Fantastyczne miejsce! Lokal, który serwuje wyjątkową kompozycję na każdym talerzu. Ciekawe tekstury, kolory, połączenia smaków. Niewino też zasługuje na uwagę. Super obsługa i wystrój, będziemy wracać!
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia ★★★★★
-
Alicja Borowska ★★★★★
Jedna z kulinarnych perełek Warszawy. Zachwycił mnie klimat pełen zieleni, do tego bardzo dobre jedzenie. Popisowe danie - Kopytka z palonym masłem - w punkt: mięciutkie, rozpływające się w ustach z dodatkiem sera Bursztyn. Grzyby i Brukselka równie smaczne, Tatar poprawny. Całość oceniam na 5+
-
Anna Rajtar ★★★★★
Bardzo interesujace miejsce. Obsługa sympatyczna i sprawna. Smaki nieoczywiste i ciekawe. Udało nam się spróbować świetnego chleba z puszystym słonym masłem, etiudę brukselkowo porową, brioszkę z dynią i gruszką, Rydze, kopytka oraz niezwykłe desery z miso i rokitnikiem. Piliśmy wytrawne polskie cydry. Warto odwiedzić.
-
Kinga ★★★★★
Źródło dobrego smaku, wspaniałego wina, piw kraftowych i atmosfery przepełnionej dobrą energią. Gdzie na tapas na poziomie, jak nie tam? Brioszka z dynią podbiła moje serce wyważonym smakiem, teksturami i kolorem. Brukselka i por to nowoczesne podejście do warzyw, dla wielu zbyt trudnych żeby się za nie zabierać. Jeśli chcecie sie przekonać jak można z wyrafinowaniem podejść do prostych, polskich smaków to Źródło jest idealnym miejscem!
-
Maja Berus ★★★★★
Świetny klimat, bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Świeży chleb i ręcznie robione masło pasują do tatara, który też jest świetny. Ale nie ukrywajmy, jestem tu dla kopytek. Miło zobaczyć coś oryginalnego w tak prostym daniu. Były delikatne i naprawę dobre, a palone masło i ser świetnie się komponują. Dodajmy komfortowy wystrój, miłych ludzi i mamy wspaniały lokal. Na pewno jeszcze tu wrócę.
-
Jakub Mosior ★★★★☆
2 osoby rachunek jakieś 230 zł i wyszliśmy głodni. To główny zarzut. W domu musieliśmy zjeść kanapki. Jedzenie bardzo dobre, lecz naprawdę małe porcje. Jak weźmiecie żeberko plus kopytka to wtedy Ok, ale to już za dwa dania 100 zł (oba Dania na zdjęciu). Obsługa pierwsza klasa i bez niej to miejsce by pewnie poległo. Pięknie opowiadają skąd co jest i wiesz ze jesz dobry produkt. Deser budyń z wędzonymi śliwkami totalnie nie mój gust i to była jedyna rzecz która nam nie smakowała. Win nie próbowaliśmy wiec ten rachunek to tylko z herbatką był. Plus za piękne meble i zastawę.
-
Łukasz Grzybek ★★★★★
Czasem bardzo szukamy restauracji, ale nie wiemy czego szukamy, czasem chcemy gdzieś iść bo wszyscy ida. Do Źródła trafiłem przypadkiem i zostałem totalnie zaskoczony. Dawno nie widziałem ludzi tak zajadających się czerwonym burakiem :) Wędzony sum czy tatar na poziomie ale Osobuco tak genialne że zastanawiasz się jak to możliwe by miesko było tak delikatne jak masełko ! :) to bardzo niepozorne miejsce serdecznie polecam ! Nie zapomnijcie spróbować dobrego wina czy
-
Jan Kamoji-Czapiński ★★★★★
Przepyszne jedzenie z krótkiej karty (na 3 osoby wzięliśmy wszystkie pozycje poza jedną). Ciężko polecić jedno danie bo wszystkie były fenomenalne - najciekawszy chyba tatar gin and tonic. Bardzo ciekawe wina organiczne z małych winnic i krótkich serii o których opowiadają prawdziwi pasjonaci. Polecamy!!!
-
lidia żydonik ★★☆☆☆
Niepozorna lokalizacja, wręcz trudno trafić .. do źródła. Pytanie tylko czego? Na wejściu efekt wow na widok przestronności lokalu i jego wystroju, lekkie zaskoczenie po podaniu karty dań, niedosyt i odczucie lekkiego zadęcia po wyjściu. To raczej miejsce na lampkę wina i przystawkę na podbicie jego smaku niż na ucztowanie i biesiadę.
-
Food Reviews ★★★★★
PL: Top 3 najlepszych resutaracji w Warszawie. Serwis zawsze na najwyzszym poziomie. Ludzie czuja sie zadbani i zaopiekowani. Karta trunkow bardzo bogata, a i kelner nie jest tylko kelnerem ktory zanosi talerze tylko najwyzszego poziomu somelierem i osoba znajaca historie i potrafiaca opowiedziec o daniach, kompozycjach i wariacjach smakowych. Miejsce charakteryzuje sie luzna atmosfera i nie wymaga dresscodu jest bardzo "hip" w post-industrialnym stylu z przechodzacymi przez sufit rurami. Jedno z niewielu miejsc gdzie mozna sprobowac prawdziwej dziczyzny (tatar z jelenia, stroganow z dzika). Menu jest sezonowe co jest duzym plusem. Goraco polecam i bedziemy wpadac czesciej! EN: One of the top restaurants in Warsaw. The service is exquisite and the food is phenomenal. This is my third time visiting and it goes without saying that it definitely ranks in top 3 best restaurants in Warsaw. Nonchalant food variations which can't be topped by one other.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Źródło?
Restauracja Źródło znajduje się przy Targowa 81, Praga-Północ, 03-408 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Źródło?
Można skontaktować się z Restauracja Źródło pod numerem +48 225 157 266
Jak można dotrzeć do Restauracja Źródło?
Do Restauracja Źródło można dotrzeć, korzystając z poniższego linku