Opinie

  1. Jakub Gosk ★☆☆☆☆

    Byłem raz i wróciłem bardzo zadowolony. Po drugiej wizycie jestem skazany na chodzenie w czapce przez najbliższy miesiąc, obsługa się zmieniła, a strzyżenie zostało zrobione w sposób nieumiejętny, szybki i nieprofesjonalny. Komunikacja z obsługą nie istnieje, bo język zarówno polski jak j angielski stanowi barierę nieprzekraczalną. Nie polecam i więcej nie wrócę.

  2. Alan Głodek ★☆☆☆☆

    Wizyta umówiona na 11.00 jest 10.55 lokal zamknięty na 4 spusty na dworze leje deszcz. Pierwszy raz w życiu zdążyło mi się że to klient musi czekać na fryzjera na deszczu.

  3. Arkadiusz Koziel ★☆☆☆☆

    Lokal, w którym mieli znajdywać się barberzy znaleziony na szybko, w niedalekiej odległości (zależało mi na czasie). Na booksy jest do wyboru dwóch "barberów". Przychodząc na miejsce spotkałem pod lokalem 4/5 Panów pochodzenia (?). Zapytałem, który to który. Wchodzimy do środka, za nami 3/4 jego kolegów (lokal mały, brak miejsca na tyle osób, stanowisk do strzyżenia 2, a strzyżony początkowo byłem tylko ja, reszta patrzyła i tworzyła krępującą atmosferę dla klienta rozmawiając między sobą). "Barber" o imieniu bądź nickname'ie Amir nie spełnił moich oczekiwań, ciężki sposób komunikacji. Na plus mycie włosów, które nie wszędzie jest oferowane w cenie. 1.

  1. Kuba Leszczynski ★☆☆☆☆

    Najgorszy fryzjer w jakim tylko byłem, nie oceniam chwalonej tu pani fryzjerki aczkolwiek pan który mnie ścinał to najgorsze co spotkało mnie w życiu, pomijając fakt że ściął mnie w 6 minut ponieważ naprawiał pod salonem samochód razem ze swoimi kolegami i się ewidentnie spieszył to narobił mi tyle plam na głowie że wstyd pokazać się w pracy... Tacy ludzie nie powinni mieć dostępu do głowy człowieka. Wolał bym menelowi te 5 dych oddać niż przyjść do tego salonu 2 raz

  2. Agnieszka Turek ★★★★★

    Nowe miejsce na Mokotowie, przytulna i przyjazna atmosfera. Bardzo miła i genialna w swoim fachu fryzjerka, syn bardzo zadowolony z efektów. Bardzo serdecznie polecam!

  3. Oksana Pysarenko ★★★★★

    Byłam dzisiaj z synem , bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta, syn jest mega zadowolony. Na pewno tutaj wrócimy. Od calego serca polecam pani Marianę!

  1. Po Pa ★★★★★

    Bardzo świetna atmosfera, miła rozmowa, profesjonalne podejście do sprawy, a na końcu piękna fryzura :) Gorąco polecam.

  2. Leon Killer ★★★★★

    Piękny, nowy, oraz nowoczesny barbershop. Przytulna atmosfera. Bardzo przyjemna Pani jest mistrzem swojej sprawy. Super robota za rozsądną cenę. Z tej chwili jestem klientem tego salonu na długo :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres LM Barbershop?

LM Barbershop znajduje się przy Puławska 136/lok. 58, 02-624 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do LM Barbershop?

Można skontaktować się z LM Barbershop pod numerem +48 695 604 947

Jak można dotrzeć do LM Barbershop?

Do LM Barbershop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements