Zawsze pomocny personel.
Zdjęcia
Opinie
-
Mykhailo Boiprav ★★★★★
-
Alina Malinowska ★★★★★
Nie wiem, skąd taka niska ocena ogólna. Apteka świetnie zaopatrzona, rzadko kiedy zdarza się, że jakiegoś leku nie ma, a kupuję dużo różnych leków dla starszej osoby. (rzadko brakuje 1-2 opakowania, do odbioru na następny dzień). Ceny i właśnie dostępność bardzo w porządku, w porównaniu chociażby do apteki w galerii 0,5 km dalej. Polecam
-
Marcin Kozlowski ★★★★★
Bardzo dobrze zaopatrzona apteka. Jak coś nie ma, to bez problemu można zamówić z hurtowni. Polecam!!!!
-
Anna Zawadzka ★☆☆☆☆
Podzielam w pełni negatywnie opinie: obsługa niczym z „Misia”, dostępne jedynie leki stałych bywalców z odnawianymi receptami, sznurek odgradzający klientów na metr od lady i „obowiązek maseczek”.
-
RyżArd ★☆☆☆☆
Wymagają od klientów noszenia maseczek, ale pani magister maseczki.nie nosi Znaczy ja ją chronię, a ona mnie nie! Po wejściu do apteki myślałem,że nie ma nikogo z obsługi, nie usłyszłem np. "dzień dobry" , totalna cisza. Sam musiałem znaleźć czynne okienko. Obsługa zachowuje się jakby klient nie był jej do niczego potrzebny. Byłem tam pierwszy i ostatni raz.NIE POLECAM
-
Daniel Karczewski ★★★★☆
Ze skrajności w skrajność, chodzimy z żoną od lat do tej apteki, bez uwag. Ostatnio po narodzinach syna który okazało się że jest alergikiem kupujemy mleko specjalne na zamówienie przez telefon i bez problemów potem z realizacją i odbiorem. Ceny? Nie mam odniesienia do innych, bo mało odwiedzamy ogólnie apteki chyba że dzieciaki chore, no ale wtedy wiadomo idzie recepta a zdrowie ważniejsze od cennika...
-
czerwonewino ★★☆☆☆
Dziwna apteka.. jak na wsi... do rzeczy Połowy leków nie dostaniesz... Połowy leków nie znają Panie A jak znajdą w komputerze to jednak nie ma na półce... polecam inwentaryzację.. A kolejna sprawa to sznurkiem oddzielone od okienek przejście jakby dalej Covid szalał... a przecież go nie ma nie? Z dnia na dzień wyparował.
-
Grzegorz Speranza ★★★★★
Nie podzielam negatywnych opinii. Rzeczywiście, czas oczekiwania na swoją kolej może czasem się wydłużyć, zwłaszcza gdy obsługiwana jest starsza klientela. Nigdy nie spotkałem się z nieprzyjemnym traktowaniem. Co do wyglądu lokalu, zgoda nie jest to punkt w centrum handlowym w jasnym, przestronym pomieszczeniu. Lecz do apteki udaje się nie oglądać pomieszczenia, a kupić leki. A z kupnem leków nigdy nie miałem problemu. Suplementy, które regularnie kupuję mają jedną z niższych cen. Podobną cenę dostanę w jednej z sieci aptek, ale jeżeli zamówię je przez internet do jednego z punktów. Nigdy również nie miałem problemu z realizacją recepty z lekami, których w innych aptekach brakowało (np. heparyna drobnocząsteczkowa). Jeżeli czegoś brakowało, to można było zamówić na następny dzień.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Na Bródnie?
Apteka Na Bródnie znajduje się przy Julianowska 47, 03-338 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Na Bródnie?
Można skontaktować się z Apteka Na Bródnie pod numerem +48 228 848 230
Jak można dotrzeć do Apteka Na Bródnie?
Do Apteka Na Bródnie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku