Opinie

  1. Mateusz ★★☆☆☆

    Szczerze smacznej jest w KFC, stripsy bez smaku, panierka bardzo słaba, hot wings mdłe, jakieś mokre, okropne - dosłownie raz ugryzłem. Frytki belgijskie nie dość że mało to chyba mrożone z Lidla, zawiodłem się jak mało kiedy, a miałem ochotę tylko na kurczaka. Jedynie tacosy bbq na przystawkę były smaczne, ale też były ledwo ciepłe, zresztą jak cała reszta jedzenia. Na pewno tam nie wrócę.

  2. Mateusz Włosek ★★★★★

    Wpadliśmy na wieczorną ucztę po pracy i byliśmy pod dużym wrażeniem. Wziąłem specjał lokalu, czyli gofra z kurczakiem, syropem klonowym oraz guacamole. Był bardzo smaczny, ale na ostatecznym werdykcie zaważyła pyszna cebulką, która okazała się finezyjnym zakończeniem tego dania. Inne pozycje również na plus. Polecam sprawdzić jeśli chce się oderwać od masówki serwowanej w fast foodach. Przemiła obsługa!

  3. Angelika B ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzonko, fajny klimat, smaczne drinki, fajne promki, uprzejma i pomocna obsługa. Jedyne do czego można się przyczepić i trochę zniechęca do zjedzenia na miejscu to brud na podłodze. Mam świadomość, że to sprawka niektórych nie do końca dobrze wychowanych gości, ale moim zdaniem podłoga powinna być sprzątana na bieżąco (chodzi o okruszki, resztki jedzenia). A tak poza tym to super.

  1. Stanisław Kotecki ★★★★★

    Bardzo dobre mięsko, ale całą robotę robią sosy. Mango wyjątkowo dobrze się komponuje. Kubełek dla 2-3 osób jest naprawdę sycący, nie daliśmy rady go zjeść w dwójkę. Lokal bardzo przestronny

  2. Robert Kasperczyk ★★★★☆

    Ogólnie na plus, ale mimo wszystko mieszane uczucia. Z największych plusów to bardzo dobry kurczak. Z minusów to niezbyt dobry stan łazienki a także czystość stolików i krzeseł oraz sałatka z krewetkami nie była zbyt zachęcająca - same krewetki były bardzo smaczne ale reszta składników pozostawiała nieco do życzenia. Bardzo smaczna mrożona herbata. Polecam na kurczaka.

  3. E. ★★★★☆

    Ogromne solidne porcje. Jedzenie dobre. Wrócę, ale tylko na skrzydełka glazurowane, te w panierce jednak bardziej smakują mi w znanym fastfoodzie xd no niestety. Bardzo fajnie miejsce.

  1. red_marttini ★★★★★

    Pyszne jedzenie. Fenomenalne skrzydełka w glazurze. Dip czosnek-parmezan niesamowity. Stripsy soczyste. Frytki świetne, mają prawdziwy smak ziemniaka. Kanapka mnie nie kupiła, bułka średnia, sos teriyaki to jednak nie mój smak. Jednak cały zestaw walentynkowy wypadł świetnie. Stosunek ilości do ceny bardzo dobry, nie daliśmy rady wszystkiego zjeść. Jakość produktów także bardzo wysoka. Warto wspomnieć także o niesamowicie miłej obsłudze. Państwo robili co mogli aby nas zadowolić :D Już od dawna planowałam się wybrać i lokal spełnił wszystkie moje oczekiwania. Z pewnością chętnie wrócę!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KURA Buffalo Wings & Craft Beer?

KURA Buffalo Wings & Craft Beer znajduje się przy Obrzeżna 3, Mokotów, 02-691 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KURA Buffalo Wings & Craft Beer?

Można skontaktować się z KURA Buffalo Wings & Craft Beer pod numerem +48 787 999 908

Jak można dotrzeć do KURA Buffalo Wings & Craft Beer?

Do KURA Buffalo Wings & Craft Beer można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements