Smakowo średnio, cenowo drogo. Istnieje wieje smaczniejszych i tańszych miejsc. Obsługa - słaba. Możesz dzwonić i zamawiać a i tak przy odbiorze kaza Ci czekac. To po co dzwonić i zamawiać na godzine? Zastanówcie sie następnym razem. Wystarczy przeprosić, rzucić sajgonki w gratisie i po sprawie a nie prowadzić zbedna dyskusje.
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Fica ★★★☆☆
-
Dawid Dylo ★★★★☆
Jedzenie szybko podane porcje spore Kaczka dobrze cienko pokrojoną sosy dobre nie siedzą na żołądku nie ma się zgagi Cena 33zl
-
Magdalena Kaczyńska ★★★★★
Boska kaczka, wyśmienity makaron sojowy i filet kurczaka z frytkami palce lizać. Sosy obłędne. Serdecznie polecam dla głodnych małych i dużych.
-
lilskon ★★★☆☆
jedzenie dobre, nie wyróżnia się za bardzo. ceny dość wysokie w porowaniu do innych miejsc. w środku czysto i schludnie, obsługa dobra.
-
Piotr Piotr ★★☆☆☆
Niestety kurczak po seczuańsku tylko z nazwy. Warzywa i kurczak dosłownie utopiony w zupie z sosu sojowego i zdecydowanie nadmiernej ilości chilii. Ciężkie, słone i ostre - w taki nieprzyjemny sposób. Kurczak po seczuańsku powinien mieć wiele smaków i być pikatny a nie zalany po brzegi agresywnym sosem pod którym już nic nie poczujesz. Po opiniach spodziewałem się zwykłego poprawnego dania. Niestety nie tym razem.
-
Szwedzik ★★★★★
Jak dla mnie kaczka z sezamem mistrzostwo świata jestem miłe zaskoczony tym pysznym jedzeniem
-
Tomasz W. ★★★★☆
Tajski ramen i chińska chow mein są w porządku, ale pho z wołowiną nie jest zbyt dobre, pho jest nawet trochę twarde.
-
Dominik Szponar ★★★★☆
Plus za przestronny lokal. W środku było pusto, na jedzenie czekałem 15 min. Minus za skromne menu, które jest wyłączenie wywieszone na tablicy. Porcje średniej wielkości, adekwatne do ceny. Padthai z tofu dobry, zabrakło świeżych kiełków i szczypiorku. Ryba z pieczarkami bardzo smaczna, ale sos średni w smaku.
-
A Dre ★★★★★
Podoba mi się... Szybko, sprawnie i na temat. Dla mnie jedzenie pyszne, w porze lunchu, pełna restauracja z kolejką w oczekiwaniu na wolne miejsca. Ta restauracja broni się sama. Polecam i pozdrawiam
-
Piotr Ż ★★★★☆
Makaron z kurczkiem niczym nie różnił się od kurczaka po seczuańsku(większa ilość warzyw) ale ogólnie do zjedzenia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Little Saigon Pałeczki i Smak?
Little Saigon Pałeczki i Smak znajduje się przy Aleja Krakowska 109, Włochy, 02-180 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Little Saigon Pałeczki i Smak?
Można skontaktować się z Little Saigon Pałeczki i Smak pod numerem +48 224 975 599
Jak można dotrzeć do Little Saigon Pałeczki i Smak?
Do Little Saigon Pałeczki i Smak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku