Opinie

  1. Dawid Dawid ★★★★★

    Przesympatyczna obsługa i obłędnie pyszne pierogi. Czekoladowe z maliną to czysta fantazja kulinarna, a z dziczyzną to już w ogóle kosmos! Jadę po nie z drugiego końca miasta. Do zobaczenia!

  2. Sonia M ★★★★★

    Pierwsza moja wizyta. Bardzo miła i pomocna obsługa. Możliwość "mieszania" pierogów. Wspaniale z kaczką, krewetką i dziczyzną. Palce lizać. Można zjeść na miejscu albo zabrac są sobą. Na pewno tu wrócę.

  3. Lola Bunny ★★★★★

    Dużym zdziwieniem było to, że lokal jest bardzo malutki! Dosłownie w środku miejsca na jakieś 4 osoby. Dobrze ze w okresie wakacji i ciepłych dni są stoliki na zewnątrz. Jedzenie czyli pierogi bardzo dobre, specjalnie wpadłam na pierogi z jagodami, nie zawiodłam się. W smaku ciasto delikatne i sporo jagód. Porcja mogłaby być nieco większa. Pierogi mięsne też były bardzo smaczne. Ma pewno jeszcze wpadnę!

  1. Ireneusz Chorosz ★★★★★

    Bardzo smaczny farsz, miękkie i cienkie ciasto, czyli pieróg wymarzony. Z wad, brak toalety, brak napojów, plastikowe sztućce i jednorazowe talerze, choć te dwa ostatnie wydają się zrozumiałe z uwagi na wielkość (małość) lokalu. W każdym razie warto dla samych pierogów, bo są na prawdę warte spróbowania.

  2. Quarte - Film & Foto ★★★★★

    Świetne miejsce godne polecenia. Miła obsługa i pyszne pierogi.

  3. Radosław Reszka ★★★★★

    SOLI - po prostu PYSZNIE! Must try na żoliborskiej mapie kulinarnej. Próbowane pierogi ruskie, cienkie ciasto wypełnione wyraziście doprawionym farszem, ze świetną proporcją sera i ziemniaka, okrasa bardzo smaczna. Malutki minus za lekkie rozgotowanie. Do ciasta pielmieni już się przyczepić nie da, a farsz utrzymał ten poziom, pyszny rosołek i mięsko, godny rywal dla moich ulubionych pielmieni z praskiej "Skamiejki". Wyczuwalna dbałość o produkty, dlatego nie mogę się doczekać spróbowania pozostałych mięsnych propozycji, a jest w czym wybierać! Wnętrze ciasne, ale całkiem przytulne, a jak wiadomo, ściany w lokalu nie są z gumy. Zawsze pozostaje możliwość zamówienia na wynos. Porcje w sam raz, ceny adekwatne. Serdecznie polecam!

  1. Adam Sokolnicki ★★★★★

    Absolutnie przepyszne. Pierogi z kurczakiem majstersztyk. Nieinwazyjne, puszyste i lekki ciasto Pełne (przez duże P) idealnie doprawionego farszu. Jeżeli wszystkie są tak napakowane jak te z kurczakiem to pozostaje mi tylko próbować kolejnych smaków :)

  2. sushi sense ★★★★★

    Pyszne pierogi! Zamówiłam pierogi ze szpinakiem i fetą oraz wiśnia w czekoladzie, były bardzo smaczne. Obsługa bardzo miła, a lepione na żywo pierogi nadają przesympatyczną atmosferę. Na pewno wrócę tu nie raz :D

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SOLI - po prostu PIEROGI?

SOLI - po prostu PIEROGI znajduje się przy Przasnyska 9, Żoliborz, 01-756 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SOLI - po prostu PIEROGI?

Można skontaktować się z SOLI - po prostu PIEROGI pod numerem +48 507 602 701

Jak można dotrzeć do SOLI - po prostu PIEROGI?

Do SOLI - po prostu PIEROGI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements