Przemiła obsługa, dobre ceny, super smaczne jedzenie. Wnętrze zrobione w pięknym stylu. Pozdrawiam serderdecznie :)
Zdjęcia
Opinie
-
Metsiak ★★★★★
-
Małgorzata Nasser ★★★★★
Pyszne jedzenie, świetna obsługa. Z okazji urodzin niespodzianka w postaci świeczki w deserze, swoją drogą w pysznym serniczku.
-
OPERATOR * ★★☆☆☆
Niestety - tym razem nie mogę dać więcej niż 2⭐️ Jedzenie było słabej jakości. Sałatka wymęczona i wyglądała jak by 12 godzin czekała na klienta cco miało wpływ na smak . Zupka w filiżance nawet nieee była gorąca. Na koniec bitki z kaszą.....słone. Na stolikach nie ma dostatenej ilości chusteczek - 1 szt....maleńka to za mało. Obsługa nie zadbała o mój komfort bo zapomnieli przynieść co trzeba . Tak więc gwiazdka za wystrój przestrzeń i pustki w porze lunchu . Nie polecam .
-
Paweł Cieszkowski ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce na obiad bądź małą uroczystość. Wyjątkowo ciekawa lokalizacja wraz nieprzeciętnym widokiem z tarasu z pewnością zachęca do odwiedzenia. Nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu. Przeszklona winda dowiezie nas na piętro lokalu. Sama kuchnia bardzo dobra, dania przygotowane starannie, smaczne i interesujące. Serwis w porządku. Bardzo miły szef kuchni towarzyszy gościom. Plusem jest kącik zabaw dla dzieci. Spory wybór ciekawych wytrawnych win. Z pewnością tutaj wrócę. Polecam.
-
Paweł Radziszewski ★★★☆☆
Odwiedziłem restaurację w środku dnia, większość stolików była pusta, także rezerwacja stolika nie była konieczna. Pomimo tego czas oczekiwania na danie wyniósł ponad 40 minut, za co duży minus, gdyż nie zostaliśmy o tym uprzedzeni. Jedzenie samo w sobie było bardzo dobre, estetycznie zaserwowane i ciekawie skomponowane. Jednak znam restauracje premium na Żoliborzu, gdzie stosunek jakości do ceny jest znacznie lepszy, dlatego nieprędko się tutaj pojawię następnym razem.
-
Adrian Świergocki ★★★★★
Świetna knajpa z fajnym widokiem! Lokalizacja na szóstym piętrze centrum olimpijskiego sprawia, że mamy wspaniałe widoki panoramy miasta. Co do samego jedzenia - przystawki i dania główne wzorowe. Carpaccio wołowe wyborne, czarny makaron z krewetkami i chorizo również. Pierzynka na halibucie trochę przekombinowana, ale całe danie jak najbardziej poprawne. Desery - poprawne, ale bez szału. Tu się przychylam do innych opinii, myślę że warto przemyśleć czy coś tutaj nie zmienić. I warto zwiększyć obsługę lokalu. Dwójka miłych kelnerów uwijała się jak w ukropie, żeby obsłużyć całkiem sporą liczbę gości jaka się w pewnym momencie pojawiła, ale powinno być ich więcej. Podsumowując, szczerze polecam miejsce, bo widoki i jedzenie są naprawdę fantastyczne.
-
Ewa Wojewódzka ★★★★★
Smaczne carpaccio i desery. Zupa krem z buraków rewelacyjna. Danie główne - sam stek z tuńczyka delikatny, idealny w smaku - dodatki do tuńczyka nie mój smak. Generalnie przyjemna uczta dla podniebienia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Moonsfera restaurant?
Moonsfera restaurant znajduje się przy Wybrzeże Gdyńskie 4, Żoliborz, 01-531 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Moonsfera restaurant?
Można skontaktować się z Moonsfera restaurant pod numerem +48 225 603 733
Jak można dotrzeć do Moonsfera restaurant?
Do Moonsfera restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku