Opinie

  1. Piotr Fica ★★★☆☆

    Smakowo średnio, cenowo drogo. Istnieje wieje smaczniejszych i tańszych miejsc. Obsługa - słaba. Możesz dzwonić i zamawiać a i tak przy odbiorze kaza Ci czekac. To po co dzwonić i zamawiać na godzine? Zastanówcie sie następnym razem. Wystarczy przeprosić, rzucić sajgonki w gratisie i po sprawie a nie prowadzić zbedna dyskusje.

  2. Dawid Dylo ★★★★☆

    Jedzenie szybko podane porcje spore Kaczka dobrze cienko pokrojoną sosy dobre nie siedzą na żołądku nie ma się zgagi Cena 33zl

  3. Magdalena Kaczyńska ★★★★★

    Boska kaczka, wyśmienity makaron sojowy i filet kurczaka z frytkami palce lizać. Sosy obłędne. Serdecznie polecam dla głodnych małych i dużych.

  1. lilskon ★★★☆☆

    jedzenie dobre, nie wyróżnia się za bardzo. ceny dość wysokie w porowaniu do innych miejsc. w środku czysto i schludnie, obsługa dobra.

  2. Piotr Piotr ★★☆☆☆

    Niestety kurczak po seczuańsku tylko z nazwy. Warzywa i kurczak dosłownie utopiony w zupie z sosu sojowego i zdecydowanie nadmiernej ilości chilii. Ciężkie, słone i ostre - w taki nieprzyjemny sposób. Kurczak po seczuańsku powinien mieć wiele smaków i być pikatny a nie zalany po brzegi agresywnym sosem pod którym już nic nie poczujesz. Po opiniach spodziewałem się zwykłego poprawnego dania. Niestety nie tym razem.

  3. Szwedzik ★★★★★

    Jak dla mnie kaczka z sezamem mistrzostwo świata jestem miłe zaskoczony tym pysznym jedzeniem

  1. Tomasz W. ★★★★☆

    Tajski ramen i chińska chow mein są w porządku, ale pho z wołowiną nie jest zbyt dobre, pho jest nawet trochę twarde.

  2. Dominik Szponar ★★★★☆

    Plus za przestronny lokal. W środku było pusto, na jedzenie czekałem 15 min. Minus za skromne menu, które jest wyłączenie wywieszone na tablicy. Porcje średniej wielkości, adekwatne do ceny. Padthai z tofu dobry, zabrakło świeżych kiełków i szczypiorku. Ryba z pieczarkami bardzo smaczna, ale sos średni w smaku.

  3. A Dre ★★★★★

    Podoba mi się... Szybko, sprawnie i na temat. Dla mnie jedzenie pyszne, w porze lunchu, pełna restauracja z kolejką w oczekiwaniu na wolne miejsca. Ta restauracja broni się sama. Polecam i pozdrawiam

  1. Piotr Ż ★★★★☆

    Makaron z kurczkiem niczym nie różnił się od kurczaka po seczuańsku(większa ilość warzyw) ale ogólnie do zjedzenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Little Saigon Pałeczki i Smak?

Little Saigon Pałeczki i Smak znajduje się przy Aleja Krakowska 109, Włochy, 02-180 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Little Saigon Pałeczki i Smak?

Można skontaktować się z Little Saigon Pałeczki i Smak pod numerem +48 224 975 599

Jak można dotrzeć do Little Saigon Pałeczki i Smak?

Do Little Saigon Pałeczki i Smak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements