Bardzo przyjemny , prosty bar przydrożny bez zadęcia z gadatliwym właścicielem typu greckiego. Porcje duże , solidne. Sprawdzamy piele mienie. W smaku zupełnie dobrze, choć wielkość porcji raczej dla dziecka . Są to pielemienie w wariancie polskim , normalnie podaje się je z kwaśną śmietaną i do tego są dość mocno czosnkowe. Pewne zdumienie wzbudza podanie ich z zestawem surówek jak do ryby lub schabowego. Cena 26 PLN . Pierogi z mięsem też całkiem smaczne . Oct. 2025
Zdjęcia
Opinie
-
Arpad Papescu ★★★★☆
-
wiexmaaa ★★★★★
Zajechaliśmy na trasie zupełnie przypadkowo. Knajpka może trochę wymaga odświeżenia, ale jest bardzo kameralnie i klimatycznie. Przywitał nas sympatyczny Pan, przyjął od nas zamówienie i poinstruował, gdzie znajdziemy bankomat, bo płatność tylko gotówką. Zamówiliśmy schabowego z ziemniakami i kapustą zasmażaną oraz placka z gulaszem i zestawem surówek. Do tego pomidorowa i dwie klasyczne oranżadki. Pyszne, domowe i naprawdę spore porcje. Schabowy na cały talerz - zaskoczył mnie i oczywiście nie udało mi się go pokonać :D ceny też naprawdę w porządku za tą jakość i ilość. Polecamy z całego serducha :)
-
Muniek Górski ★★★★★
Super miejsce . Zajechaliśmy po drodze do Warszawy . Porcje Bogate , jedzenie pyszne . Właściciel mega gość ! Napewno wrócimy .
-
Bartosz Wychowalek ★★★★★
Przepyszne domowe jedzenie. Porcje przeogromne, niska cena. Przemiła obsługa. Jesteśmy zachwyceni 10/10.
-
zdzisiu banik ★★★★★
Smacznie dużo i przyjemnie napewno nie wyjdziecie stąd głodni naprawdę polecam
-
Piotr Rola ★★★★★
Byliśmy gośćmi na komunii zorganizowanej w tym lokalu. Moje wrażenia były bardzo pozytywnie zarówno pod względem jedzenia, obsługi, wystroju lokalu, jak i podejścia do sprawy właściciela, który cały czas dbał osobiście o każdy szczegół. Pysznie i do syta, POLECAM !
-
MateoseQ ★★★★★
Bardzo uprzejmy szef prowadzący bar, jedzenie zawsze ciepłe z świeżych składników, a schabowy to wręcz ikona. Ceny również przystępne, zestaw zupy z drugim daniem około 28 złotych. Porcje duże
-
zbolsky ★☆☆☆☆
Jedzenie odgrzewane w mikrofali, paskudne. Nawet nie potrafią dobrze podgrzać. Porcja duża. Bez smaku, mydło. 28zł zestaw obiadu wiedząc jak tu jest za darmo bym tego nie wziął. Omijać szerokim łukiem.
-
Mateusz Pawlak ★★★★☆
Zestaw obiadowy za 25 zł to duża porcja, spokojnie można się najeść. Drugie dania bardzo smaczne wszystko świeżo przyrządzone. Zupy z zestawu raczej średnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Jadłodajnia u Natki?
Jadłodajnia u Natki znajduje się przy Warszawska 312, 05-092 Łomianki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Jadłodajnia u Natki?
Można skontaktować się z Jadłodajnia u Natki pod numerem +48 514 908 170
Jak można dotrzeć do Jadłodajnia u Natki?
Do Jadłodajnia u Natki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku