Na potrawy musieliśmy chwilę poczekać co na plus bo na świeżo robione. Fajnie że warzywa nie są z gotowych mieszanek mrożonych tylko z normalnych krojone dzięki czemu są fajnie chrupiące. Małżonce bardzo smakował kurczak z ryżem i warzywami. Duża ilość kurczaka. Moje danie na gorącym półmisku wyśmienite. Pierś z kaczki chrupiąca , wyeksponowana na wierzchu dzięki czemu nie nasiąkła wywarem który cały czas był podgrzewany. Ostrość idealna osiągnięta tym co lubię najbardziej , dużą ilością czosnku. Super że ryż podany osobno co umożliwiło bezproblemowe jedzenie go paleczkami (lekko kleisty). W tych daniach wyczuwalne różne smaki bez przebijania się głębokiego umami co świadczy o nie dodawaniu na potęgę glutaminianu sodu jak w niektórych lokalach z kuchnią azjatycką. Jeśli będziemy w okolicy to na pewno odwidzimy ponownie ten lokal na który trafiliśmy przypadkowo i gorąco go polecamy innym.
Zdjęcia
Opinie
-
Henryk I. ★★★★★
-
Aleksandra Andrzejewska ★☆☆☆☆
Chodzę do com viet od 2.5 roku , mimo coraz wyższych cen niż w innych restauracjach w pobliżu - trzymali zawsze jakość i warto było przyjść i zapłacić więcej . Ale od roku ceny są z kosmosu , co najmniej jakby miałaby tam być obsługa kelnerska ? Ale dostajesz tylko numerek i przynoś sobie sam . Jeśli danie kosztuje 37-39 zł to powinna podawać je kelnerka . Zamiana ryżu na frytki to 10 zł ??? Czyli zamawiając trzy dania płacę 150 zł plus napoje bo zamiast ryżu który kosztuje chyba 5 zł płacę podwójnie bo szanowni Państwo nie potrafią wyciągnąć różnicy między tymi dodatkami …Ostatnio zamawiałam jedzenie przez telefon i prosiłam kurczak Mekong ŁAGODNY jak zwykle i kurczak HANOI. Odebrałam , wróciłam do domu , Mekong był ostry , zadzwoniłam , dostałam informację że następnym razem dostanę 50% zniżki , pytałam czy mam zostawić swoje dane , Pani powiedziała że nie trzeba . Dzisiaj przychodzę po trzech prawie tygodniach i zamawiam kurczak Mekong ale łagodny i przypominam o zniżce 50% - pani którą dobrze zna i próbuje mi wmówić że to było 20% więc zaczynam się z nią kłócić że to jest żart i ten błąd był po ich stronie , danie kosztuje 37 plus 2.5 zł za opakowanie daje 39.5 zł , pani nabija na kasę fiskalną 25 zł … ja pokazuje jej na kalkulatorze że powinno wyjść 18.5 plus 2.5 za opakowania czyli 21 , zaczyna udawać głupią , wychodzą wszystkie chińczyki z kuchni żeby posłuchać , Pani za chwilę jednak znowu wraca do 25 zł , proszę o sos słodko kwaśny który już jest ZAWSZE wliczony w te 2.5 zł za opakowania a pani nie chce mi go dać ponieważ mój kalkulator policzył lepiej niż jej i jest na mnie obrażona i finalnie każe mi zabrać danie i nie płacić .
-
Mateusz Bendarczyk ★★★★☆
Bardzo smaczne jedzenie, jedliśmy gorący półmisek z wołowiną i z kaczką 5/5. Chrupiący kurczak 5/5 duże kawałki. Kulki sezamowe smaczne ale małe. Sosy do dobrania bez limitu.
-
Cathy Es ★★★★★
Już rozumiem dlaczego to miejsce ma tak wiele dobrych opinii. Jedzenie jest mega świeże, świetnie doprawione, porcje są ogromne. Obsługa bardzo miła i świetnie doradza. Bardzo przyjemnie spędziliśmy tu wieczór. Polecamy!
-
Milena ★★☆☆☆
Szczerze mówiąc zachęciły nas pozytywne opinie na Googlach, ale niestety się zawiedliśmy. W porównaniu do knajpek wietnamskich/azjatyckich etc. - ceny są względnie wysokie (nawet w porównaniu do Warszawy) a jakość, smak jedzenia niestety odstaje w tym negatywnym kierunku. Zamówiliśmy zupę tajską z kurczakiem - zupa zbyt słodka (za dużo mleka kokosowego), niestety zamiast grzybków shimeji coś co przypominało pieczarki, kurczak ok - całościowo zupa bardzo mdła i bez smaku. W innych miejscach zupa poza kurczakiem i grzybkami zawierała warzywa - tutaj niestety brak (trawy cytrynowej też). Ryż smażony z kurczakiem - danie dostaliśmy zimne, niestety smak słaby (to chyba najgorszy ryż jaki jedliśmy) - bez smaku, suche, trochę jakby było kilka razy odgrzewane. W innych miejscach zawsze dodatkowo dostajemy surówkę - tutaj brak. Szczerze mówiąc smak był na tyle słaby że oba dania dosłownie w połowie oddane… klimat raczej poniżej oczekiwań, obsługa słabo kontaktowa, średnio uprzejma. Najlepsze w tym wszystkim było piwo ;)
-
White dragon ★☆☆☆☆
Zamówiłam 2 najzwyczajniejsze kurczaki w panierce, niestety to co dostałam nawet w smaku nie przypominało danego kurczaka. Panierka była bardzo gruba i twarda, a samo mięso smakowało jak zmielony najtańszy drób. A co do sosów... matko... akurat z sosem pikantnym wszystko było w porządku, lecz ja dodatkowo zamówiłam sos czosnkowy - zamiast sosu dostałam pokrojony czosnek w wodzie... Jedynie surówki były w miare dobre, lekko pikantne. Osobiscie odradzam ten lokal.
-
Anita Borkowska-Jopek ★★★★★
Bardzo miła i pomocna obsługa. Jedzenie świeże, aromatyczne, naprawdę świetnie zrobione. Porcje duże, a ceny w stosunku do nich i jakości bardzo przystępne. Gorąco polecam.
-
Magdalena Turczyniak ★★★★★
Com Viet to trochę więcej niż spodziewałabym się od tzw. "Chińczyka". Byliśmy już kilka razy i zawsze dania były bardzo smaczne, podane szybko, nawet przy dużym obłożeniu klientami. Lokal nie jest ani elegancki, ani ekskluzywny, ale elegancji tu nie oczekiwałam. Według mnie warto zajrzeć.
-
Paweł Magdziarz ★★★★★
Bardzo dobra kaczka na gorącym talerzu, który przy okazji jest podgrzewany świeczką - ciekawy sposób podania, a przy okazji nasza kaczka zachowuje dłużej temperaturę. Może ceny nieco wyższe niż podobne miejsca, ale myślę, że warto dać temu miejscu szansę, gdyż czuć, że jakością wyróżnia się spośród pozornie podobnych miejsc, gdzie "podobna" surówka to niejednokrotnie suche lub naoliwione wióry, a tu była to świeża i smaczna porcja.
-
Joanna Szymańska ★★★★☆
Ryż smażony z kurczakiem bardzo smaczny. Pad thai za mało aromatyczny, bez limonki, kolendry, tamaryndowca. Plastikowe kubeczki na napoje zdecydowanie nie pasują do restauracji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Com Viet Asian Cuisine?
Com Viet Asian Cuisine znajduje się przy Komorowska 2, 05-800 Pruszków, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Com Viet Asian Cuisine?
Można skontaktować się z Com Viet Asian Cuisine pod numerem +48 690 890 136
Jak można dotrzeć do Com Viet Asian Cuisine?
Do Com Viet Asian Cuisine można dotrzeć, korzystając z poniższego linku