Perfekcyjnie ..świetna robota ! Nowy tatoo jak i likwidacja starego tatuażu ! Polecam :)
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Klimowicz ★★★★★
-
Magda Dudek ★☆☆☆☆
najgorszy fryzjer w warszawie!!! nie dosc, ze nie wasze zdjecia to podajecie cene za zabieg 250 zl na poczatku a przy kasie mowicie 500 MASAKRA czegos takiego to bym soe na chinskim targu nie spodziewala…. WSTYD
-
Magda ★☆☆☆☆
Tragedia. Do fryzjera udałam się 8 maja 2025, po zobaczeniu ogłoszenia o poszukiwanej modelce na shaggy cut i farbowanie. Opłata miała być za materiały i studio napisało mi, że cena będzie w widełkach 250-300zł. Zapłaciłam 500, a o rzeczywistej cenie usługi dowiedziałam się pod koniec zabiegu. W stresie zapłaciłam, mając już dość po 5 godzinach siedzenia, znaczną część czasu z głową na myjce. Wyszłam bardzo niezadowolona, z efektem widocznym na zdjęciach, ani szarym, ani nie zbliżonym cięciem do tego o co prosiłam. Fryzjerka zaproponowała mi poprawkę, po której efekt jest lepszy, ale włosy nie spłukują się do platyny, tylko do blondu. Jest mi bardzo przykro, że muszę wystawić taką opinię, ale próbując w grzeczny sposób skontaktować się z salonem nie dostałam odpowiedzi. Dopiero po którejś wiadomości salon odniósł się, odpisując na każdą moją wiadomość tą samą formułką, widoczną na zrzucie ekranu. Nikomu nie polecam.
-
Jacek Ogrodowski ★★★★★
Bardzo fajny fryzjer a szczególności pani w Zielonych czerwony włosach dzisiaj byłem na strzyżeniu ładnie mnie obcięła polecam
-
Natalia Kornelia ★☆☆☆☆
Byłam tam kilka razy u Pani Sylwii , zawsze robiłyśmy balejaż zazwyczaj wychodziłam zadowolona jednakże ostatnia wizyta zakończyła moje dobre zdanie o tym miejscu wyszłam z siwym odrostem pofarbowaną bluzką i na koniec po wykonanej usłudze zostałam poinformowana o wzroście ceny o 70 % zapłaciłam ile miałam przy sobie i wyszłam , mój błąd nie powinnam nic zapłacić . Opisałam całą sytuację w wiadomości do właścicieli a ta wmówiła mi kłamstwo i zaatakowała że zrobiono mi jakąś regenerację o której nie zostałam poinformowana … zero przepraszam nawet jeśli by podwyższyli ceny czy robi dodatkowo regenerację to chyba klienta się o tym informacje przed usługą , już nie wspominając o zniszczeniu ubraniu i ogólnie zachowanie mocno nie profesjonalne . Nie polecam .
-
Matydla Grabowska ★★☆☆☆
Niestety jakie miejsce taki salon i usługi słaba jakość
-
Karolina Kaczorowska ★★★★★
Monika to czarodziejka! Dodatkowy plus to miła atmosfera. Zdecydowanie polecam wszystkim :)
-
N XYZ ★☆☆☆☆
Absolutnie nie polecam. Byłam 3 razy, za każdym razem u innej fryzjerki i każda niekompetentna, nie wiem gdzie uczą się swojego fachu i kto dopuszcza do wykonywania zawodu. Pierwsza z fryzjerek nie umiała wykonać delikatnego cięcia pazurek Druga z kolei bała się obciąć włosy do wskazanej przeze mnie długości (było to około 10,15 cm) informując, że niedawno inna klientka prosiła o ścięcie i miała do niej pretensje, że ma za krótkie, więc na zapas ścięła mi za mało, a jak później próbowała naprawić swój błąd i wyrównać do oczekiwanej przeze mnie długości to włosy były różnej długości. I najlepsza ostatnia fryzjerka. Różnica długości między lewą stroną a prawą wynosiła ze 3 cm jak nie więcej. Jak zwróciłam Pani uwagę to powiedziała, że z tej strony co włosy są krótsze to lepiej się unoszą stąd ta różnica w długości. Radzę podszkolić kadrę fryzjerska, bo że znajomością fachu to mają daleko od siebie
-
Małgorzata Rymsza ★☆☆☆☆
Prosiłam o podcięcie końcówek włosów. Zaznaczyłam wyraźnie, że zapuszczam i prosiłam podcięcie o centymetr, półtora. Skończyło się na 3-6 cm, z różnicą 3 cm między lewą a prawą stroną. Widząc to, zapytałam "fryzjerki" czy tak jej zdaniem wygląda centymetr, półtora. Wstałam z fotela, wyszłam bez słowa i z jeszcze mokrą głową poszłam do innej fryzjerki - p. Beaty w Galerii Grochów na I piętrze, która mi włosy wyrównała i doprowadziła do ładu. Ostatecznie wskutek niekompetencji i braku zielonego pojęcia o wykonywanym przez siebie zawodzie "fryzjerki" ze Studio 7 pół roku zapuszczania włosów poszło się bujać. Radzę omijać ten przybytek szerokim łukiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Studio 7?
Studio 7 znajduje się przy Kobielska 23/003, 04-359 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Studio 7?
Można skontaktować się z Studio 7 pod numerem +48 224 001 919
Jak można dotrzeć do Studio 7?
Do Studio 7 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku