Burgery ok. Ale wchodząc do lokalu można usłyszeć dzień dobry od obsługi, po za tym menu po za wywieszonym jak w jadłodajniach jest tylko na stoliku, brak wydawane, szkoda. Zamawiając napoje, trzeba przypomnieć o tym aby je otrzymać, o otwarciu nie wspomnę, a szklankę, niestety kubek jednorazowy, słabe. Wiec trzeba popracować nad obsługa i będzie super.
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Chyliński ★★★☆☆
-
Julka ★★★★★
Bardzo dobry burger, testowaliśmy dwa i oba bardzo smaczne. Świeże składniki, fajne mięso i duże porcje. Miła obsługa i na plus muzyczka, która robi fajną atmosferę. Rzeczywiście dużo soku leci z burgera, mi to nie przeszkadza, ale rzeczywiście ze wzgledu na to, koszyki nie są dobrym rozwiązaniem. Frytki smaczne i super, że podane z solą. Polecamy.
-
Jakub Olszewski ★★★★★
Jak sama nazwa wskazuje dobra buła. Mięsko też bardzo smaczne. W tle gra muzyczka. Na plus, że w lato można usiąść na dworze. Szybko zrobione
-
Jakub Tarnacki ★☆☆☆☆
Jeden z najgorszych burgerów jakie zdarzyło mi się jeść w Warszawie przez ostatnie lata. Mięso gumowe i bez wyrazu, burger namoknięty od przesadnej ilości sosu i co najgorsze niewysmażony bekon tragicznej jakości, przypominający najtańszą marketową "chemię". Całość była tak słona, jakby na sam koniec do burgera ktoś wsypał dwie łyżki soli. Oprócz słoności nie było czuć żadnego innego smaku. Jadłem kilka razy w innych lokalach tej sieci i byłem zadowolony. Może trafiłem na zły dzień w tym lokalu, ale po tym co otrzymałem nie zdecyduję się spróbować zjeść tu jeszcze raz, żeby się o tym przekonać.
-
Ola ★★★★★
Dobrą Bułę zamówiłam już z paręnaście razy. Najczęściej via Uber/bolt itp. Nie było zamówienia nie trafionego. Dobra bułeczka, mięso można zamawiać w 3 opcjach wysmażenia - ja zawsze biorę średnio wysmażony i nigdy nie żałuję. Wybór burgerów jest duży. Bardzo opłacaja się opcje lunchowe albo specjalne promocyjne zestawy w aplikacji - niekiedy takie zamówienie zostaje mi na ,,później”, bo jest nie do przejedzenia. Dołączam zdjęcia poglądowe / ostatnio zamawiałam te same dwa dni pod rząd, bo jak mi coś zasmakuje to czasem zamawiam do znudzenia
-
Thomas Baduro ★★★★★
Dobre burgery smaczniejsze niż w memphis mansion stripsy ok fryty ok obsługa sympatyczna nie ukrywam zarobieni chłopcy byli polecam
-
Bartosz S ★★★★★
Ścisła czołówka warszawskich burgerów. Nic tylko zamawiać i smakować. Wielokrotnie już zamawiałem w opcji na wynos. Wiadomo, że jedzenie na miejscu zazwyczaj smakuje lepiej ale skoro w dowozie jest super to co dopiero w lokalu? Czas realizacji zamówienia dość krótki, jedzenie dobrze zapakowane i dobrze zawinięte w papier dzięki czemu nie miało szans ulec dekonstrukcji. Ciepłe, idealne do spożycia. Jakość składników zawsze na najwyższym poziomie a przede wszystkim można się takim burgerem nasycić. Dwóch burgerów chyba nikt by nie dał rady. Ulubione burgery to avochorizo, crispy, bekon i New York. Sos texas idealnie się komponuje, ostrość w sam raz. Na Bemowie rządzi Dobra Buła.
-
Hania Ali ★★★★★
Bardzo smaczny burger, rodzince tez smakowało, a najbardziej dzieciom :) pełen zachwyt. Wracamy bardzo często, mamy swoich ulubieńców, wśród nich avo beko, mex burger, ale można zmieniać sosy i tym samym urozmaicać sobie, jeśli chcemy odmiany. Polecam bardzo!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dobra Buła ul. Lencewicza 2a?
Dobra Buła ul. Lencewicza 2a znajduje się przy Stanisława Lencewicza 2A, Bemowo, 01-493 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dobra Buła ul. Lencewicza 2a?
Można skontaktować się z Dobra Buła ul. Lencewicza 2a pod numerem +48 530 130 131
Jak można dotrzeć do Dobra Buła ul. Lencewicza 2a?
Do Dobra Buła ul. Lencewicza 2a można dotrzeć, korzystając z poniższego linku