Byłem raz i wróciłem bardzo zadowolony. Po drugiej wizycie jestem skazany na chodzenie w czapce przez najbliższy miesiąc, obsługa się zmieniła, a strzyżenie zostało zrobione w sposób nieumiejętny, szybki i nieprofesjonalny. Komunikacja z obsługą nie istnieje, bo język zarówno polski jak j angielski stanowi barierę nieprzekraczalną. Nie polecam i więcej nie wrócę.
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Gosk ★☆☆☆☆
-
Alan Głodek ★☆☆☆☆
Wizyta umówiona na 11.00 jest 10.55 lokal zamknięty na 4 spusty na dworze leje deszcz. Pierwszy raz w życiu zdążyło mi się że to klient musi czekać na fryzjera na deszczu.
-
Arkadiusz Koziel ★☆☆☆☆
Lokal, w którym mieli znajdywać się barberzy znaleziony na szybko, w niedalekiej odległości (zależało mi na czasie). Na booksy jest do wyboru dwóch "barberów". Przychodząc na miejsce spotkałem pod lokalem 4/5 Panów pochodzenia (?). Zapytałem, który to który. Wchodzimy do środka, za nami 3/4 jego kolegów (lokal mały, brak miejsca na tyle osób, stanowisk do strzyżenia 2, a strzyżony początkowo byłem tylko ja, reszta patrzyła i tworzyła krępującą atmosferę dla klienta rozmawiając między sobą). "Barber" o imieniu bądź nickname'ie Amir nie spełnił moich oczekiwań, ciężki sposób komunikacji. Na plus mycie włosów, które nie wszędzie jest oferowane w cenie. 1.
-
Kuba Leszczynski ★☆☆☆☆
Najgorszy fryzjer w jakim tylko byłem, nie oceniam chwalonej tu pani fryzjerki aczkolwiek pan który mnie ścinał to najgorsze co spotkało mnie w życiu, pomijając fakt że ściął mnie w 6 minut ponieważ naprawiał pod salonem samochód razem ze swoimi kolegami i się ewidentnie spieszył to narobił mi tyle plam na głowie że wstyd pokazać się w pracy... Tacy ludzie nie powinni mieć dostępu do głowy człowieka. Wolał bym menelowi te 5 dych oddać niż przyjść do tego salonu 2 raz
-
Agnieszka Turek ★★★★★
Nowe miejsce na Mokotowie, przytulna i przyjazna atmosfera. Bardzo miła i genialna w swoim fachu fryzjerka, syn bardzo zadowolony z efektów. Bardzo serdecznie polecam!
-
Oksana Pysarenko ★★★★★
Byłam dzisiaj z synem , bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta, syn jest mega zadowolony. Na pewno tutaj wrócimy. Od calego serca polecam pani Marianę!
-
Po Pa ★★★★★
Bardzo świetna atmosfera, miła rozmowa, profesjonalne podejście do sprawy, a na końcu piękna fryzura :) Gorąco polecam.
-
Leon Killer ★★★★★
Piękny, nowy, oraz nowoczesny barbershop. Przytulna atmosfera. Bardzo przyjemna Pani jest mistrzem swojej sprawy. Super robota za rozsądną cenę. Z tej chwili jestem klientem tego salonu na długo :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres LM Barbershop?
LM Barbershop znajduje się przy Puławska 136/lok. 58, 02-624 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do LM Barbershop?
Można skontaktować się z LM Barbershop pod numerem +48 695 604 947
Jak można dotrzeć do LM Barbershop?
Do LM Barbershop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku