Mega przyjazny zakład fryzjerski. Obsługa profesjonalna i przyjazna. Dla tych, którzy borykają się z decyzją jak najbardziej polecam! Obsługa pomoże i doradzi! Jak najbardziej zasłużone wielkie TAK dla ludzi pracujących w tym miejscu i dla samego salonu!!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Walo ★★★★★
-
Marek 13 ★★★★★
Od dłuższego czasu korzystam z usług tego barbera i zawsze wychodzę zadowolony. Profesjonalne podejście, dokładność i świetna atmosfera. Widać pasję i doświadczenie – zdecydowanie polecam!
-
Kacper Rosiński ★★★★★
Chłopaki jak i dziewczyny robią niesamowitą robotę! Za każdym razem jak wpadam, czuję się jak u siebie w domu – pełen luz, świetna atmosfera i zawsze dobra rozmowa. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, wszystko dopięte na ostatni guzik, a do tego najlepsze kosmetyki i dbałość o każdy szczegół. Nie mogę się nigdy doczekać kolejnej wizyty! Cena usług jak najbardziej adekwatna do jakości ich wykonania. Szczególne wyróżnienie dla Krystiana – gość ma niesamowity talent, robi prawdziwe cuda i zawsze wychodzę w 100% zadowolony. Zdecydowanie polecam!
-
Jakub Lewandowski ★★★★★
Fantastyczny salon, luźna atmosfera i pełen profesjonalizm. Jakość usługi na najwyższym poziomie, przyszedłem styrany po całym dniu pracy, a wyszedłem odświeżony z nową fryzurą i energią.
-
Mateusz Skrzypek ★★★★★
Polecam w 100%! Chodzę od ponad roku i nigdy się nie zawiodłem. Świetna ekipa, zawsze miła atmosfera i profesjonalnie wykonana robota.
-
Find The Truth (FIndTheTrue) ★☆☆☆☆
Skorzystałem z usług zachęcony dobrymi opiniami. Wąs przystrzyżony inaczej z obu stron. Po bokach też krzywo. Wstyd wyjść na ulicę. Zamiast 1,5 godziny, combo trwało 50 minut o czymś też to świadczy. Byle jak, byle szybciej. Zdecydowanie odradzam.
-
Nela Paca ★☆☆☆☆
Niestety nie jestem zadowolony z usługi tego salonu. Jako nowy klient nikt na wejściu się mną nie zainteresował. Zbyt mały kontakt z barberem który mam wrażenie patrzył na wszystkich z góry. Brak pomocy/doradztwa przy strzyżeniu oraz jakiejkolwiek rozmowy. Nie pamiętam imienia Barbera. (Damian? Być może.) Nie chcę generalizować może reszta składu jest świetna ja jednak trafiłem słabo. Włosy nie układały się od początku... A po jakimś czasie w ogóle. Nie jest to tylko moja opinia więc coś musi być na rzeczy... Sugeruje lepszy dobór pracowników oraz dbałość o kontakt z klientem. Cena nie zrobiła by wrażenia gdyby usługa została wykonana dobrze. W tych okolicznościach jest ona zdecydowanie zbyt duza. Ostatnim już minusem jest brak możliwości płatności kartą przypominam jest XXI wiek. Na plus oczywiście wystrój salonu (lokal dla prawdziwych facetow), sprzęt oraz kosmetyki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Imperium Barber House?
Imperium Barber House znajduje się przy Christiana Andersena 28, 05-091 Ząbki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Imperium Barber House?
Można skontaktować się z Imperium Barber House pod numerem +48 690 319 620
Jak można dotrzeć do Imperium Barber House?
Do Imperium Barber House można dotrzeć, korzystając z poniższego linku