Opinie

  1. Aleksandra Iwanicka ★★☆☆☆

    Sama nie wiem co powinnam myśleć. Z jednej strony „stripsy” były nawet smaczne(ale tez nic wyjątkowego), a z drugiej strony ich wielkość była śmiesznie mała. Mają się niczym do tych zdjęć krążących po internecie. Jeżeli porcje rzeczywiście tak wyglądają i nie był to jednorazowy przypadek to w niedalekiej okolicy są lepsze punkty na mapie.

  2. Krovaaa ★★★☆☆

    Jakość i ilość równią pochyłą lecą w dół. Parę miesięcy temu byłem zachwycony, teraz o wiele gorzej. -W burgerze kiedyś piękna pierś w panierce, teraz upchniete stripsy -W zestawie Goldman kiedyś 3 stripsy, teraz 2, cena zestawu bez zmian -Stripsy kiedyś piękne i mięsiste, teraz niewielkie 'balaski' Do braku bonusowych żelków się nie przyczepiam, bo rozumiem że pierwsze zostały ofiarą cięć. Ja zamówiłem was ostatni raz, wielka szkoda

  3. Michał Skiba ★★☆☆☆

    Nie wiem skąd te pozytywne opinie. Burger mocno średni, niedopracowany, suchy jeden w ogóle nie miał sosów... z resztą widać na zdjęciu. Frytki również nic specjalnego za to dobre sosy.

  1. Aleksandra Sobol ★★★★☆

    Jedzenie naprawdę bardzo dobre, w dostawie dotarło ciepłe, fajnie i ekologicznie zapakowane. Sosy bardzo dobre. Vege mięsko bardzo na plus, chociaż cały vegeburger odrobinę za suchy. Frytki dobre. Gwiazdkę zabieram, ponieważ niestety zamówienie zostalo źle skompletowane i zamiast onion rings, za które specjalnie doplacalam dostałam frytki. Plus część mięsna niestety była pikantna, a miała być łagodna, przez co mimo naprawdę dobrej kompozycji smakowej nie miałam aż takiej przyjemności z jedzenia. Poza tym naprawdę bardzo smaczne. Ogólnie polecam, dobry stosunek jakości i porcji do ceny. Warto spróbować.

  2. Anna Kedzior ★★★★★

    Bardzo miła obsługa :) Gdy zabrakło bułek, dostałam telefon, na co chcielibyśmy wymienić kanapkę. Dostaliśmy mnóstwo pyszności. Najlepsze jedzenie z dowozem, jakie zamówiliśmy do tej pory. (Na zdjęciu już trochę nadgryzione, bo nie mogliśmy się powstrzymać) Deser oczywiście też genialny ✨

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres THC Bemowo?

THC Bemowo znajduje się przy Lazurowa 89/U2, 01-479 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do THC Bemowo?

Można skontaktować się z THC Bemowo pod numerem +48 880 391 241

Jak można dotrzeć do THC Bemowo?

Do THC Bemowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements