Fajne miejsce na spotkanie. Jeśli chodzi o jedzenie to dobre, ale uważam że biorąc pod uwagę cenę oczekiwałbym trochę lepszego, ładnie podane ale mięso było suche. Obsługa jak najbardziej na plus
Zdjęcia
Opinie
-
Maksymilian Krysa ★★★★☆
-
Anita Rogalska ★★★★★
PaTaThai na Mokotowie odwiedzamy regularnie co kilka miesięcy. Lubimy klimat restauracji: kolory, dekoracje, jest wygodnie i przyjemnie. Tum razem jeszcze skorzystałyśmy z klimatycznego ogródka. Jedzenie jak zawsze super. Wybrałyśmy upon z kurczakiem i curry z krewetkami. Do tego lemoniada letnia i koktajl z marakują. Dania świetne, dobrze doprawione i w niezłym rozmiarze. Podobnie napoje. Obsługa miła i kompetentna. PS: zdjęcie curry zrobione jak sobie przypomniałam pod koniec posiłku. Wyglądało jak na zdjęciu w menu :).
-
Jot eS ★★★★★
Całkiem przyzwoite tajskie smaki. Sałatka z grejpfrutem jest ok, zdecydowanie godna polecenia jest tajska herbata. Sympatyczne, choć skromne desery. Miejsca w ogródku zacienione, hałas od ulicy nie przeszkadza. Ogólnie miejsce raczej nie na szybki obiad, ale żeby posiedzieć, porozmawiać i coś dobrego przekąsić.
-
Agnieszka Wajda-Melaniuk ★★★★★
Miejsce, gdzie można miło spędzić czas z drugą połówką lub znajomymi. Przede wszystkim pyszne jedzenie, porcje na prawdę spore ;) fajny zestaw przystawek dla 4 osób. Zazwyczaj na testy knajpy wybieram padthaia i tutaj uważam, że danie było bardzo dobre :) zamówiliśmy jeszcze curry, wersja z 3ma papryczkami naprawdę ostra :) Na osobny punkt i uwagę zasługują drinki - przeeeepyszne! Spróbowałam 3ech, każdy cudowny i warty powtórzenia. Na pewno wrócę
-
Emilia Czarnocka ★★☆☆☆
Byłam dwa razy - za każdym razem bez zachwytu. Wszystkie dania mam wrażenie zrobione na jedno kopyto … w smaku czuć głównie sos sojowy. Makaron sojowy podano z rozgotowana marchewka oraz brokułem, które miałam wrażenie wyszły prosto z zamrażary… Tofu dodane do dania totalnie bez smaku… Zero przyjemności. Przystawka (smażone pierożki z sosem słodko-kwaśnym) była dobra. Ceny zdecydowanie bardzo wysokie jak na takie doznania. Obsługa po prostu jest i raczej nie wkłada w swoją prace nic ponad to co musi. Na dania główne czekaliśmy bardzo długo, na rachunek również. Jak na autentycznego kucharza na wodzy to poziom bardzo słaby. Zwykły chińczyk tyle ze dwa razy droższy. Z pozytywnych rzeczy to chyba tylko wystrój, ale chyba nie po to przychodzi się restauracji. Po prostu - nie warto.
-
Tyśka ★★★★☆
Uwielbiam pad thaia, jednak tutaj nie trafił w moje gusta, był zdecydowanie za słodki, być może tak powinien smakować prawdziwy pad thai, nie wiem, jednak coś mi tam nie zagrało. Drugie danie(niestety nie pamiętam nazwy) też nie zachwyciło, było ok. Jeśli chodzi o samo jedzenie, to określiłabym to miejsce, zjadlam,było całkiem smaczne, ale nie wróciłabym ponownie. Jednak uważam, że miejsce ma fajny klimat i na pewno fani tajskiej kuchni znajdą cos dla siebie, dlatego 4*
-
Joanna O ★★★★★
Świetne miejsce na mapie Mokotowa! Można usiąść w środku oraz w ogródku przed restauracją. W środku bardzo ładny wystrój, szczególnie podobał mi się bar. Zamówiliśmy przystawkę (karkówkę w paskach), 2x czerwone curry z kaczką i wołowiną, deser sticky rice, i 4 różne drinki (lemongrass mule, passion fruit, z musem z liczi i z rozmarynem). Wszystko było pyszne, drinki byly ekstra smaczne. Na pewno wrócimy chociażby ja same koktajle... ;) Ryż do curry był idealnie ugotowany. Obsluga przywitała nas na wejściu, mogliśmy wybrać stolik, a później obsługiwał nas przemiły pan:) Plus za toaletę damską - pomijając już czystość i ładny wygląd - był przewijak dla mam z maluchami i dostępne tampony oraz podpaski.
-
Anna Rajtar ★★★★★
Bardzo sympatyczne miejsce. Przyjemna atmosfera. Sporo ludzi, widać ze to popularne miejsce. Niezwykle szybka, energiczna i sprawna obsługa. Wysoka jakość jedzenia. Smaczne, wyraziste smaki. Jedliśmy curry i pad thai udon, sajgonki, desery - sticky rice i smażone banany. Wszystko bardzo dobre. Do zimowej herbaty przydałby się kawałek cytryny żeby był jakiś kwaśny element. Chętnie powtórzymy bo sporo dań w karcie wyglądało zachęcająco. Czysta i dobrze zaopatrzona w środki higieniczne łazienka
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PaTaThai - Mokotów?
PaTaThai - Mokotów znajduje się przy Obrzeżna 1B, Mokotów, 02-691 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PaTaThai - Mokotów?
Można skontaktować się z PaTaThai - Mokotów pod numerem +48 574 118 101
Jak można dotrzeć do PaTaThai - Mokotów?
Do PaTaThai - Mokotów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku