Ceny zbyt wysokie jak na tak ograniczone menu (nie ma np. opcji wegetariańskich). Dodatkowo zamówiony kurczak był medium rare :( W lokalu była nagroda dla innej restauracji, ale obsługa nie była w stanie powiedzieć dlaczego :)
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Suchy ★★☆☆☆
-
Damian ★★★★★
Przepyszny domowy schabowy, puree ziemniaczane także klasa, surówka świeża bardzo smaczna i dużo. Porcja jest na prawdę dobra a smak i świeżość przypomina mi dobre czasy posiłków na stołówce w szkole :) Jak dla mnie świetna jakość.
-
Senator Superior ★★★★☆
Bardzo mały lokal, trochę "ukryty" przed światem. Wewnątrz tylko kilka małych stoliczków (w ciepłe dni dostawiane krzesełka na zewnątrz), wystrój ceglasty i prosty - nawet przyjemny. Całość to kombinacja bistro i... punktu kawowego. I muszę przyznać, że to nawet niezły pomysł w tym miejscu. Kameralność i "odcięcie" od głównej ulicy dają spokojny klimat. Można zjeść z dala od gwaru lub posiedzieć i odpocząć nad kawą. Menu jest skromne - kilka pozycji codziennie, serwowanych głównie w godzinach lunchowych. Wszystko bardzo smaczne! Zarówno polska kuchnia, jak i kawy. Idealne miejsce na szybki, niezbyt drogi i pyszny obiad. OK!
-
Мария Литовченко ★☆☆☆☆
Nie da się tego jeść. . Mięso było mało tego że nie smaczne i po terminie, u kolegi filet z kurczaka był taki sam. Pierwszy raz w życiu nie zjadłam nic, kolega za 32 zł zjadł kasze….
-
Maria Lytovchenko ★☆☆☆☆
Nie da się tego jeść. . Mięso było mało tego że nie smaczne i po terminie, u kolegi filet z kurczaka był taki sam. Pierwszy raz w życiu nie zjadłam nic, kolega za 32 zł zjadł kasze….
-
Anna Charchan-Ostrowska ★★☆☆☆
Byłam dziś na obiedzie, który umówmy się że był ok (choć i tu mogłabym się czepiać) Ale poprosiłam o kawę na wynos... I za 10 zł! 10 zł!!! Dostałam to co na zdjęciu (nie upity najmniejszy łyczek z tego!) Po zwróceniu uwagi, że chyba to jakaś pomyłka i że kawy jest mega mało (połowa z tego to jeszcze pianka, bo to cappuccino) Pani mnie poinformowała, że taką kawę robi ekspres... a cena jest taka, bo kawa jest świeżo mielona...Jakby w innych miejscach była nieświeżo mielona! Sądzę, że nawet w "rasowej" kawiarni kupiłabym tańszą kawę. Jestem zbulwersowana! Ja nie wrócę tu na 100% i mam nadzieję, że nikt z moich bliższych czy dalszych znajomych również tu nie trafi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres w Weku?
w Weku znajduje się przy Jana Kazimierza 47, Wola, 01-267 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do w Weku?
Można skontaktować się z w Weku pod numerem +48 224 043 232
Jak można dotrzeć do w Weku?
Do w Weku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku