Opinie

  1. Bartek Baniecki ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce z uprzejmą obslugą. Kulinarnie rowniez trzyma wysoki poziom. Pyszny rosół, dokladnie taki jaki lubie z lekko slodkim posmakiem pochodzacym od kaczki i z pysznym makaronem. Zaskoczyko mnie podanie devolaya bo lezał on na ziemniakach ale gdy po pierwszym cięciu kotleta wylal sie z niego rosołek nadajac ziemniakom jeszcze lepszego smaku. Poezja smaku. Pierogi duuuze i podsmazane. Cakkiem niezłe choc dla mnie byly najslabszym punktem Naszego zamowienia ze wzgledu na lekko "przypalany" posmak. Napewno na duzy plus wielkosc bo to naprawde solidne pierogi.

  2. Tomek Półtorak ★★★★★

    Przychodzę tu z dziewczyną od roku czasu, jakość zawsze wyśmienita. Schabowy na cały talerz to mój faworyt. Jak ktoś chce zjeść jak u babci to musi tu przyjść! Obsługa również klasa, więcej takich miejsc, na pewno będę tu wracał!

  3. Marcin Sokołowski ★★★★★

    porcje sa MEGA WIELKIE ;))) bardzp dobre jedzenie warte swojej ceny !!! fajny klimat, mila i fachowa obsluga.. coz dodac wiecej... po prostu warto wpasc na obiad i przekonac sie samemu ;) dla zmotoryzowanych polecono parking w okolicznym Hotelu Hampton by Hilton gdyz w okolicy mega ciezko z parkingiem a jak jest to pieronsko drogi..

  1. Wiktor ★★★★★

    Uwielbiam to miejsce. Niepozorna restauracja, która jest perełką na mapie Mokotowa. Jedzenie jest absolutnie przepyszne. Swojskie, domowe, dopracowane do perfekcji i serwowane na przepięknych talerzach. Wszystko zawsze wygląda bardzo apetycznie. Miła, szybka i pomocna obsługa, zainteresowana gościem ale nie natarczywa. W godzinach szczytu w lokalu jest tłoczno, ale to oczywiste ze względu na smak serwowanych dań i ofertę lunchową. Polecam pysznego kotleta schabowego, porcja spokojnie na dwie osoby, sałatkę Cezar oraz obłędny tatar. Serwują też jeden z najlepszych żurków jakie jadłem. Karta jest krótka, konkretna i przepyszna. Pojawiają się też dania sezonowe w tym wyborne pierogi z jagodami. Polecam i zaglądam zawsze jak jestem w Warszawie!

  2. Przemek ★★★★☆

    W okolicy to najlepszy stosunek jakości do ceny i do wielkości dań. Bardzo dobrze radzą Sobie z rybami, zupami, sałatki też mają fajną kompozycje. Nie żałują dodatków. Jeśli danie jest z kurkami to tych kurek jest sporo. Wszelkie gulasze mają bardzo ładne i duże kawałki mięsa. Czasami nieco za tłusto i za dużo. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Fantastyczna zastawa stołowa, aż miło się je na tych ładnych ceramicznych talerzach. Ceny patrząc na jakość i wielkość dań to bardzo przystępne. W cieplejsze dni działa mały ogródek z tyłu i 2-3 stoliki z przodu knajpy. Jak wszystko super to dlaczego 4 gwiazdki. Lokal ma jeden zasadniczy minus (oprócz tego, że czasem dania zbyt tłuste i zapychające)... wyciągi w kuchnii nie dają rady. Jeśli kuchnia coś intensywnie smaży to roznosi się to na cały lokal i wchodzi w ubrania. W ciepłe dni można siedzieć na zewnątrz i wtedy jest git, ale w zimę to lepiej przyjść w mało popularne godziny albo ubrać rzeczy które i tak zaraz miały iść do prania. I za to niestety -1 gwiazdka.

  3. Monika Górska ★★★★★

    Przepyszne Dania, porcje spore a ceny bardzo przystępne. Potrawy, atmosfera, obsługa, wystrój na wysokim poziomie. Napewno jeszcze nie raz do Państwa wrócimy. 10/10

  1. Cukiernia Sweetness ★★★★★

    Pysznie, miło i pięknie. Miejsce niezwykle klimatyczne. Jedzenie: ogromne porcje, przepysznie przygotowanych, z super jakości składników. Zamówiliśmy sandacza z warzywami- smakował rewelacyjnie. Wielkie schabowe z kością wylewające się z talerza, kurczak kukurydziany z kopytkami smakowo, w punkt. No i zupy, żurek z chęcią poprosić można o dokładkę, zupa grzybowa, idealnie aromatyczna. Do każdego dania można zamówić kompocik. Całości dopełnia piękna porcelana i miła obsługa. Zdecydowanie polecamy będziemy wracać.

  2. Tom Monski ★★★★★

    Klimatyczne miejsce ze świetnym serwisem i wyjątkową zastawą z Bolesławca, jedzenie .. no cóż mam tak że jak jem coś wyjątkowo dobrego to się wzruszam i muszę przyznać że to co dziś jadłem wzruszyło mnie. Jak dla mnie top 10 miejsc w których miałem przyjemność nie tylko jeść ale też fajnie spędzić czas jak do tej pory. Gorąco polecam to miejsce

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tradycja Smaku By Service & Kitchen?

Tradycja Smaku By Service & Kitchen znajduje się przy Cybernetyki 6, Mokotów, 02-677 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tradycja Smaku By Service & Kitchen?

Można skontaktować się z Tradycja Smaku By Service & Kitchen pod numerem +48 536 726 752

Jak można dotrzeć do Tradycja Smaku By Service & Kitchen?

Do Tradycja Smaku By Service & Kitchen można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements