Opinie

  1. Marta Połom ★★★★☆

    Jedzenie dobre. Ciekawe połączenie klusek śląskich i krewetek. Smaczne, ale na pierwszy rzut oka kilka zarzutów - 15 minut czekania od wejścia na kelnerkę to trochę długo. Zwłaszcza, że to tylko kilka stolików. Zamówiłam gnocci z grzybami, niestety nie było, więc wzięłam krewetki. Ktoś przy stoliku obok też zamówił coś innego i dostał coś innego, bo nie było. Ok, ale to informujcie od razu podając kartę, że czegoś nie ma, bo się skończyło. Ceny - bardzo wysokie. Moim zdaniem nieadekwatne do jedzenia. Stawki za posiłek jak w restauracji 5 gwiazdkowej, a to niestety pięciogwiazdkowa restauracja nie jest. Podkreślam - jedzenie jest smaczne, nie jakieś wysublimowane, ale smaczne. Tylko zmieńcie ceny, bo herbata dnia za 40 zł czy 5 krewetek za ponad 60 zł to lekka przesada.

  2. Michał Burakowski ★★★★☆

    Plus: - Bardzo dobre bajgle - niezobowiazujacy mily klimat - fajna obsluga Minusy: - Ceny (bajgiel 40zl, herbata 20zl, napary ponad 30zl)

  3. proszę bardzo ★★☆☆☆

    Niezrozumiała jest ta wysoka ocena. Jedzenie bardzo poniżej normy, szczególnie biorąc pod uwagę wysokie ceny. Przepalone jajka, mleko zamiast latte i inne bardzo nieprawidłowe podanie. Obsługa niestety również poniżej przeciętnej, mimo iż miła to zapominalska i myląca proste zamówienie. Klimat jest interesujący i tym miejsce nadrabia, ale nie zawitamy tam ponownie.

  1. Agnieszka R. ★★☆☆☆

    Bardzo lubię to miejsce za klimat i wystrój. Bazar to też dla mnie wyjątkowe miejsce. natomiast to co dzisiaj się wydarzyło z jedzeniem, to jakaś pomyłka. Tragiczne pierogi z jagodami w panierce że zjełczalego kokosu, ciasto bezowe z jagodami, którego spod był jak z kamienia. Lunch ratował wrażenie, bo klopsiki z puree ziemniaczanym i sałatka z ogórków to było jak domowy comfort food. Plus za nie za słodka lemoniadę ale duży minus za to, że mimo zwrócenia uwagi na fatalne pierogi, nie dostałyśmy żadnego upustu ani nawet komentarza. Mam nadzieję, że to była jednorazowa wpadka, bo bardzo lubię to miejsce. błagam , usuńcie te pierogi z jagodami z menu, bo to jakaś pomyłka! Mniej znaczy lepiej, czasami:)

  2. Alina Ludwiczak ★★★☆☆

    zawiodłam się .. 2 dni wcześniej rezerwowalam stolik dla 3 osób.. jechalam z innego miasta . zreszta na stronie zachęcają do rezerwacji szczególnie ze to był dzień mamy.. . Pani po drugiej stronie słuchawki bardzo mila zapewniała ze będzie i jeszcze pytała czy większy stolik zeby można było pomieścić dania obiadowe. Kiedy dotarłyśmy na miejsce okazało się ze nie ma rezerwacji i zostały 2 małe stoliczki. potem okazało się ze o godz 14 nie ma już dań z mięsem bo wyprzedane.. no i nie ma żadnego piwa bo się skończyło.. piątek 14 to trochę słabo.. ale ravioli pyszne, i sałatka cezar z krewetkami mega!!! bajgel z łososiem mała uwaga: powinny być cieńsze plasterki bo ciężko kroić i niezbyt apetyczny bo bardzo słony .

  3. Szymon Smoleński ★★★★★

    Koniecznie zróbcie rezerwację!! Bardzo miłe miejsce. Profesjonalna obsługa umiejętnie posługująca się językiem angielskim. Śniadania smaczne i syte. Prywatny ogród i prywatny parking co ułatwia zmotoryzowanym na Mokotowie. Obsługa pomimo błędu w zamówieniu, potrafiła wyjść miło z twarzą. Polecamy miejsce

  1. Marta Czerska ★★★★☆

    Miejsce samo w sobie urzekło mnie bardzo. Moje oczekiwania były wysokie jeśli chodzi o smak i wygląd posiłku. W 100% moje oczekiwania zostały spełnione. Śniadania podane w przepiękny sposób oraz były naprawdę smakowite. Jedyne za co musiałam odjąć gwiazdę to dosyć duże zamieszanie w weekendy. Bardzo dużo ludzi i dość mało pracowników (2) jak na wszystkie stoliki w środku i na zewnątrz zajęte. Wizytę uważam za udaną, ale następnym razie wybrałbym się w tyg, aby bylo luźniej

  2. Mateusz Uźniak ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na poranne śniadanie. Lokal serwuje bogatą ofertę śniadaniową w której każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto możemy napić się Cavy lub innych napojów. Porcje są syte i ładnie podane. W pobliżu znajduje się ciekawy bazarek gdzie można zaopatrzyć się w różne smakołyki. Polecam serdecznie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro Olkuska?

Bistro Olkuska znajduje się przy Olkuska 12, Mokotów, 02-604 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro Olkuska?

Można skontaktować się z Bistro Olkuska pod numerem +48 690 929 929

Jak można dotrzeć do Bistro Olkuska?

Do Bistro Olkuska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements