Opinie

  1. Agnieszka Opioła ★★☆☆☆

    Podczas wejścia obsługa bardzo miła, od razu zaproponowano stolik. Niestety pomieszali moje zamówienie i dostala je inna osoba (pomimo że akceptowałam wyraźnie dwukrotnie że mam alergie i nie mogę jesc pewnej rzeczy). Po tym jak zamieniliśmy sobie talerze jedzenie okazało się całkiem dobre. Niestety do rachunku doliczono nam opłatę serwisowa o której nie było informacji - może była gdzieś dopisana drobnym drukiem ale nie zauważyłam. Choćby że względu na pomieszanie zamowienia i narażenie na straty zdrowotne powinni sobie tą dodatkowa opłatę podarować. Więcej na pewno tam nie przyjde

  2. Lukas Syska ★★★★☆

    Niestety za wielkość porcji nie mogę dać więcej jak 4 gwiazdki mimo że jedzenie jest poprawne nie jest to na tyle super żeby kosztowało tak dużo a porcje były tak śmiesznie małe . Za 100zl na głowę trudno zjeść do syta . Obsługa miła klimat fajny ale na jedzenie jednak lepiej wybrać się gdzie chyba że mamy żołądek wielkości gruszki

  3. Dzon Son ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, szybko podawane jedzenie. Najlepszy i chyba jedyny dostępny żurek w Nowym Dworze, wszystko świeże i smaczne. Załączam zdjęcia jakby ktoś szukał menu

  1. Ireneusz Ochman ★★★★★

    Pyszne dania i bardzo sympatyczna i miła obsługa.

  2. Grzegorz Smaglewski ★★★★★

    Trafiliśmy tu przez przypadek i taka miła niespodzianka! :) Zamówiliśmy trzy różne zestawy, wszyscy popróbowali od wszystkich i wszystkie dania były super. Naprawdę bardzo dobre jedzenie.

  3. Jakub Gill ★★★★★

    Przyhotelowa restauracja, ale z zacięciem na oferowanie dobrych dań. Polecam nawet jeżeli tylko szukacie na szybko miejsca na porządny posiłek w podróży.

  1. Piotr Aqrat ★★★★★

    Bez wahania oceniam dania z restauracji na pięć gwiazdek. Pyszne jedzenie, bardzo dobrze skomponowane. Zamówione na przyjęcie zrobiło świetne wrażenie. Wszystko świeże i pięknie przybrane. Potrawy dostarczono ciepłe i na czas. Smaki doskonale wyważone. Kucharz mistrz w swoim fachu. Pełen profesjonalizm pracowników działu sprzedaży.

  2. Mateusz Rasiński ★★★☆☆

    Karta nieduża, ale to mógłby być plus. Chłodnik przeciętny, rzadki i bez wyrazu. Łososia zamówiliśmy głównie ze względu na 3-letniego syna, który chciał rybkę. Z karty, ani od obsługi nie dowiedzieliśmy się jednak, że jest na ostro, z panierką pieprzową. Przynajmniej ravioli było dobre ;) Nie dostaliśmy żadnego siedzenia dla rocznego malucha. W karcie brak w ogóle menu dla dzieci, raczej to lokal nie dla rodzin z dziećmi. Na plus na pewno bardzo przyjemne miejsce w ogrodzie, rzadko ustawione stoliki i dużo zieleni - można się poczuć jak w przydomowym ogródku. Obsługa uśmiechnięta, ale wydawała się niezbyt przejmująca się gośćmi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Piano?

Restauracja Piano znajduje się przy Ignacego Jana Paderewskiego 1c, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Piano?

Można skontaktować się z Restauracja Piano pod numerem +48 227 857 300

Jak można dotrzeć do Restauracja Piano?

Do Restauracja Piano można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements