Opinie

  1. Karol Kuk ★☆☆☆☆

    Jedzenie .. Bez komentarza. Zamówione 2x bun cha No bez jaj ale rosół zimny . Mięso zamiast grillowane to bylo pieczone i to nie dzis bo czuć lodowka i zimne w środku. Zamiast naprawdę ciekawej zieleniny kiełków otrzymane pekinka z marchwią. Koszmar . Polecam na Bakalarskiej tam można naprawdę smacznie zjeść coś takiego i na ciepło i Świerże dziwne ze sie utrzymuje lokal bywalnce chyba z przypadku . Cena jak za dobrą jakość a otrzymuje sie chłam

  2. Diana Włodarczyk ★☆☆☆☆

    Omijać szerokim łukiem! Jedzenie bez smaku, nieprzyprawione, jedyne co czuliśmy to stary olej. Najgorsze tego typu jedzenie jakie jedliśmy w życiu. Oboje skończyliśmy z ostrym zatruciem z gorączką! Miejscem powinien się zainteresować sanepid! Jak rzadko wystawiam negatywne opinie tak jedzenie tu uznaje za niebezpieczne. Pani ze stolika obok zamówiła zupę, spróbowała i odstawiła całe danie. Myślę, że to też dużo mówi. Mocno dziwi mnie ocena tego miejsca, bo uważam że 3 gwiazdki to zdecydowanie za dużo. Dramat

  3. Krzysiek ★★☆☆☆

    Jedzenie bardzo słabej jakości. Mięso tłuste i ciągnące się. Jeden z najgorszych "chińczyków" jakiego jadłem. Dramat

  1. Alesia Karolik ★★★★★

    Ale to było pyszne jedzenie! Padtaj z krewetkami za 39 zł. Bon bu coś tam z mięsem i mega sosem za 35 zł. Porcję są duże. Zdecydowanie do odwiedzenia!

  2. Dominik - taste&explorar ★★★★★

    Bar wewnątrz pasażu handlowego. Kilka stolików w ogrodzonej przestrzeni. Zamówiona ryba w curry, ku mojemu zdziwieniu bardzo smaczna, a procja duza. Ciekawa lekko pikantna zalewa z czerwonego curry, na osobnym talerzyku soczysta surówka i makaron smażony. Jedzenie bardzo tanie i syte. Spore zaskoczenie patrząc na opinie i średnią ocen 3,0. Na minus brak menu papierowego, tylko mało czytelna tablica.

  3. filip Abc ★☆☆☆☆

    Z całego serca nie polecam , zamówiłem kurczaka na gorącym półmisku a dostałem surowe mięso z kurczaka lała się krew był cały siny , w odpowiedzi od kucharza dostałem odpowiedz ze robił sie 30min a zamówienie otrzymałem po 5minutach , tłumaczył sie że przecież panierka jest chrupka. U dziewczyny podobnie dostała surowe i gumiaste krewetki.

  1. Adam Kalmus ★☆☆☆☆

    Jedzenie tragiczne. Resztki z kurczaka. Suche, bez smaku. Makaron z dnia wcześniej przygotowywany był 20 minut. Pocięty w jakieś dziwne krótkie kawałeczki. Czuć jedynie stary olej. Brak jakichkolwiek przypraw. Pani na kasie niemiła. Bardzo drogi jak na chińskie jedzenie jak z budy. Jak ktoś jest bardzo glodny to lepiej zjeść suchą bułkę z Auchan który jest na przeciwko. Najlepiej omijać to miejsce szerokim łukiem.

  2. Edward Miś ★☆☆☆☆

    Tragedia ! Brudne stoliki, makaron z warzywami bez warzyw ! Nie polecam.

  3. Tomasz W. ★★★★☆

    Porcje są obfite, ale to od Ciebie zależy, czy będzie smaczne, czy nie. Kasjer rozumie tylko wietnamski i żadnych innych języków, najlepiej pokazać mu zdjęcia przy składaniu zamówienia.

  1. Jarosław Kijek ★☆☆☆☆

    Makaron z warzywami bez smaku i bez warzyw. Smak Makaronu z tłuszczem bez jakichkolwiek przypraw. Surówka z kapusty tak samo bez smaku. Sajgonki niedobre z silnie wyczuwalnym aromatem mięsa najniższej jakości. Omijać albo może brać droższe dania. Najgorszy „Chińczyk” jakiego jadłem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tigon Asian Cuisine?

Tigon Asian Cuisine znajduje się przy Aleja Krakowska 61, 02-285 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tigon Asian Cuisine?

Można skontaktować się z Tigon Asian Cuisine pod numerem +48 886 830 880

Jak można dotrzeć do Tigon Asian Cuisine?

Do Tigon Asian Cuisine można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements