Właśnie wracam z KFC. Wydałem ok.200 zł . Dan nie pomylili ,ale nie było napojów do wielkiej dolewki (no troche mnie to wpieniło skoro place już za dolewkę ) .Po proszeniu o dolanie napojów dostałem informację że kolega zaraz napełni (w połowie napojów już leciała sama woda ) niestety się nie tego doczekałem . Obsługa super i dania też okej .
Zdjęcia
Opinie
-
Kuba Zawidzki ★★★★☆
-
Kamila Hodyn ★★☆☆☆
Bylam wczoraj z corka na zakupach i corka chciala bsmarta wiec go wzięliśmy ale oczekiwaliśmy 15 minut. W dodatku bylo zimne. Nie polecam wszystkim obslugiwal nas jakis chlopak ktory nie byl mily
-
Raket Raketowski ★★★☆☆
Bardzo dobre mięso w kubełku, chyba trafiliśmy świeży Olej ale frytki niesłone i lipne, zamówienie za 100 zł ( zamieniłem frytki na coleslaw, frytki zabrali a coleslawa nie dali oraz nie dali keczupu. Dodatkowo cheesburger twardy) Zamówienie niestety sprawdziłem dopiero w domu. Pan z obsługi bardzo miły
-
Dominik Wójcicki ★☆☆☆☆
Składałem w formie ''na miejscu'' zamiast zamówienia na tackach otrzymałem spakowane zamówienie w torby, kiedy zgłosiłem to obsłudze ta stwierdziła, że musiałem złożyć zamówienie na wynos, mimo tego że byłem pewien, iż składałem to zamówienie na miejscu, po wymianie zdań z pracownikami podszedł do mnie przełożony - Pani w jasnoniebieskiej koszuli stwierdziła, że jeśli otrzymałem zamówienie spakowane na wynos to musiałem zamawiać na wynos, kiedy przyszła moja narzeczona i potwierdziła to, że składaliśmy zamówienie na miejscu Pani ta sprawdziła w systemie i stwierdziła, że rzeczywiście złożyłem to zamówienie na miejscu ale jedyne co można zrobić to wziąć od niej tackę i sam mogę sobie to zamówienie rozpakować na tackę. Zamówienie było duże, byłem w tej restauracji z narzeczoną i dziećmi wiec trudno było mi rozdzielać to samodzielnie, obsługa nie chciała w tym pomóc. Po rozpakowaniu przeze mnie zamówienia okazało się, że nie było w nim ketchupu do frytek, których zamówiliśmy kilka sztuk. Po zgłoszeniu się do obsługi z tym problemem Pani przełożona powiedziała cytuję ''nie było ketchupu? u nas ketchup wydajemy tylko jak klient się sam po niego zgłosi''. Całą swoją wizytę oceniam bardzo negatywnie, ponadto po spożyciu posiłku w restauracji kfc mieliśmy biegunkę co według mnie świadczy o nieświeżym jedzeniu serwowanym w tej restauracji. Uważam, że pracownikom powinno przydać się szkolenie z empatycznej obsługi klienta z naciskiem na to, żeby nie wmawiali klientowi, że zmawiała wynos jeśli sami popełnili błąd, bo według mnie to niezmiernie bezczelne.
-
Dranej ★☆☆☆☆
Notorycznie mylą się w zamówieniach. Albo brakuje jakiejś rzeczy albo dają inny kubełek (np 30 hotwingsów zamiast 30 stripsów). Nie mam siły za każdym razem dzwonić i marnować pół godziny czasu na to aby z łaski swojej przesłali brakujące/pomylone produkty.
-
EL ASS ★☆☆☆☆
Tragedia ! Zamówiony ryż z kurczakiem mięso niedosmażone które długo leżało ! Nie polecam
-
xko 113 ★★★☆☆
Obsługa okej, jedzenie dobre, ale chciałbym zaapelować do kierownika, żeby zatrudnił kogoś do pomocy. Obsłużenie 8 klientów nie jest wyczynem, lecz uważam że dla zespołu kucharza i trzech pracowników jest to ciężkie. Dawali z siebie wszystko i wyciskali ostatnie poty po to żebym dostał B-smarta po 21 minutach. Opanowanie tak szerokiego menu i dużej ilości klientów nie jest możliwe w zachowaniu standardu restauracji typu Fast Food. Mam nadzieję że moja niska ocena zachęci do zwiększenia kadry pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KFC Piaseczno CH Auchan?
KFC Piaseczno CH Auchan znajduje się przy Puławska 46, 05-500 Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KFC Piaseczno CH Auchan?
Można skontaktować się z KFC Piaseczno CH Auchan pod numerem +48 801 464 646
Jak można dotrzeć do KFC Piaseczno CH Auchan?
Do KFC Piaseczno CH Auchan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku