Opinie

  1. K D ★★★★★

    "Ucieranie Treści" to lokal z duszą – mieści się w dawnej fabryce ołówków, co samo w sobie dodaje miejscu wyjątkowego klimatu. Menu robi wrażenie – każdy znajdzie coś dla siebie. Mięsne dania są naprawdę pyszne, dopracowane w smaku, a opcje wegetariańskie wcale im nie ustępują. Widać, że kuchnia stawia na jakość. Niestety, pierwsze wrażenie zepsuła obsługa – pan kelner sprawiał wrażenie, jakby pracował tam za karę. Chłodny, mało zaangażowany, zero uśmiechu. Na szczęście sytuację uratował sam właściciel, który nie tylko zadbał o poprawę serwisu, ale też opowiedział nam ciekawą historię lokalu. To zrobiło duże wrażenie i pokazuje, że komuś naprawdę zależy na tym miejscu. Zdecydowanie warto tu zajrzeć – dla klimatu, dla jedzenia i, miejmy nadzieję, dla coraz lepszej obsługi.

  2. Irena Kubiak ★★★★★

    Pyszne jedzenie, polska kuchnia potraktowana z uważnoscią i czułością. Zwykłe dania smakują wyrafinowanie. Przemiła, pomocna obsługa i bardzo klimatyczne wnętrze po starej fabryce ołówków. Duży kąt dla dzieci.

  3. Maciej J ★★★★★

    Nasze nowe top miejsce w Pruszkowie. Trafiliśmy całkiem przypadkiem kierując sie opiniami na GM. Miejsce cos niepozorne, wyglądające fancy, ale jest normalnie. Restauracja znajduje sie w piwnicy plus dostępny jest ogródek ze zjeżdżalnią dla dzieci. Knajpa z industrialnym klimatem. Pan z obsługi bardzo miły i pomocy. Zamówiliśmy: 1. Zupa z spadłego mleka 5/5 2. Kotlety mielony dla dzieci - 5/5 3. Korekty z cukinii - kozak 5/5 4. Rosół- 4/5 dość mocno aromatyczny. Dzieciom może średnio pasować, ale to kwestia gustu. 6. Placki ziemianaczne 5/5 Cenowo, naprawdę przystanie. Wrzucam zdjęcia menu. Wszystko było dobre i bez zastrzeżeń. Na pewno wrócimy tu jeszcze na niedzielny obiad.

  1. Marcin K ★★★★★

    Byliśmy już kilka razy i jedzenie jest petarda. Spokojnie może konkurować z dobrymi restauracjami w Warszawie. Pyszne typowo polskie smaki, robione wg tradycyjnych przepisów. Mielony z mizerią rozpływa się w ustach. Ostatnio spróbowana wątróbka drobiowa zrobiona idealnie. Lekko posolona, chrupka skórka a jednocześnie miękkie i odpowiednio wilgotna w środku. Mają również pyszne desery. Będę wracać.

  2. Grzegorz Szulc ★★★★★

    Bardzo klimatyczne miejsce z mega tradycyjnym przed wojennym i pysznym jedzeniem. Policzki wołowe, mielony z mizerią przypominają smak dzieciństwa . A na deser pieczony budyń oraz kisiel zostawi naprawdę dobre wspomnienie o tym miejscu . Ceny adekwatne do jakości . Wysoka kultura osobista Pana Tomasza oraz obsługa na najwyższym poziomie rzadko spotykana w dzisiejszych restauracjach . Bardzo Polecam ;) napewno wrócę . PS lokalny browar, płac zabaw, całość urządzona w starej fabryce kredek Bambino podnosi atrakcyjność tego miejsca do rangi rzadko spotykanych w naszym województwie .

  3. Roman Babiichuk ★★★☆☆

    Miejsce z historią przynajmniej mówił nam tak kelner. Spróbowałem każdego piwa warzonego w tym miejscu, niestety spełniło moje oczekiwania tylko jedno pozostałe moim zdaniem bez szału. Menu dość zaskakujące, bazuje się na kuchni z przed dziesiątek lat wstecz, rządzą tam tylko dwie przyprawy to sól i pieprz, zabrakło mi w daniach które spróbowałem jakichkolwiek ziół bodajże podstawowego majeranku natomiast te ilości soli nie każdemu podejdą do gustu, ale polecam to miejsce uważam że warto odwiedzić ten browar.

  1. Piotr Daniszewski ★★★★★

    Byliśmy tam póki co raz i na pewno nie raz jeszcze zagościmy. To z kategorii takich miejsc, że można polecić znajomym jako coś niezwykłego. Niesamowite dania, w tym sezonowy barszcz z wiśni (to nie jest zupa owocowa tylko barszcz). Placki ziemniaczane z kurkami czy takie policzki wołowe to dania które smakują zupełnie inaczej niż obecna kuchnia -zajrzyjcie sami to się przekonacie. Jak kelner nam powiedział, to miejsce z menu w stylu lat dwudziestych - napojów gazowanych tu nie będzie. Konieczne do odwiedzenia jak się planuje posiłek w Pruszkowie.

  2. Zuzanna Słodwińska ★★★★★

    Moje miejsce nr 1! Gdy jestem w okolicach Warszawy to zawsze zjade z drogi żeby zjeść tutaj coś pysznego. Najlepsza Polska kuchnia jaką jadłam! Wyśmienita kaczka, cudowny rosół, żołądki. Można by wymieniać bez końca. Do tego profesjonalna obsługa i strefa do zabawy dla dzieci. Sam lokal to piękne klimatyczne miejsce z historią ❤️

  3. Jarek Nuszczynski ★★★☆☆

    Piękne miejsce. Wychowany na wsi, lubię prostotę - pomyślałem, że dam się skusić. Rosół ok, ale wiadomo. Wątróbka z drobiu - w porządku, zraz wołowy z pomidorami i rukolą - miękki, soczysty, delikatny. Pomidory mało smaczne a taki sezon mamy przecież. Kapusta młoda dla mnie bez smaku. Za dużo masła? Nie znam się, czuję tylko, że nic nie dotyka kubków i znów porównanie z dzieciństwem. Jedzenie ok, ale na całość oceny wpływa dość odstającą od reszty obsługa. Więcej uśmiechu panowie, atencji do tego co się dzieje na stoliku i jeśli zabieracie puste talerze to można się spodziewać, że w ciągu max 15 minut ktoś będzie chciał deser albo rachunek. Wołanie, machanie, podchodzenie pod bar nie pomagało. Wręcz widziałem irytację. Raczej nie wrócimy. Lubimy się czuć dobrze. Tutaj nie czuliśmy się, ale muszę docenić wystrój, mięso i wątróbkę jakie dostaliśmy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ucieranie Treści?

Ucieranie Treści znajduje się przy Obrońców Pokoju 8, 05-800 Pruszków, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ucieranie Treści?

Można skontaktować się z Ucieranie Treści pod numerem +48 698 684 468

Jak można dotrzeć do Ucieranie Treści?

Do Ucieranie Treści można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements