Za każdym razem to samo, przyjezdzam i biorę na wynos, zawsze muszę czekać na ciastka bo nagle ich nie ma, choć widzę że leżą 3-4... Nie mówiąc o tym że, dojeżdżam do domu, otwieram zamówienie a w zamówieniu brak sosów, w happy meal zawsze nie ta zabawka która była wybrana... Nie polecam...
Zdjęcia
Opinie
-
Sebastian Witkowski ★☆☆☆☆
-
al na ★☆☆☆☆
Jestem częstym gościem - w 95% zamówień na wynos lub z dostawą brakuje słomki. Niby drobnostka ale niezwykle upierdliwa podczas jazdy samochodem a nawet w domu. Co to za jakiś problem, że tej słomki zawsze brakuje?!
-
Bart Bart ★★★☆☆
Panuje tu haos, wydają zamówienia nie weryfikując numerków...przykładowo mojego drwala dostał gratisem młody chłopak z kolegami był, gadka szmatka i ma. A ja czekam i czekam, w końcu podchodzę i mówię że mnie pominięto... A pani na to zaraz będzie...poczekałem jescze kilka minut i otrzymałem swój lunch... żenada
-
Dominik Balawender ★☆☆☆☆
Jedzenie zamówione przez Uber eats. Zamówiłem to co na screenach. Nic się nie zgadzało, zamówienie wybrakowane, tj. brak frytek i cheeseburgera, zimne i składane chyba z dwóch zamówień. Zamówienie złożone 22:24, a odebrane 10 minut później przez kierowcę. Otrzymałem czyjeś zamówione, które zostało nieodebrane z godziny 19:30. Rozumiem, że dzisiaj wyszedł drwal i może to potrwać, ale czy naprawdę tak ciężko zrobić nowe zamówienie a nie upychać stare? Nie polecam.
-
Aleksandra Wa ★☆☆☆☆
1500 ZŁ ZA PARKING! TYLE KAŻĄ MI I MOJEJ ZNAJOMEJ ZAPŁACIĆ. Czuję się oszukana, nie wiem jak można tak traktować klienta. Każdy postój > 90 minut na parkingu kosztuje 250zł, o czym dowiadujemy się PO PÓŁ ROKU gdy otrzymujemy wezwania do zapłaty. Najwyraźniej dla sieci McDonald's liczy się tylko by klient zapłacił, zjadł w 15 minut i odjechał. Lepiej uważajcie, przecież można regulamin zmienić z dnia na dzień np na karę 100.000 zł za przekroczenie 15 minut parkowania. To dopiero biznes będzie się kręcił. W imię zasad nie jadamy już w maku. Jest wystarczająco innych restauracji. Odradzamy też wszystkim innym. Świetny PR.
-
Leszek Górczewski ★★★★☆
Zbyt głośna muzyka i brak możliwości przyciszenia.
-
Helena “X” ★★★★★
Mile zaskoczenie. Przemila obsluga Pana Michala spowodowala ze postanowilam wyrazic swoja opinie. Pan zadbal o moje wrazenia smakowe. Doradzal, podpowiadal. Naprawde bylam pod wrazeniem. Panie Michale dziekuje.
-
Katarzyna Kumela ★★★★★
Byłam mile zadkoczona śniadaniem w McDonald....jajecznica,kanapki z białym serkiem rukolą i rzodkiewką...i pyszna kawa :)
-
Катюша Адмиралова ★★☆☆☆
Bardzo długo czekaliśmy dopóki ktoś podejdzie i przyjemnie opłatę. Zamówienie dostaliśmy szybko. Wcześniej zawsze było wszystko w porządku. Ale dziś zamiast sprite dostałam - 1/10sprite i 9/10 woda gazowana.
-
Artur Taperek ★☆☆☆☆
Kolejny raz w tym mc żenada... nigdy więcej tu nie wejdę i moje dzieci też nie. Czekasz 10 minut na jedzenie i dostajesz zimne, a w restauracji o 9 rano 4 klientów jedzących i pusto... Pan manager na słuchawce czeka aż klienci zaproponują zamówienie sobie sami... stracone pieniądze i ból brzucha dziecka po zimnych frytkach... nawet nie było czym wytrzec buzi... jedna serwetka i nie na jedna osobę. Przykro mi, ale to ostatni raz w tym budynku.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy Pelikanów 24, Ursynów, 02-843 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 694 496 025
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku