    Wspaniałe jedzenie! Przyjeżdżamy specjalnie z Nadarzyna. Nawet gdy bierzemy dania na wynos, wszystko zawsze jest super. Widać, że potrawy są dobrze przygotowane — nigdy nic nie jest nasiąknięte. Ryż jest świetny, z pewnością nie najtańszy, a surówka po prostu cudowna.

  2. Honorata Szucka ★☆☆☆☆

    Byłam tam kiedyś raz w lokalu i więcej tam nie wejdę. Obskurny lokal. Śmierdzi jedzeniem. Zimno. Dzisiaj po trzech latach zamówiłam na wynos i żałuję. Niby kurczak w pięciu smakach ale mięso twarde i śmierdzące. Sos jałowy, wodnisty i nie przyprawiony. Po prostu niedobre i niesmaczne. Jedynie ryż w porządku. I tyle. Nie polecam.

  3. Rafal Aleksandrowicz ★★☆☆☆

    Panierka się rozwala choc ciężko nazwać to panierka , w smaku niezbyt uczucie jak by wszystko było razem smażone i to niby kurczak jest !!!!!

  1. E. A. P. ★★☆☆☆

    Wyjątkowo niesmaczna kuchnia azjatycka. Potrawy mało wartościowe. Przedostatnio podano mi surowego w środku kurczaka w cieście, za krótki czas smażenia mięsa wyciągniętego z zamrażarki. Ostatnio natomaist danie z mieszanką mrożonych warzyw było niedobre. Nawet nie zjadłam do końca. Nie dla mnie taka pusta kuchnia. Przestrzegam. Pozdrawiam.

  2. Piotr Daniszewski ★★★★★

    Druga nasza wizyta w tym miejscu i się zastanawiam, czemu tak rzadko tam bywam... To miejsce na szybki bar kuchni azjatyckiej. Dużo miejsca w środku i na zewnątrz. Wzięliśmy kurczaka i cielęcinę na gorącym półmisku. Dania są naprawdę duże, po tym drugim razie uważamy że jedzenie jest smaczne i wybór jest naprawdę duży. Uważam że to dobre miejsce jeśli ktoś chce zjeść w barze a nie restauracji.

  3. Bartosz Zdybel ★★★☆☆

    W moim odczuciu nie jest to najlepsza restauracja z kuchnią wietnamską. Brakowało mi bardziej wyrazistych smaków, a spróbowaliśmy 4 różnych pozycji. Najbardziej zawiodłem się na kurczaku słodko-kwaśnym, który mógłbym ocenić na 2/5. Z plusów dałbym to, że porcje są dość duże, a ceny dość przystępne. Raczej polecam udać się do innego miejsca i dopłacić to kilka złotych by zjeść coś lepszego.

  1. shantel p ★★☆☆☆

    Nie rozumiem dlaczego ta restauracja ma tak dobre opinie, ja rozumiem że jest to tanie jedzenie ale sosy są bez smaku a pad-tai z kurczakiem ma strasznie dużo kapusty w sobie i marchewki.

  2. Kinga “Kiniusia” ★☆☆☆☆

    - Ryż smażony z kurczakiem i - Kurczak w 5 smakach Dramat ,nie polecam Ryż miał być smażony a tak naprawdę był ugotowany i wrzucony w mikrofale i dodany kurczak gotowany zero smaku. Kurczak w 5 smakach ryż z podgrzny w mikrofali zimny Warzywa z kurczakiem ugotowane brak smaku Chyba ktoś stracił smak Nie polecam Nie dało się tego zjeść

  3. Monika Gospodarczyk ★★★★★

    Jedzenie pyszne, porcje duże, Pani z obsługi mega zorganizowana i sympatyczna. Zdecydowanie polecam miejsce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Hanoi - Pruszkow?

Bar Hanoi - Pruszkow znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 72D, 05-804 Pruszków, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Hanoi - Pruszkow?

Można skontaktować się z Bar Hanoi - Pruszkow pod numerem +48 889 252 793

Jak można dotrzeć do Bar Hanoi - Pruszkow?

Do Bar Hanoi - Pruszkow można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements