Fajny lokal choć trafiłem do niego w złym okresie (spotkań przed świątecznych). Zacznę w takim razie od minusów, było bardzo głośno ciężko było swobodnie rozmawiać, a tu jeszcze wpada ekipa i zaczyna śpiewać piosenki i kolędy. Dwie toalety D+M na cały lokal, bardzo słabo na piętrze gdzie były ustawiały się kolejki. Pozytywy to fajny lokal, dobra lokalizacja, przepyszne jedzenie i dobre piwko. Ceny jak na Warszawę bardzo rozsądne. Jakość jedzenia i sposób podania na wysokim poziomie. Sala przybrana bardzo ładnie, z każdej strony widać święta. Obsługa bardzo miła i pomocna. Na wstępie czekały na nas czekadełka - pieczywo, oliwki, i masełko ziołowe. Na drugie dania nie czekaliśmy długo ok. 25 min. Polecam warto odwiedzić.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Grądzki ★★★★☆
-
Magdalena Kaczanowicz (Racjapielęgnacja) ★★★★★
Bardzo fajne miejsce, pojechaliśmy kierując się opiniami i nie zawiedliśmy się. Jedzenie przepyszne, bardzo duży kącik dla dzieci (zalecamy przejrzenie zabawek, bo wiele popsutych, rozkompletowanych, ale wciąż kącik jeden z lepszych), rodzice mogą zjeść w spokoju. Świetna obsługa. Tak naprawdę skusilibyśmy się na wszystko, ale brzuchy za małe:)
-
Maciej Sancewicz ★★★★★
Pewniak. Bardzo miła kelnerka (czarne dłuższe włosy), zawsze coś poleci, doradzi. Jedzenie smaczne, nieprzekombinowane w akceptowalnych (choć nie jakoś niskich) cenach. Jest parking pod lokalem.
-
Łukasz Kain ★★★★★
Lokal ładny, choć meble już dobre czasy mają za sobą. Przestronnie, miło. Z jedzeniem postawiliśmy na owoce morza, cóż rzec, wszystko świeże i znakomite. Nawet czekadełko bardzo smaczne. Lemoniada droga, ale bdb, padło na mango, dzbanek litrowy.
-
Lidia ŻYCIŃSKA ★★★★★
Bardzo smacznie, miło i klimatycznie. Fajny ogródek. Krewetki pyszne zrobione w punkt. Ciastko czekoladowe pyszne. Hallumi tylko twarde w przystawce. Lemoniada fajnie wyważona nie za słodka. Miła obsługa. Towarzyszki moje też były zadowolone ze swoich dań.
-
Artur ★★★★☆
Jedzenie pyszne, ogromne porcje i ładnie podane więc kuchnia zasługuje na 6 gwiazdek. Obsługa niestety nie ogarnia co trochę zniechęca do powrotu do tego miejsca. Na 3przystawki czekaliśmy godzinę. Na danie główne kolejne 30min. No i najważniejsze mimo ze restauracja akceputje 4nozych przyjaciół to wody nie zaproponowała, a szkoda, ale tłumaczę to tym że nie ogarniali gości. Podsumowujac Jest nad czym popracować ale jest też pyszna kuchnia.
-
Piotr Piotrowski ★★★★★
Jedzenie bardzo dobre chociaż niektóre d ania o słabo wyrazistym smaku. Porcje odpowiednie- można się spokojnie najeść. Obsługa na plus. Lokal duży + ogródek. Polecam
-
Andrew Diverson ★★★★★
Po pierwszej wizycie nasze kubki smakowe są stanowczo na TAK! Miła obsługa, przyjemna lokalizacja, ładny wystrój. Czego chcieć więcej? Dębica powinna wprowadzić swoje gwiazdki konkurencyjne dla Michelilna. 11/10 Polecam.
-
Użytkownik Google ★★★★★
Byliśmy już 3 razy. Bardzo miła obsługa. Lokal klimatyczny, czysty i przestronny. Jedzenie... pyszne! My uwielbiamy owoce morza i szczerze polecamy wielbicielom dań kuchni śródziemnomorskiej. Owoce morza nie przeciągnięte, polane aromatyczną oliwą z oliwek. Polecam!
-
Tomasz Kołodziej ★★★★★
Lokal jest nowy, ale został nam polecony. Pierwsze wrażenie, bardzo ładnie urządzony. Jest bardzo fajny kącik dla dzieci. Jedzenie bardzo dobre, nie pamiętam kiedy ostatnio byłem tak zadowolony. Humus,buffaala przepyszna, polędwiczka mieciutenka, makaron z krewetkami bardzo dobry . Wszystko na mistrzowskim poziomie. Na pewno jeszcze wrócimy tam. I będę polecał. Bo warto. Właściciele i obsługa przesympatyczni, widać że robią to z pasją.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja PapuGar?
Restauracja PapuGar znajduje się przy Klasyków 12, Białołęka, 03-116 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja PapuGar?
Można skontaktować się z Restauracja PapuGar pod numerem +48 222 439 113
Jak można dotrzeć do Restauracja PapuGar?
Do Restauracja PapuGar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku