Kebab okropny obsługa nie potrafi mówić po polsku kebab rozwala się po pierwszym gryzie w tym złym sensie i potem jest wszystko brudne ciągle mylą zamówienie bo gdy przyszłam z koleżanką pomylili i mi jej dają surówkę chociaż nie zamawialiśmy gdy Zamówiłam łagodny sos dostałam ostry łazienka wygląda jak nie sprzątana od co najmniej dwóch lat śmierdzi niemiłosiernie mydło pozostawione jest na ścianach a sufit wygląda jakby nie był sprzątany od założenia całego kebaba
Zdjęcia
Opinie
-
Paula Wilkanowska ★★☆☆☆
-
Sofii S ★☆☆☆☆
Ostatnio byłyśmy u kebabus, kupowała kebab na wynos, kiedy przyjechała do domu i ugryzła jeden kawałek zauważyłam że w środku jest włosy .( Jeden w środku w tortille drugi na samym kebabie) Odrazu zrobiła zdjęcie kebaba i paragonu I zadzwoniła że w jednym z kebabów jest włosy Było powiedziane że za 15 min przywiozą nowy kebab ( Dziwne było pytanie czy ja jego zjadła całego czy nie) Po 50 min przyjechał nowy kebab ten co miała oddała z powrotem Kiedy otworzyła ten nowy Kebab to na chusteczce znowu były włosy ( No dziękuję że nie w środku) Niestety myślałam że to jest bardzo dobry kebab (kiedyś tak było), ale dużo włosów Dodam paragon
-
Natalia Noceń ★★★★★
Bardzo dobry, spory kebab. Mój z sosem ostrym kurczak, ser, frytki i był ekstra. Polecam
-
Олександр Мельничук ★★★★★
Bardzo smaczny i soczysty KEBAB! Polecam szczególnie z serem, oryginalny smak, przystępna cena, duże porcje, serdeczna i miła obsługa, zdecydowanie polecam!!!
-
Ernest ★★★★☆
Kebab standard, wołowina, sos mieszany: nie zasuszał, w miarę dobrze wymieszany, mięso nie wysuszone i bez żadnych chrząstek, cena na duży+ 12zł, szybka fachowa obsługa, sam smak kebaba oceniam na poprawny/ ponad przeciętny. Polecam spróbować.
-
Lukasz K ★★★★★
Jak na kebab jest względnie ok. ceny rozsądne, porcje dobre, ilość mięsa też ok. Brakuje trochę smaku.
-
Sławomir Galiński ★★★★★
POLECAM KEBAB STANDARD NA GRUBYM ZA 14ZŁ.Kebab duży jeśli chcesz się najeść to polecam.Kebab nie w bułce pita tylko w chlebku jak za dawnych lat,większość lokali idzie na łatwiznę i daje pita.Jesli chodzi o smak to mi smakował oczywiście kwestia gustu,napewno mięso ma smak i nie można nic złego powiedzieć. Surówki różne. Jedyny minus to biały sos łagodny oczywiście jest ok ale jakiś dziwny i chyba zbyt delikatny czosnkowo,ale to też kwestia gustu. Podsumowując za 14 zł nie można się czepiać i POLECAM.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebabus?
Kebabus znajduje się przy Stanisława Wojciechowskiego 33 38, Ursus, 02-495 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebabus?
Można skontaktować się z Kebabus pod numerem +48 888 111 472
Jak można dotrzeć do Kebabus?
Do Kebabus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku