Niestety umówiona wizyta nie doszła do skutku . Lokal zamknięty zero informacji zero telefo uzebym nie jechała. Ostatnio jak.bylam butelki po winie - świętowały dziewczyny....
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Rymak ★☆☆☆☆
-
Julia Jen ★★★★★
Rewelacyjna usługa! Pani Wanda jest absolutną profesjonalistką. Byłam na pasemkach razem moja ciocią i obie jesteśmy zachwycone. Najlepiej zrobione pasemka w moim życiu! Pani Wanda ma ogromną wiedzę i uzyskała efekt idealnie taki, jaki chciałyśmy! Dziękujemy Polecam
-
Ewa Brzywczy ★★★★★
Pani Wando - przepiękna metamorfoza! Bardzo dziękuje za pomoc w dobraniu odpowiedniego koloru. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani wiedzy, profesjonalizmu oraz dziękuje za przemiły czas ✨ z czystym sercem polecam!
-
Ines Sternicki ★☆☆☆☆
Nie polecam może nie o tyle samego salonu ale usług pani Ani- która umawia klientki ale sama nie informuje, ze znajduje się na kwarantannie i nie przyjmuje. Byłam umówiona z kolezanka tego samego dnia i żadna informacja nie została nam przekazana. Niepoważne i lekceważące podejscie do stałych klientek.
-
Diana Ścigala ★★★★★
Polecam ten salon, a w szczegolnosci Paulinę! Chodzę do niej już dobrych kilka lat i zawsze wychodzę z pieknym kolorem i dobrze ściętymi włosami!!!Mega doświadczenie i pełen profesjonalizm! A do tego przemiła atmosfera!
-
Malwina Witkowska-Łysiak ★★★★★
Polecam!!! Profesjonalne i delikatne podejście do klienta. Zawsze idealnie dobrany kolor, a włosy po wizycie gładkie i lśniące. Ogromnym plusem jest też stosowanie przez Paulinę naturalnych produktów Kemon, które w przeciwieństwie do innych farb- nie podrażniają i nie szczypią, ale wręcz przeciwnie nawilżają, koją i doskonale pielęgnują nawet wrażliwą skórę głowy. Polecam!
-
Kamila Jaros ★★★★★
Bardzo polecam. Usługi najwyższej jakości. Przemiła atmosfera i pełen profesjonalizm. Przyjeżdżam specjalnie z innego miasta bo zawsze z salonu wychodzę zadowolona i odprężona. Świetne, naturalne farby do koloryzacji i kosmetyki do pielęgnacji. Fryzjerka Paulina to mistrzyni. Naprawdę warto!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AVANGARDA?
AVANGARDA znajduje się przy Stefana Szolc-Rogozińskiego 3, Ursynów, 02-777 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AVANGARDA?
Można skontaktować się z AVANGARDA pod numerem +48 537 455 365
Jak można dotrzeć do AVANGARDA?
Do AVANGARDA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku